6

Michel to mądry trener. My sprzedaliśmy młodego chłopaka a kupiliśmy drewno 32 lata Romeu.

0

@guetta256 Dokładnie. Nie mamy pilarzy klasy światowej a jedynie grupę młodych zdolnych lub starych u zmierzchu kariery ,a ludzie myślą że będziemy wygrywać mistrzostwo zawsze co roku. Jesteśmy średnim zespołem bez gwiazd bez kasy z ogromnymi oczekiwaniami części kibiców.

6

Istotną zmianą byłby Lewy na ławce .

0

@xavi890 Dokładnie nie mamy topowych graczy. Grupę młodych z talentem ale bez systematyczności co normalne w tym wieku i starych którzy najlepsze lata mają za sobą.

3

Mieli Nico ,sprzedali ,mają młodych w Barcy B ,a dają grać dla tego drewna Romeu. Żenada

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Oczywiście że to bzdury,żadnych odejść nie będzie w trakcie sezonu co najwyżej i oby po sezonie.

5

Bardzo dobry pomysł na przyszłość , bardziej niż teraźniejszośc.Mega duży potencjał.

1

Nich nie przesądza że mieli więcej okazji w drugiej połowie. Przypomnę tylko słupek Raphini...pudło Lewego zmarnowana okazję jak wychodzili w czterech na jednego i kilka innych. Fakt że w drugiej połowie mecz się wyrównał ale nadal to Barca była lepszym zespołem.

0

@Szefucio Oczywiście. Problem z tym że ławkę mamy krótka. Bo jak zdrowy jest Pedri i Jong to inaczej zaczyna to wyglądać,ale schody się zaczynają w przypadku kontuzji. W Realu mają siedmiu pomocników na bardzo wysokim poziomie.

3

Nie wiem po co ten var w Hiszpanii. W pewnym momencie myślałem że sędzia przekręci wynik tego meczu.Inna sprawa,że jakby Barca miała napastnika i wcześniej strzeliła gola na 2 a nawet 3:0, bo sytuacje były,zamknęłaby ten mecz w którym była lepszym zespołem,a tak zafundowała nerwy i show dla pana z gwizdkiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@korn234 Kuźwa forma rośnie w kontekście zespołu nie Lewego. Pisze że forma rośnie i oby tylko nie było kontuzji bo Felix trzyma się za udo. Lewy najgorszy w zespole.

2

@PJ777 Oj tak. Ja go nie bronie,pisze że forma rośnie w kontekście całego zespołu a Lewy był najgorszy w zespole...ale plus że przynajmniej walczył,starał się.

8

Dobry mecz, wygrany środek pola ,a obrona znów stanowiła monolit. Szkoda nerwów i braku spokoju przy wykonczeniu . Plus dla Lewego za poświęcenie i super walkę nawet w defensywie. Forma widać rośnie ,trzeba zachować spokój i liczyć że nie będzie kontuzji bo coś Felix trzymał się za udo. Taktyka na mecz dobra ,a taki słaby podobno nasz trener.

0

Mój synek ma takiego robota,podobnie drętwy w ruchach ,przód tył ,wolny i pokraczny ,bez gracji.

0

@siara10 Oczywiście. Poza tym nikt nie mówi że nie można było kupić Lewego,ale patrząc na wiek jak można dawać rosnące wynagrodzenie, toż to kryminał i niegospodarność oraz jak można tyle płacić za tak starego gościa u zmierzchu kariery,55 mln. Skandal. Nie mając kasy użyli dźwigni ok,ale to kupuj młodego jak nie wypali to przynajmniej sprzedając coś odzyskasz. Np.Julian Alvarez z City byłby lepszym pomysłem.

0

@tkankowski Kurcze szkoda że Morawiecki nie wziął cię na te dwa tygodnie do rządu, z taką widzą o zyskach z koszulek zarobiłbys miliony za koszulkę z podobizną Kaczki. Byłoby na socjal.
Ps. Niestety w Barcelonie rządzą politycy populiści jak Laporta temu mamy takie długi i biede. Brednie sprzedawane dla naiwnych jakie to korzyści z zakupu 35 letniego piłkarza,a Alemany temu odszedl bo nie godził się z taką polityka. Zgłoś sie do zarządu zrobisz im z taką wiedzą ogromne zyski.
Przykład Deco też słaby bo on jest zwolennikiem młodych piłkarzy i niestety też przegrywa z pomysłami Laporty i brakiem kasy.

0

@Barca1992 Dokładnie. Kiedyś przedstawiciel Bayernu powiedział że oni nigdy nie zapłacą takich pieniędzy za 34/35 piłkarza i dla nich to był świetny interes. Znaleźli durni z Barcelony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tkankowski I tak bym nigdy tak starego gościa nie kupił za 55 mln plus 10 dla menadżera Zahaviego. Nigdy zadna koszulka nawet takiego Ronaldo po przejściu do Juventusu która była rekordowa nie pokryje kosztów utrzymania piłkarza,więc to trzeba włożyć między bajki jakie to daje korzyści finansowe. Tak zdobyliśmy mistrzostwo dzięki przede wszystkim obronie,a Robert był znakomity przez pierwsze dwa miesiące, po mistrzostwach świata był już cieniem który każdego dnia coraz bardziej staje się cieniem swojej legendy, a młodszy i lepszy już nie będzie. Zostanie nam drogi problem ,drogi kontrakt który trzeba realizować i śmiechy z jego gry.Obecnie zero jest już szans na dużą sprzedaż koszulek bo zachwyt zmienia się w narzekania i kibice wola koszulki takiego Arujio czy Jonga niż drewnianego obecnie Polaka.

