0

Nie zawsze można wygrywać,dziś popełnilismy zbyt dużo błędów w obronie a najgorsi byli Stegen ,dramatyczny Martinez i nic nie wnoszący,wolno poruszający się bez pożytku w odbiorze dziś i w ofensywie pan Romeu. To kolejny mecz w którym po jego zejściu zaczyna się ożywiać gra Barcy w ofensywie.

10

To gdzie jest ta aktualizacja z 9:11?

3

Na Mundo Deportuvo twierdzą że tylko skręcił kostkę...trzeba poczekać....

25

Lewandowski dribling 87 heh zabawne

2

Mądry wybór,w Brighton ma szansę na pierwszy skład a to jest mu najbardziej potrzebne. Regularne występy w tak silnej lidze zweryfikują jego talent. Będzie ciężko ale życzę mu powiedzenia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A nie 74 procent ?

7

Kabaret, podpisują dźwignię,jeden kontrahent nie płaci, znajdują drugiego z Niemiec i znów dzieje się to samo. To jest jakiś żart.

0

@zombie Jakbym chciał czytać plotki wchodziłbym na Pudelek. Barce kocham ale obserwuje też strony innych klubów i nigdzie tak źle to nie wygląda jak tutaj. Rozumiem że kopiuje się wszystko co wychodzi najpierw na stronach Hiszpańskiej prasy, ale myślę że warto czasem poczekać kilka chwil a nie wypuszczać wszystko jak leci.

1

Jao Cancelo widziany jak wchodzi na lotnisko,po pięciu minutach aktualizacja że wchodził do toalety bo w domu ma remont...i tak dalej. Te wasze newsy są bez sensu. Może warto poczekać na coś oficjalnego,a nie powielać plotki bez pokrycia.

0

@luka1995 Spoko. Też podobnie uważam z jedną różnicą Fati nie zasługuje na pierwszy skład,a dwa ja nigdy nie mając kasy nie kupiłbym starego Lewego, aczkolwiek jest w klubie więc gra choć często powinien siadać na ławkę. Pozdrawiam

0

@luka1995 Trójka....De Jong Gundogan Gavi na zmianę Romeu Fermin . Trenerem jest Xavi ale po to chyba są takie fora żeby sobie kibice mogli podyskutować i wymienić się spostrzeżeniami. Mam nadzieję że Xavi wróci do gry trójka w pomocy....póki co męczy nas tym pomysłem z czwórka w środku i wówczas grają poza Ferminem wszyscy nie patrząc na formę.....Czas pokaże jak to się ułoży.

0

@luka1995 Oczywiście że na szansę zasługuje,tym bardziej że klub nie miał pieniędzy na topowego pomocnika np Zubimendiego. Co do taktyki nie rozumiem tej obecnie granej przez Xaviego. Ok mecz z Villareal na wyjeździe broni się gra czwórka w pomocy, ale w meczach z Cadiz czy Getafe gdzie trzeba kreować, rozciągać boki gra takim Romeu który nic nie daje w ataku to dziwne posunięcie tym bardziej że jak schodził z boiska gra zaczęła lepiej wyglądać w obu spotkaniach. Uważam że Romeu jako zadaniowiec może się przydać, ale w meczach gdzie mamy dominować ze słabszymi rywalami to tylko strata cennych minut.
Ps. Zdobyliśmy 7 pkt w trzech meczach i to pozytywne ale gra nie porywa. Uważam że w młodości siła... Pozdrawiam.

0

@luka1995 Wczoraj w meczu z Villareal nie dał nam żadnego spokoju,nie odebrał też kluczowych pilek.Niektorzy z was na siłę będą go bronić, wmawiać sobie jaki to on super,a prawda jest taka że ten pomysł Xaviego granie tylko z jednym skrzydłem powoduje ze w pomocy dublują się pozycje,powstaje bałagan. Oriol Romeu Był wolny i schematyczny w wyprowadzaniu piłki,wspomnę o głupich stratach jak przed swoją 16 nieudolnie zastawial piłkę i pod naciskiem ja tracił,nie miał też żadnego wpływu na rozegranie i spokój w środku boiska. Zapraszam do powtórek meczu jak np wolno wracał po stracie piłki w akcji na 3:2 dla Villareal gdzie Baena z piłką był szybszy niż on bez niej .. To sympatyczny, ale wyrobnik ,w dłużej perspektywie nic nie da dla drużyny. W meczu z Getafe jak trzeba tworzyć gre, grał zachowaczo w poprzek boiska ,wczoraj gral piach, i druzyna lepiej wyglądać zaczęła jak w 63 minucie został zdjęty z boiska. To mimo całej sympatii do niego nie jest poziom na taki klub. Oczywiście mam nadzieję że odpali i grać będzie lepiej ale póki co w trzech kolejkach grał mega przeciętnie.

