1

@Iniesta997 Bym nie dramatyzował,na jednym skrzydłem Raphinia Yamal na drugim Torres Abde środek Lewy i styczeń Roque ..a może ktoś jeszcze. Też cieszyłem się Fatim ale po kontuzji to cień piłkarza, bardziej przeszkadza druzynie niż pomaga,gra zachowawczo,pewnie przez to kolano....To będzie średni grajek...

0

@Iniesta997 A ty oglądałeś poprzedni sezon ? Co grał Fati,co dawał dla zespołu ?

2

Zdolny chłopak ale czy tak zdolny żeby po nim płakać? W kreacji średni,mało podejmuje prób dryblingu, najczęściej to zagranie na raz i ruch licząc że dostanie piłkę zwrotną. Ma znakomicie ułożona nogę,ale mało jest aktywny w obronie,średni w grze z kontry. W minionym sezonie nie umiał znaleźć sobie miejsca,zagubiony ,przeszkadzał wręcz,ma duże nazwisko z uwagi na wygórowane oczekiwania ale czy słusznie ?Grał cały sezon i większość wieszala na nim psy ,teraz strzelił gole w sparingach i już lament że chcą go sprzedać. Lubię go i mu kibicowałem,ale nie sądzę że będzie top skrzydłowym,a pieniądze klub potrzebuje. Barca z uwagi na swoją specyfikę gry potrzebuje bardziej kreatywnych, ruchliwych graczy ,już taki Yamal ma większe papiery do grania ,drybling szybkość. Z bólem serca bo lubię Fatiego jednak bym go sprzedał tym bardziej że pieniądze potrzebne a mamy kim grać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Uff,wreszcie dobra wiadomość.

1

@Rupert_Haubica Dokładnie.

0

@Hadim Balde dostał szansę , Gavi też dzieciak...teraz zaczynaja grać Fermin i Yamal, więc coś grają dzieciaki i super. Mamy mega młodzież, kwestia ogrania i zdobycia doświadczenia,bo umiejętności mają wyjątkowe.

1

@Hadim Trochę tak to wygląda,jak piszesz. Duża tu wina Bartomeou bo zmarnował lata prosperity,a potem jak był covid i zamknięte stadiony,to zamiast budować już panikował że budżet się sypie. Stadion to ogromny budżet,ale jak się uda będzie dźwignią ,która uratuje ten klub. Lepiej inwestować w stadion, niż w piłkarzy,póki co oczywiście. Mysle że będzie lepiej za kilka lat,mając zdolna młodzież warto dawać im szansę rozumiejąc że to nie będzie top w Europie i cierpliwie się godzić z tym ,niż robić nerwowe ruchy , wyprzedawać majątek żeby kupić 34 letnich piłkarzy. Spokój nas uratuje,i cierpliwość.

1

@Kamilb1988 2005 Juventus 2009 City

0

@MILOSZ_F22 co zrobić ?

3

To tylko sparing po co te narzekania? Klub nie będzie wiele kupować bo raz nie ma kasy, dwa z uwagi na budowę i zmianę stadionu będzie brakować ok 90 mln z przychodów z dni meczowych, więc jak tak chcecie te wszystkie transfery, proponuje żebyście zrobili zrzutkę lub zaczęli kibicować dla bogatych klubów. Wiadomo że będą walczyć w lidze, a w Europie bez szans...i to trzeba zaakceptować,a to że Xavi mówi inaczej ,no taka ma rolę.....Walczyć trzeba i nie ma co jechać po nich po jednym sparingu, do tego z bardzo dobrym zespołem. Pozdrawiam prawdziwych kibiców.

0

@Pawlak1992 No to mają słaby słuch skoro 99 procent z tych newsów to bzdury ....hmm pewnie Laporta to mitoman...

2

@neolodz Zgadzam się z tylko jednym zastrzeżeniem,nasza kochana strona i jej redaktorzy tylko redagują to co wypuszcza Sport es,Marca Mundo Deportivo i As,czasem Relevo.
Ps Barca biedna, więc karmi się kibiców fantazjami,bajkami bajdurzeniem ....Messi poszedł to teraz Neymar....a nie stać nas nawet na młodego Fresnede z Valladoid.

0

Piszą te newsy Hiszpanscy dziennikarze na kolanie,co chwila nowe wiadomości,przeczące poprzednim,cyrk dla kliknięć. Jak oni to robią? Idą pytać Laporta i on mówi no spotkam się z Xavim itp,to są tylko domysły bez faktów. Nie warto to publikować,i lepiej poczekać na oficjalna wiadomośc.

3

Marzenie,Cancelo do Arabii ,Aranu do Barcy. Najlepszy kompromis między ceną a talentem.

1

Zarejestruja ,trochę to potrwa i się uda. Hiszpanska prasa ciągle coś musi pisać,śledzę Mundo Deportivo,Sport, Asa i tam co chwilę coś wychodzi,artykuł który po godzinie jest aktualizowany lub nowy który przedstawia sytuacje odmienna niż poprzednio. Sytuacja jest trudna w klubie ,ale myślę że warto zachować spokój i czytać to wszystko z przymrużeniem oka, dziennikarka brać w Hiszpanii jest specyficzna, a to że Barca jest klubem kreującym słabe sytuacje ,daje im pole do popisu przy pisaniu swoich wypocin.

0

@Marcinss10 Oczywiście,suma summarum wygrywa się kolektywem. Dembele nie wygrał nam mistrzostwa,nie mial wielkich liczb,w najważniejszym momencie był zazwyczaj kontuzjowany. Mamy zdolna młodzież,fajnie być dumnym jak wybije się kolejny Gavi który nie kosztował tyle co Bellingam,mógł on mogą być następni,ale muszą dostawać szansę ,i to najlepszy czas dla młodych,nie mając kasy grajmy tym co jest i odbudowujmy finanse. Będzie lepiej z czasem.

