czarek78
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matix90 ty pierdolisz albo ciebie nie wnikam,zbierz ludzi i idz protestować jak Pisowcy,moze okupuj siedzibę klubu i zwolnią Xaviego.
0
@Iniesta997 Rozumiem frustracje i niezadowolenie,ale to rok temu tez byl taki chujowy jak klepał na wyjeździe Real 4:0 wygrywał superpuchar i lige? Taki jest sport,nic nie jest dane raz na zawsze, na obecną sytuację składa sie wiele czynników nie tylko Xavi. Nie jestem jego fanem, też irytuje mnie tak jak w meczu z Realem wysoko postawiona obrona ktora byla wręcz sabotażem i wsadzenie na mine Kounde. Ale czy sama zmiana trenera rozwiąże problem? Smiem wątpić. Prawda jest taka ze najważniejsze to odbudowa finansów,bo majac pieniądze kształtujesz kadre jaka chcesz a teraz latamy odpadami lub emerytami. Popełniono błędy w przygotowaniach,duzo kontuzji pokazuje to dobitnie ale klub nie ma pieniędzy co powiedział Deco na transfery i lepszego trenera. Taka sytuacja potrwa i tylko to staram sie wyjaśnić,bedzie byle jak czy to z Xaviem czy kims innym na ławce. Wąska kadra to ogromny też problem,zobacz jaka ma jakosc w pomocy Real,a u nas jedna kontuzja w pomocy i nie ma jakości,a piłkarze po kontuzjach znow nie maja czasu na spokojne wchodzenie w rytm i z braku glebi skladu graja bez odpowiednich przygotowań na maksa wszystkie mecze,co te rzutuje na jakość i ryzyko kolejnych urazów. Będzie lepiej za kilka lat.
0
@Iniesta997 a czy te kluby to czołówka? To raczej nasz poziom,wiec mecze moga być w każdą stronę. Nie jesteśmy potentatem a klubem średniakiem.
Sam widzisz z kim nas porównujesz,to nasze miejsce obecnie i to pokazał nam Real Madryt i za chwilę Napoli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dalhi Zgadzam się z wszystkim poza tym ze ja bym pożegnał Lewego a dawal grać dla Roque
1
@mielniczas Nazwiska nie grają,to tylko twoje wyobrażanie a nie realne fakty. De Jong dobry pilarz,to samo Arujio ale zadna topka,jest wielu lepszych na ich pozycji w Europie. Wymienienie Pedriego to zart,jak mówimy o gościu co w ciągu dwóch lat opuścił 60 procent meczy,do tego jest delikatny,nie umie strzelać,wozi piłkę bez sensu i zwalnia gre. Ma potencjał ale jest przehypowany. Christiansnen solidny i nic więcej, Gundogan to juz w zasadzie emeryt z nazwiskiem, wybitnym był,z naciskiem na był. Gość biega w jednostajnym tempie, nie umie depnac,to nie uda sie na wysokim poziomie z taka juz metoryka. Mamy sredni skład ze średnim trenerem,i z wygórowanymi oczekiwaniami ludzi. Do tego 1.5 miliarda długu i potencjał na transfery za 4 mln jak Romeu. Taka prawda Bellingam za 100 mnl i Roemu 3 mln,i to wszystko pokazuje. Jakość kosztuje.
1
@bulo Dokładnie,linia obrony wysoko to był idiotyczny pomysł i brak presingu,graja jak zespół geriatri, emerytów,bez sil i agrsji.
Choc jedna osoba mądrze mowi,nie mamy jakościowych piłkarzy i w takich meczach, cofnąć się i grać z kontry a nie jakies z dupy Dna...
0
@Wizz777 Nie ma kasy.
2
@regatta52 Prawdę mówi,jak mozna porównać dziadków jak Lewy czy Gundogan do dzików Bellingam czy Rodrygo... Niestety jakość kosztuje i daje wymierne efekty. Poza tym nazwiska nie graja ,to ze ktos nazywa sie Gundogan czy Lewy to nic nie znaczy,to byli wybitni piłkarze,z naciskiem na byli,wieku i slabszej motoryki sie nie oszuka..
0
@Wiktor91 Kto jest z topki,no słucham?
