czarek78
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marzenie,ale marzenia bywają czesto nierzeczywiste.....
1
Bujdy na resorach....
0
Tak jak z większością tych plotek, Barcelony nie stać i nikt wartościowy tu nie przyjdzie za duze pieniądze,a tylko ludzie pokroju Romeu.....takie sa realia,wiec nie ma nawet co czytać tych bajek o przyszłych zakupach.
0
@fotohobby Dokładnie. Cancelo to sabotażysta
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
A ja bym zamienił, Romeu na Mbpappepe....
4
Dobry pomysł, ciekawy piłkarz,ale zapewne ktoś nas jak zwykle przelicytuje.
6
Widac po ilości komentarzy młodzież tego nie przeczyta, to nudny temat, i dalej beda bajki pisać o Nowym topowym trenerze, super transferach wielkich gwiazd.
0
@JarekS Dokładnie, nie rozumiałem sprzedawania dźwigni żeby kupić kilku piłkarzy , też starych piłkarzy, których czas mija. Laporta zaklinał rzeczywistość, mamił entuzjazmem, nową erą razem z Xavim i zmarnował czas,czas potrzebny na spokojna prace. Plus za w sporcie zawsze jest czas i szansa na poprawę, rewanż i powrót.
0
@JarekS Pamiętasz rozmowe o Gavim, jeszcze przed debiutem w oficjalnym meczu pisałem ze to mega potencjał i powinien grac w pierwszej drużynie,kto by mógł wtedy przewidzieć ze zajeżdża chłopaka. Tak to prawda zdrowy i jednak młodszy S.Roberto to dobry gracz na bieganie od bramki do bramki ,ale obecnie to już czas przeszły,a w tej Barcy z uwagi na wąska kadrę,jak jakiś dzieciak odpala to grają nim do zniszczenia ,bez rotacji i odpoczynku,albo z racji wąskiej kadry piłkarze szybko wracają do gry po kontuzjach i znów efekt zajeżdżania jak było z Fatim czy teraz Balde. Z jednej strony wąska kadra i presja wymusza takie ruchy trenera,a z drugiej oczekiwania kibiców. Nie wiem czy nie lepiej na samym początku zdjąć presję, powiedzieć ze nie liczymy na sukcesy i spokojnie budować projekt na przyszłość. Tylko czy to da się w takim klubie jak Barca? Gdzie presja jest ogromna....
0
@JarekS Pamiętam jak w polemice podważał pan pisząc ze S.Roebeto bedzie lepszym piłkarzem box to box niz Nico. Cieszę sie że zmienił pan poglądy,bo zawsze warto dawać szansę na grę młodym niz starym wypalonym dziadom.
1
@Awtameok_KlanaDokładnie.
1
@Spikes Kadrę mamy średnia,to nie znaczy ze beznadziejna,z Getafe zremisowalismy w pierwszej kolejce, z Las Palmas wygraliśmy na wyjeździe,a co bylo z Villareal widział kazdy. Niektórzy z was robia z tej kadry topolowy zespół,a mamy swoje problemy ale i potencjał. Zmiana trenera pomoze na krótką metę jak sądzę,a problemy zostaną które sa znane, brak pieniędzy, wąska kadra długi. To jest zespół który zdobył mistrzostwo i dokonał tego Xavi,a ma kryzys i obwiniacie trenera,a przyjdzie nowy i po jakims czasie będzie to samo. Tylko to staram sie tłumaczyć,ze nie jesteśmy Bog wie jaka potęga i jest masa problemów,a hejt na trenera, który jaki jest każdy widzi,ale pracuje za mała kase,stara sie i na końcu to nie on ma problem z przyjęciem piłki a magik Cancelo,jak wczoraj.
1
@michal26 Lewy trzy lata temu mial 33 lata,wiec w piłce to cała wieczność. On jest już u schyłku i czas na wyjazd do Arabów. Nie ma co żyć sentymentem i przeszłościa,czas biegnie do przodu,jego czas mija,zaden to top obecnie,co pokazuje tez w kadrze.
Piszesz o Transfermarkt wiec porównaj jak zmienila sie wartość Pedriego i Lewgo w ciągu trzech lat. Trzy lata temu Pedri byl konkurentem Bellingama,obecnie Anglik odjechał, Pedriego zahamowały kontuzje i stanął,oby na chwilę w rozwoju. Lewy jest tylko topem dla młodzieży z Polski....i to tez coraz rzadziej.