21

Dają takie pieniądze za starego pilarza który najlepsze lata ma za sobą i potem płaczą że brak kasy. Ten transfer od początku to był zły pomysł,nie ten wiek nie taka kwota za starego piłkarza nie takie zarobki progresywne. Dramat.

1

@TR3YWAY Dokładnie.

0

Sezon długi, więc obaj znajdą czas i okazję na grę i odpoczynek. Balde mając takiego konkurenta do składu tylko może się więcej nauczyć. Przydałoby się pozbyć jeszcze S.Roberto i pozyskać Arnau Martineza, aczkolwiek to marzenia bez pokrycia bo kasy brak.

0

@Em_DzeJ Ten top to takie trochę nasze czcze życzenia,a przy okazji pokazałem że ci którzy są uznawani za top, byli przez długi czas poza gra przez kontuzje.

0

@Em_DzeJ spoko wymieniasz bramkarza plus obrońców. Jong to najlepszy gracz Barcy,który zagral ostatnio pierwszy raz po dwóch miesiącach przerwy po kontuzji. Nam latwo krytykować,ale ten sezon to zbieg takiego póki co pecha że ręce opadają. Kontuzje i krótka ławka. Nie sądzę że inny trener coś by z tego wyrzeźbił więcej, a trzeba jescze mu zapłacić,temu odprawę itp...Bieda. ławka krótka i dużo kontuzji a po kontuzjach brak formy.

0

@Rifek Zobacz , z tego twojego topu Gavi rok kontuzja,Stegen to bramkarz ,gry nie kreuje. Zostaje obrońca Arujio klasa,lubię go ale on nie jest odpowiedzialny za kreowanie. Zostaje Jong i Pedri którzy zagrali pierwszy i drugi raz po kontuzji....

0

@Capitano5 Ogólnie się ,zgadzam ,ale mam pytanie z jaka kadra ? Czy mamy pilarzy topowych? Nie. Lewy czy Gundogan którzy mają najlepsze lata za sobą lub grupa młodych którzy nie są topowi ale mają talent. I grupa drewien jak Romeu czy Roberto. Czy to jest mocna kadra ? Czy to przypadkeim nie jest pompowanie balonika i oczekiwania na wyrost ? Który piłkarz Barcy to topowy gracz ?

1

@Maynard666 a gdzie ja mówię żeby oglądać na siłę ? Proponuję albo pogodzić się z tym ,bo wpływu nie mamy na to,a tylko się rodzą frustracje,więc albo oglądaj i kibicuj mimo wszystko albo zmień kanał...Życie.
Europa nam odjechała kilka lat temu po meczach z Liverpoolem 0:4 i Bayernem 2:8 gdzie mieliśmy lepszych piłkarzy. Nie sądzę mimo wszystko żebyśmy byli pośmiewiskiem ligi,jakoś w czołówce jesteśmy, mistrzostwo zdobyliśmy mimo wad i problemów. Pora zrozumieć że szybko lepiej nie będzie a zmiana trenera nie rozwiąże w dłuższej perspektywie nic,to tylko będzie efekt miotły na początku ok ale potem te same problemy się uwidocznia. Tj brak kasy,długi budowa kadry o wolnych piłkarzy ,a nie takich którzy są topowi...Kadra wąska wiele meczów kontuzje,to nie wszystko wina trenera.

14

@Maynard666 To nie Polska ekstraklasa,że trenera zmienia się po kilku kolejkach. Czy się podoba czy nie ,jako kibicowi,mimo że wygląda to źle,trzeba kibicować, wspierać i liczyć na poprawę,a jak jej nie będzie po sezonie nadejdą zmiany.
Przypomnę tylko w jakiej sytuacji jest Barca bo widzę tu ludzi jakby nie znających realiów. Klub ma zadłużenie 1.5 miliarda,nie stać na żadne poważne wzmocnienia w składzie, poza drewnami jak Romeu za 4 mln lub z piłkarzami za darmo( w poprzednim sezonie były dźwignie więc kupili ,moim zdaniem bez sensu starego Lewego i innych )Kadra przez to jest wąska co zmusza do grania non stop wąskiej grupy piłkarzy ,aby nie stracić dystansu do najlepszych, wystarczy porównać kadrę Realu w pomocy jaka tam jest jakość(Valverde ,Ceballos,Modric Kross,Camavinga,Tchuameni,Brahim, Bellingam)a co dzieje się u nas jak Jong lapie kontuzje? Kolejny problem brak klasowego defensywego pomocnika. System Barcy opiera się na pivocie a po odejściu Busquetsa kto go zastąpił? Drewno Romeu,i tu bierze się znaczny problem. Ławka słaba,taki Alba dawał możliwości na skrzydle aby je rozruszać a teraz ? Dembele był chimeryczny ale zastąpił go młody chłopak,który z racji wieku też będzie przez kilka lat chimeryczny tak jak i inni młodzi gracze,taka to ich natura.Do tego wiele kontuzji,które powodują że po powrocie brak formy,która musi wrócić a tego nie zrobi się w dwa tygodnie. Wygląda to źle wszystko,ale ja nie uznaje Barcy za faworyta ,gral ten zespół w tamtym sezonie na fuksie,często przepychając mecze 1:0 przy genialnej grze w obronie i formie Stegena. To co w tamtym sezonie udawało się przepchnąć 1:0 teraz kończy się remisem. Nie jest Barca żadnym top zespolem,trzeba kibicować a na zmiany przyjdzie czas. Spokoj i wiara.,to powinny być cechy dziś prawdziwych kibiców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?