0
@KamQiX Będzie lepiej za kilka lat,masz to dla ciebie,taka mała nadzieja,ze kiedyś będzie lepiej.
0
@LRey On obiecywał,bo budował dobry klimat,na tym pojechał w tamtym sezonie ale teraz zaczęły sie schody. Oglądając taka lige angielska widze bo mam rozum ze jesteśmy średnim zespołem,nie mamy co podjeżdżać do najlepszych. Jak ktoś śledzi historie klubu,to wie ze poza zlota era La Masii z Messim i spółka nigdy nie byliśmy potentatami. Bywały dobre momenty ale bylo ich nie tak znów wiele,raptem liga mistrzów w 1992 i puchar zdobywców pucharów. Potrafiliśmy przegrać final z Steua Bukareszt. Myślę ze dużo młodych ludzi zaczęło kibicować jak pojawił sie Messi Iniesta i inni ale to było zlote pokolenie i ono trafia sie raz na sto lat. Też sie martwię,i nie podoba mi sie Xavi. Ewidentnie zostały popełnione błędy w przygotowaniach temu tyle kontuzji,ale czasem trzeba sie pogodzić ze jest tak i bedzie przez jakis czas niż panikować tym bardziej jak kasy nie ma. Liverpool w tamtym sezonie, mnóstwo kontuzji,lanie w lidze nawet do ligii mistrzów nie awansowali ,w Barcy by juz zwalniali Kloppa, przetrwali to,bo trudne sytuacje jednoczyć potrafią i sie odbudowali. Znów dobrze wyglądają.
0
@sylweste.r ale zrozum ze przez fair Play jesteśmy na zasadzie 1:4 odnośnie wydawania z tego co sprzedamy,czyli sprzedaż za 40 możesz zainwestować teoretycznie 10 mln ale to jedno bo możliwości w budżecie płacowym to drugie bo przez brak dźwigni wciąż mamy przekroczony budżet płac narzucony przez lige. Wiec to nie takie proste,w Fifa juz bym go zmienil, kupił magików i tyle,ale życie to nie fifa. Niestety
2
@LRey Stategii w tym klubie nie ma żadnej przez jęczących kibiców chcących na juz sukcesu i glupi zarząd sprzedajacy udziały(dźwignie) zeby kupić kilku piłkarzy. Strategi nie było tez za Bartomeu który zadłużył klub na potęgę kupując pilarzy na kredyt bankowy,nie odkładając nic, szalał z transferami a wtopy były co chwila jak z Roma 0:3 Liverpoolem 0;4 czy Bayernem 2:8. Mieliśmy duzo lepszy zespół i tak przegrywaliśmy w Europie. Real to obok City najlepszy obecnie zespół w Europie,a my biedny zespół,z masa kontuzji,średnia kadra i średnim trenerem,1.5 miliardowym długiem i kibicami krzyczącymi chce tego trenera tamtego piłkarza. Będzie lepiej za kilka lat,a póki co beda wzloty i upadki.
0
@liberoFCB Dokładnie
Napoli tez bedzie za mocne.
7
Klub nie ma zdolności w finansach na odszkodowanie dla Xaviego i na wypłatę dla nowego, skończymy te bajki, pogodzić sie trzeba ze to beda lata chude,jak United czy Milanu itp. Lepiej grac mlodymi, szkółka zejść z nieba i budować stadion i odbudować finanse,albo sprzedać klub dla Arabów i bedzie za chwilę czołówka Europejskiej piłki. A tak beda grać wolni gracze,z racji pięknego miasta na ciepłą emeryturę ,lub magiki jak Romeu. Bellingam było widać jakość a to kosztuje. Inna sprawa to zle przygotowania,masa kontuzji mięśniowych,w tym klubie i nie tylko za Xaviego bardzo wielu graczy po jakimś czasie obniża poziom...to problem strukturalny, zarządzania przygotowaniami,dalekie tournee itp
1
Nie ma pieniędzy nic sie nie zmieni ,ani w tym, ani w przyszłym sezonie,brak kasy powoduje wygibasy zarządu, i takie efekty też sportowe. To sie poprawi za kilka lat. Nie stać Barcy na żadnych Bellingamow, Messinhio czy topowego trenera. Życie. Taki jest sport.