1
@michal26 Ja tez nie zmienie,ze piłkarzy mamy średnich, trenera tez,do tego bieda w finansach i największy dramat tego klubu,to złodzieje na stołkach władzy. Real Madryt mial szczęście mieć fachowca w osobie Pereza my pecha w osobach Bartomeu i Laporta.
Ps. Pisząc ze jedynie brak pivota i skrzydłowego to jest zabawne,ze to jedynie,a to sa kluczowe pozycje. Gra ta z dupy Dna Barcy opiera sie na pivocie i od czasu odejścia Busquetsa mamy dramat w pomocy,a przy grze pozycyjnej skrzydłowy,szybki z dryblingiem jest mega potrzebny. Wiec te jedynie to zabawne. Jedno nas łączy,obaj chcemy dobrego dla klubu,ale ja jestem realistą,szybko nie stanie sie to,czy to z Xavim czy kims innym.Po 2015 byly lata bez mistrzostwa, były tez dramaty jak mecze z Roma 0:3 Liverpoolem 0:4 Bayernem 2:8 majac lepsza kadre niz obecnie. Teraz mamy dzieci i średniaków których niektórzy bezpodstawnie wynoszą na top... aczkolwiek każdy ma prawo wiec pozdrawiam.
1
@michal26 Skład jest na papierze,a realnie w szpitalu. Gavi 9 miesięcy,Balde 4 ,Stegen leczy sie trzeci miesiąc. Długie przerwy Pedri Jong, Raphinia co chwila kontuzja, Martinez kontuzja, Christiansnen tak samo kontuzja za kontuzja ,Cancelo kontuzja i tak dalej. Co z tego na papierze ,jak okazuje sie w życiu ze kadra jest krótka,nie ma glebi i jakości. Zapamiętam twoj login i pogadamy za rok ,jak będzie nowy trener. Chciałbym sie mylić,ale w rym klubie dzieje sie zle od 2015. Potem z każdym rokiem bylo coraz gorzej. Sam trener nic nie zmieni na dłuższą metę,a ja mam cichą nadzieję ze klub przyjmie model zarządzania Bayernu i wejdźie na giełdę, sprzeda 49 procent akcji dla jakiś Arabów bo inaczej te 1.5 milarda długu beda ciążyć.
Dla mnie w Barcy nie ma żadnego topowego piłkarza,jest gruba solidnych, grupa starych u schyłku kariery i młodych którzy z powodu krótkiej lawki grają wszystko i są niszczeni fizycznie jak widac po Gavim. Czas pokaże.
2
@michal26 Teraz weź mazak i zakreśl kontuzjowanych,i tych którzy nie mięli dłuższej przerwy, wpływającej na formę.I zobacz jaka mamy kadre. Krótką, porównaj skrzydła Realu z naszymi i porównaj pomoc Realu z nasza,.
Nie żyj nazwiskami,bo te nie grają. Messi majac 36 lat i będąc lepszym od Lewego gra już w ogórkowej MLs, a ty wymieniasz 36 Polaka jak jakaś światowa gwiazdę, przepraszam ale to juz z racji też wieku minelo. Pozdrawiam
1
@krol211 Chyba ty jesteś odklejony od rzeczywistości,nie pisz do mnie, a ten czas poświęć na poczytanie o sytuacji klubu. Klub ma takie środki ze bierze wolnych graczy bez kontaktów albo takich magików jak Roemu. Do tego samo posiadanie tych twoich 10 baniek to jedno ,a zmieścić sie w widełkach finansowego fair Play to drugie,wiec zanim coś napiszesz poczytaj,a nie zabierasz głos. Nie mogli zarejestrować Roque wiec wyrejestrowali kontuzjowanego Gaviego,i na jego miejsce na pół roku wpisali Brazylijczyka. Latem znów beda łamigłówki jak co roku z rejestracja piłkarzy, kombinacje. Xavi byl dostępny bo był tani.Niewiedza to nic złego ale wypieranie tego i myślenie ze się wie to już niebezpieczny stan.,i to ty pisząc te głupoty kompromitujesz sie. Nie pisz, błagam.
.
0
@KibicBarcy84 Dokładnie. Tu topowy trener przed przyjściem zastanowi sie trzy razy,bo w klubie burdel, bieda,a dzieci myślą ze to takie proste jak w grze fifa. Bierzemy Kloppa i liga mistrzów zdobyta.