0

@HypeR Wczoraj w meczu z Villareal nie dał nam żadnego spokoju,nie odebrał też kluczowych pilek.Niektorzy z was na siłę będą go bronić, wmawiać sobie jaki to on super,a prawda jest taka że ten pomysł Xaviego granie tylko z jednym skrzydłem powoduje ze w pomocy dublują się pozycje,powstaje bałagan. Oriol Romeu Był wolny i schematyczny w wyprowadzaniu piłki,wspomnę o głupich stratach jak przed swoją 16 nieudolnie zastawial piłkę i pod naciskiem ja tracił,nie miał też żadnego wpływu na rozegranie i spokój w środku boiska. Zapraszam do powtórek meczu jak np wolno wracał po stracie piłki w akcji na 3:2 dla Villareal gdzie Baena z piłką był szybszy niż on bez niej .. To sympatyczny, ale wyrobnik ,w dłużej perspektywie nic nie da dla drużyny. W meczu z Getafe jak trzeba tworzyć gre, grał zachowaczo w poprzek boiska ,wczoraj gral piach, i druzyna lepiej wyglądać zaczęła jak w 63 minucie został zdjęty z boiska. To mimo całej sympatii do niego nie jest poziom na taki klub. Oczywiście mam nadzieję że odpali i grać będzie lepiej ale póki co w trzech kolejkach grał mega przeciętnie.

0

@luka1995 A bardzo przepraszam,a co Ci się podoba w jego grze,bo dla mnie to gracz na Sounthampton nie Barcelonę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dobrze wyjdzie dla wszystkich jak będzie mieć przerwę ..do towarzystwa powinien zaprosić Roberto Romeu Alonso

2

Życie....trzeba radzić sobie bez niego, a nie płakać...

0

Zamiast zapewniać mu wiecznie strefę komfortu,czasem lepiej dla niego i drużyny byłoby posadzić go na ławce . Młodszy poza tym nie będzie ,lepszy też nie,jak mówił w wywiadzie Lineker to powolny zmierzch jego kariery. Facet się stara ale czegoś już zaczyna brakować,ale to przydatny wciąż piłkarz ,ale nie koniecznie zawsze w pierwszym składzie.

0

@CPuyol Nie wiem czemu piszesz w liczbie mnogiej pisząc np porównywaliscie ? Nie wiem o czym piszesz ,nikogo nie porowmuje,ale po prostu nie rozumiem po co wysilać budżet biednego klubu dla trudnego gościa....Myślę że czas pokaże czy twoje zachwyty nad Cancelo będę podobne to tych nad Destem do którego pewnie się nie przyznajesz a którym też się cieszyłes. Nie wiem czy tu ktoś się sprawdzi bo tu cały system gry jest dziwny i w tym jest problem. Mi obojetne kogo kupią ale myślę że nie mając zbytnio kasy lepiej postawić na młodych bo nawet jak taki Fresneda nie wypali to się zwróci a taki Cancelo zapuści korzenie i będzie ciężko pozbyć się go jak innych w tym klubie i potem będzie historia jak z Lenglet albo Umtiti.

2

@CPuyol Ja widziałem. Bardzo ciekawy chłopak. A mam pytanie,czy widziałeś w poprzednim sezonie dobry mecz Cancelo? I drugie,może nie przypadkowo Guardiola odstawił go w City.....

0

@peetwithbarca A to inna sprawa,nie ma widocznie nikogo na tą pozycję komu uda,to decyzja trenera,póki nim jest musimy ją akceptować.