0
Dokładnie. Dają grać dla jakiś paździerzy jak Romeu a chłopak nawet minuty nie dostaje,żenada.
0
@PietrasCoelho Tak wychodzili wysoko,ale Barca albo spalała akcje a jak utrzymywała się przy piłce grala wolno i jak udawało się przenieść piłkę bliżej bramki to przez te wolne schematyczne granie mieli czas wejść głębiej w swoje pole karne i te dośrodkowania były do stojących nie nabiegajacych kolegów. Poza tym jak zaczynała akcje Barca to było tak archaiczne że były co chwila długie piłki do napastnikow i multum spalonych. Nie bronie Balde ale zespół gra mega źle i oczekuje się że taki dzieciak będzie brylować...on przy wybitnym zespole by dobrze wyglądał bo ma talent, a jak zespół i jego kręgosłup wygląda źle nie oczekujmy że Balde będzie jak Jordan co za uszy ciągnął średni zespół. Poza tym kto dobrze dośrodkowywał? Ten osioł Raphinia co jak coś mu wyjdzie to już wiadomo że będzie iść do końca i strzelać nawet z nieprzygotowanych sytuacji? W całym meczu były z dwa dobre podania Jonga i Gundogana. Cały zespół jest pod formą a robimy z dzieciaka winnego. Zaraz go sprzedadzą i kto będzie grać ? Znów kiupimy dziadka ? Dest też nie dostał cierpliwie czasu,w tym klubie kto przychodzi z czasem zaczyna dołować z formą....to jest jakiś problem nie pojedynczych piłkarzy...system,decyzje taktyczne te z dupy Dna Barcy. Pozdrawiam
0
@mlapiak Mamy piłkarzy jakich mamy,na lepszych nie ma kasy ,co najwyżej na drewno jak Romeu. I mam pytanie a kto dobrze poza Balde dośrodkowal we wczorajszym meczu?
Ps. Z tym kończącym podaniem było tak wczoraj, że Las Palmas głęboko się cofało,Barca grała wolno i dośrodkowania były wymuszane do statycznie stojących nie nabiegajacych kolegów, lepiej wyglądać to zaczęło jak zszedł dziadek z Polski.
Poza tym zgadzam się z tobą,co do jakości gry jego ,ale cały zespół tak gra,padline. Pozdrawiam
6
Młodzi piłkarze jak Balde czy Lamin są uzależnieni od gry całego zespołu. W tamtym sezonie gra w obronie była solidna w pomocy było stabilnie dzięki Busquetsowi i taki Balde mógł się pokazać,teraz jak wszystko źle wygląda oczekuje się że on czy Lamin będą błyszczeć a to nie ten wiek nie ten czas nie ta gra całego zespołu. Z racji wieku to są gracze chimeryczni i ich gra będzie odbiciem gry całego zespołu a obecnie Balde staje się ofiarą całego tego bałaganu.
2
Kounde niech sprzedają jak już .
3
Szkoda że zostaje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dramat. Wezmą byle co,jak kiedyś Braitwaite,zamiast grać młodymi jak Cassado ,Garido.
2
Nic,czas dla magika Oriola Romeu
1
I całe szczęście.
1
Mają lepszego napastnika (Oshimen) lepszego skrzydłowego Kvereshelia,dobrego defensywnymego (Augusta) którego my nie mamy wcale.
0
@Szklaner Nie ma znaczenia jak mu szło w przyszłości w odniesieniu do mądrych obecnie ruchów transferowanych i przemyślanych działań z ograniczonym budżetem,czego efektem ciekawa kadra,a dwa znawcę to ty udajesz ,ja tylko dostrzegam idiotyczne decyzje Barcy jak ta z Nico. Mamy młodego chłopaka oddajemy go ,bierzemy drewno Romeu, a Nico być może trafić do Girony.
Ps Nie zakładaj z góry panie mądry że na pewno wcześniej nie wiedziałem o istnieniu Michaela,nie dopisuj teorii ,nie.wiedzac jaka jest moja wiedza o tym trenerze,bo to tylko służy szukaniu konfliktu. To ty tak pisząc wyobrażasz sobie że wiesz lepiej i to ty udajesz fachowca....
0
@Szklaner a co ma piernik do wiatraka? Chcesz się kłócić , zmień adres.