1
@Pawlak1992 co ty pijesz ? Skład gotowy ? Wąska kadra, dużo chłopców zarejestrowanych w rezerwach,brak środków na klasowego skrzydłowego,na klasowego defensywego pomocnika,na boki obrony, których brak skutkuje zarzynaniem Balde, który grał wszystko, aż złapał kontuzje,nie tylko zresztą on. Wszystko przez wąska kadrę. Bieda zmusza do dalekich meczów jak ten w grudniu w Dallas itp. Poza tym dobry, klasowy trener z nazwiskiem to ogromny koszt,czyli znów pieniądze,bo nowy trener to cały sztab który liczy sporo osób im trzeba zapłacić,a klub nie ma miejsca w finansowym fair Play.
2
@jacek905 w punkt.
1
@michal26 Mocny klub to szeroka kadra ,na wysokim poziomie licząca 18/22 piłkarzy a ty wymieniasz kilku,do tego można polemizować z tymi nazwiskami, Lewy? Serio,on juz jest bliżej końca i lepszym nie będzie,Stegen nie gra drugi miesiąc jego brak pokazuje różnice,co trener ma stanąć między słupki, widziałeś dzis co grał Pena? Cancelo to gosc dobry w ataku, ale w obronie dramat temu nie wykupił go Bayern, temu nie grał u Guardioli,bo w obronie to slaby element.Pedri opuścił jak pokazują statystyki więcej meczy niż kiedyś Dembele,ponad 54 procent i co znow wina Trenera, miał grać za niego? Wymieniasz piłkarzy którzy graja nieregularnie,a co z resztą kadry? Xavi odejdzie ale problemy zostaną,czyli wąska kadra, brak pieniędzy,i złe zarządzanie zarządu. chłopie.
0
@Pawlak1992 Czas pokaże. Trener nic nie zdziała jak w klubie brak pieniędzy.
15
Nic tu nie da zmiana trenera,klub jest biedny,brak srodków swoje robi,tam jest mega burdel, nastroje sa słabe, piłkarze tez maja pewnie dość czy to sparingów w Dallas w grudniu,czy obniżania wynagrodzeń po raz kolejny. Klub mie ma środków na prawdziwe wzmocnienia ,nie ma żadnego defensywnego pomocnika po Busquetsie,kupuje szrot jak Romeu,do tego kupa kontuzji,a kibice chca rywalizacji z Realem. Kibic zawsze wie najlepiej, kibic ma wyobrażenia o wielkości klubu,a rzeczywistość jest taka ze od wielu lat Barca to nie jest żaden top klub i szybko sie nie zmieni to. Xavi zle to wszystko prowadził i odejście jest logiczne ,ale co tam sie dzieje nie wiemy ,a na koncu zawsze obrywa trener. Jak to nazywają niektórzy, ogrodnik....jakos rok temu ogrodnik wygrał lige,ale mial wowczas lepsza kadre z Busquetsem, Alba i Dembele,a dzis mega dzieciak lat 16 musi ciągnąć ten wózek czyli Lamal i to wszystko idealnie podsumowuje. Ludzie krzyczą czemu w dogrywce z Bilbao wprowadził Roberto,a nie wiedza chyba ze przepisy w pucharze Hiszpanii nakazują żeby na boisku bylo minimum siedmiu piłkarzy pierwszej drużyny. Mowie to zeby uzmysłowić jaka mamy krótka,ławkę,i jakby wprowadził Fermina ,wtedy bylby walkower za nieregulaminowa ilość piłkarzy. Będzie dobrze jak będą zdrowe finanse i szeroka mocna kadra,a sama zmiana trenera nic nie da na dłuższą metę,efekt nowej miotły szybko minie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Obecna Barca to jednak nie jest topowa drużyna wiec sie zdarza.
1
A Romeu w Barcelonie.
0
Zawsze to lepsze niż stawianie na dziadków pokroju Romeu ,i tym bardziej denerwuje sprzedanie młodego Nico do Porto.
4
Jaka sytuacja finansowa takie transfery. Dream team z Romeu,Lingardem ,starym Lewym i kolosalnymi oczekiwaniami kibiców. Zabawne.
0
Serio? No dziwne ze nie poczeka...