1

@peetwithbarca Specyficzny sezon z mistrzostwami świata w środku roku,turnieje przedsezonowe w Stanach na kiepskich murawach,mecz na klepisku w Getafe gdzie hiszpańska prasa publikowała zdjęcia dziurawej murawy ale jakoś Laliga ma gdzieś coś z tym zrobić... intensywne treningi oraz charakterystyka sprintera taka jaka ma Arujio, która bardziej naraża na kontuzje mięśniowe. Nie ma co płakać, lepiej taki problem niż ten co ma Guler z Realu czy De Bruyne. Takie jest życie sportowca a kontuzje zdarzają się wszędzie,nie tylko w Barcy.

1

Kontuzja mięśniowa czyli typowa w zawodowym sporcie ale nic to...raz dwa trzy zaczynaja narzekać na klub,trenera i wszystko....bo przecież taki Real to nie ma kontuzji ,taki City nie ma a tu wiecznie bo to zły klub,trener głupi i sztab medyczny...eh ..

0

@Marcinss10 Mnie też bardzo często wkurza ten zarząd....np po co brać Marcos Alonso ..zamiast dać szansę dla wychowawnka jako zmiennika...

0

@Marcinss10 Tak Fati ładnie zgrał do środka ...Gol z Betisem był faktycznie,taki farfocel ale wpadło i chwała mu za to. Ja jestem zawsze za wychowankami, lepiej ich szlifować niż wydawać kasę której się nie ma. Obserwuje jednak jego karierę i mega się pogorszył po tej pechowej kontuzji kolana. Może by się odbudował,ale kasy brak i cierpliwości tym bardziej w naszym klubie,stąd takie ruchy nerwowe .Mając w kadrze taka perłę jak Lamine Yamal wolę żeby on dostawał minuty,a za duża liczba graczy zablokuje jego rozwój. Chyba że pozbyć się innych,ale jakoś nikt nie chce .

0

@Marcinss10 Masz trochę racji co do decyzji Xaviego. Bardziej oczekiwałem odważnego trenera grającego szkółka ,ale co do Fatiego myślę że przez tą kontuzje nigdy nie wróci na swój poziom.
Ps spokojnie poczekajmy bo te wszystkie newsy mogą być bajeczkami i suma summarum może zostanie w klubie.
Ps. Fati nie strzelił żadnej bramki na 3:2 w konfrontacji z Bilbao w poprzednim sezonie....Barca wygrała na wyjeździe 1:0 w Bilbao po golu Raphini a u siebie 4:0 Dembele S.Roberto Lewy i Torres ..Więc nie kojarzę skąd ten mecz co piszesz

0

@rzepuss Jakoś mistrzostwo zdobyliśmy ,w decydującym momencie Dembele nie grał,a Fati przeszkadzał jak choćby w meczu z Realem gdzie obronił dla Realu strzał Kessiego zmierzający do bramki. Wszystkim nie dogodzisz,nie podoba mi się też wiele rzeczy ale te narzekanie to bardziej pasuje do oglądania Polskiej kadry. Co do Barcy czasy tiki taki minęły,a klub ma też problemy finansowe i nie ma co liczyć na wielkie zakupy a raczej sprzedaże. Warto się z tym się pogodzić i spokojnie poczekać,bo jakoś myślę że za kilka miesięcy niektórzy będą podniecać się jaka ta Barca super a dziś umieją się tylko głupio śmiać i wylewają frustrację na takich forach.
Ps Torres jaki jest każdy widzi, ale akurat on poza wysoka ceną zakupu coś dal dla drużyny w poprzednim sezonie w odróżnieniu od zbawcy Fatiego...np gol w wygranym meczu 1:0 z Atletico...znajdź dobry i decydujacy mecz Fatiego.

1

@Iniesta997 Ja osobiście jak już bym kogoś kupił to Zubimendiego.
Co do tego że słabo się oglądało, to sie zgadzam ,ale to kwestia też systemu. Barca ,Xavi upiera się na grze setką podań ,a czasem lepiej grać bardziej bezpośrednio....jak za Luisa Enrique... wspomnę gol Suareza..po zagraniu 40 metrów z o obrony w meczu z Realem. To był ostatni zespół Barcy grający z jajem... Podsumowując mamy skrzydłowych,za Fatiego jest Abde może ktoś dojdzie...Abde jest szybszy ,ma drybling...choć i on nic nie pokazał ostatnio z Getafe..ale sezon długi,myślę że warto dać mu szansę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?