0

@Marcinss10 Nie szukam żadnych plusów, oceniam obiektywnie rzeczywistośc,a ta zmuszała poprzez złośliwa lalige do tak nerwowych ruchów jak np z Grizmanem. Czasy są ciężkie,klub ma duże długi więc czas grać tym co jest i przestać kupować na siłę byle kogo. Kiedyś będzie lepiej. Z naciskiem na słowo kiedyś.

0

@adrian89 Spokojnie,jakoś mistrzostwo zdobyliśmy a pieniędzy nie mamy więc grajmy tym co jest i szkółka. Więcej spokoju i cierpliwości.

1

@MaroBrd W punkt komentarz. Odzyskuje dzieki tobie wiarę ,że jednak istnieje logiczne myślenie,bo czytając często tu komentarze mam wrażenie że to forum gry FIFA...

0

@Marcinss10 Za Grizmana dostali 25 plus ok 36 z pensji zeszli ,za Dembele dostaną (nie wiadomo póki co) załóżmy 30 mln plus 16 mln brutto . Nazywasz to drobnymi,no spoko widzę że możesz kandydować na kolejnego prezydenta w tym biednym klubie. Życie to nie FIFA,klub jest na skraju bankructwa i jest zmuszamy to złych wyborów które jednak poprowiaja coś,gdyz jest pod ścianą i ma do wyboru tylko między złymi lub bardzo złymi wyborami. Rynek wie w jakiej sytuacji jest Barcelona i nikt nie daje jej kasy jakieś oczekuje np Lenglet czy Kessie. Takie smutne czasy za które odpowiadają władze.

0

@adrian89 A co ty upierasz się tego Dembele,który był specem od wspierania służby zdrowia w Hiszpanii, spędzając tam więcej czasu niż na boisku. Nie robię z Yamala Messiego,może być wielkie rozczarowanie,ale nie mając kasy grałbym szkółka ,oraz ta kadra co jest. Wolę dawać szansę młodym ,a nóż widelec ktoś wypali niż wydawać resztki pieniędzy. Jak Gavi w sparingach dobrze wyglądał też uważałem że trzeba dawać mu szansę i reakcje były podobne jak teraz twoja. Kasy nie ma więc pazernemu Dembele nie dali ile chciał,Koniec kropka.

0

@OldMc84 Odsyłam, wszystko znajdziesz w archiwum na tej stronie jak to było rok temu z Dembele.

2

@Marcinss10 Serio,mówisz o
dumie w bankrutujacym biznesie Serio?
Ps. Dumą budżetu nie załatasz..

2

@OldMc84 Ja bym go już wówczas olał,ale że klub nie miał alternatywy wówczas (dziś ma Raphinia) to go podpisał. Mam pytanie? Lepiej zero kasy z dzbana rok temu czy te ok30 mln dziś? Poza tym z niewolnika nie ma pracownika...a pazerność jest wielka pokusa.
Ps. Pisząc że jak kluby go olały miałem na myśli wielkie kluby, spełniające jego ambicje bez pokrycia ,nie udało się więc został wówczas na przeczekanie w Barcy.
Tak bulwesyjemy się na nieudolny zarząd,ale to taki trudny biznes,zobacz PSG teraz zapłaciło klauzulę lojalnościowa dla Mbappe a za rok odejdzie do Realu.

3

@adrian89 Ja bym nikogo nie kupował, grał tym co jest z dawaniem szansy dla szkółki np Lamin Yamal. Nic nie pisałem o transferach,raczej przypomniałem że klub ma długi i nie ma co na nie liczyć.

13

Apeluje do co niektórych na tej stronie,którzy wylewają syf na klub,zarząd. Przypominam tylko skromnie że rok temu Dembele nie chciał przedłużyć kontraktu,on i jego menadżer chcieli góry pieniedzy,mimo że sportowo piłkarz nie dawał gwarancji jakości i stabilizacji. Menadżer szukał mu klubu aż kontrakt z czerwcem mu się skończył z Barca,a że nie znalazł głupiego na zakontraktowanie, zgodził się na kompromis z Barca i podpisanie kontraktu,a więc podpisał stosunkowo niskie zarobki z klauzula że jak co to będzie mógł odejść za niska klauzulę po roku,i to się dzieje dziś,jednak dzięki temu dziś klub ma 27 mln,a tak odszedłby za darmo...Klub ma wiele na sumieniu ,ale nie zawsze wielu z nas chce się dowiedzieć faktów i pisze tylko głupoty byle pisać. Dembele to żaden wielki piłkarz ,raczej himeryczmy wiatrak nie dający jakości i gwarancji ,więcej spędzający czasu u lekarza niż na boisku. Ostatnie,nie są to czasy na marzenia o wielkich transferach,klub ma długi ,ale suma summarum liczy się kolektyw,więc nie ma co biadolić,jest Raphinia Abde zawsze może ktoś się rozwinąć. Niech już Dembele znika z tego klubu razem z menadżerem któremu liczy się tylko suma na koncie.

1

@Allblacks86 Dokładnie.

7

Bardzo dobry pomysł,ale czy realny czas pokaże....

0

@krzywy Tak,były pieniądze za Neymara i zamiast odłożyć zostały roztrwonione,nastał potem covid a w kasie były pustki,bo klub nie miał wizji dlugoplonowej, działał z wykorzystaniem kreatywnej księgowości niczym polski rząd,wydawał wszystko bez sensu i logiki. Zamiast inwestować w stadion kupowano i wyczyszczono kasę klubu. Barca ma pecha do prezydentow,którzy szemrane robili interesy, czy to z Negeira czy to płacili za byle kogo astronomiczne pieniądze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?