4

Ludzie spokojnie,to tylko jeden mecz. Proponuje wyluzować i zwrócić uwagę na cyniczne działanie Laligi,oni graja z Psg w środę i dostają o 16 w upale mecz dzis z Sevillą,czemu jako mecz dnia nie o 21? Do tego sędziowanie. Oczywiście dyspozycja naszych tez bardzo slaba. W tym sezonie ciężko będzie powtórzyć poprzedni sezon,ale trzeba być z naszymi a nie wieszać psy czy obrażać Olmo,Ferrana czy innego zawodnika.

0

@MagdJanko Oczywiście.... ZGADZAM sie.
Ps...a tu w ocenie gry wypowiedź redaktorów tej strony co do gry Lewego,zobacz wszystko to co pisałem,wiec nie wymyśliłem kola na nowo. A dołem cytat:
Słaba zmiana. W niczym nie pomógł, a w pressingu lepiej wyglądał w końcówce zmęczony
przecież Ferran. Zaliczył nieporozumienie z Bernalem, po którym dobrą okazję miało PSG.
Flick liczył na jego instynkt, ale prawda jest taka, że chaotycznie broniąca się Barcelona
potrzebowała bardziej dodatkowego pomocnika lub obrońcy, niż mało mobilnego napastnika.....koniec cytatu.
Ps.
Sezon jest długi i takie porażki moga być dobra lekcją,co trzeba poprawiać i nauka pokory np dla takiego Yamala. Pozdrawiam

0

@Krzysiek872 Kto poważnie traktuje te klubowe mistrzostwa świata? Poza tym nie zawsze najlepszy zespół wygrywa, bo na tym polega rywalizacja. Barca Guardioli uznawana była za jedną z najlepszych drużyn w historii, a nie wygrywała cały czas ligi mistrzów.

0

@MagdJanko Zgadzam sie,ale wczoraj nic nie funkcjonowało dobrze od 30 minuty,a na zmęczonych wyglądali w zasadzie wszyscy,nie tylko Ferran,Lewy zas po meczu nie wyglądal jakby maraton przebiegł,bo to inny typ zawodnika,on malo sie przemieszcza po boisku,np takiego Erika łapały skurcze, Pedri słaniał sie i został zmieniony. Ja Lewandowskiego szanuje i doceniam jego dorobek ,ale uważam ze metryki sie nie oszuka. On z racji wieku znajduje sie na równi pochyłej, myślę ze Flick to widzi stąd taki skład. Przeciez Flick nie osłabiały drużyny sadzając najlepszego na ławce?Jest wielu lepszych piłkarzy niz Ferran, ale finanse mamy jakie mamy...jedno pewne do najlepszych trochę nam brakuje, ale wstydu nie ma

16

Przegraliśmy z najlepszą obecnie drużyna w Europie,obok Bayernu. Mimo braku Dembele Kveretchelia i Doue to trzon maja mocny,(Vitnihia Fabian Mendes )wpompowali ogromne pieniądze i maja długą silna ławkę. Barca zas zmuszona byla wpuścić np Bernala który nie grał w zasadzie od roku, a tam wchodzi Ramos który kosztował z 80 mln.Ławka Barcy jest krótka,jak wypada dwóch trzech piłkarzy, to jest większy dramat ,niz w takim Psg. Jako kibic Barcy nie czuje złości, akceptuje fakt ,ze jesteśmy słabsi piłkarsko od Psg. Martwi mnie fizyczność ,bo w 40 minucie juz wyglądali nasi na zmęczonych. I ostatnie. Jakbym byl na miejscu Flicka tez grałabym od pierwszej minuty Ferranem, który moze jest słabszym napastnikiem niz Lewy ,ale jednocześnie lepszym graczem na takie mecze. Jak nawet nie dostanie piłki to wróci będzie presowac, walczyć w obronie,a nasz rodak bez piłki jest statyczny ,w zasadzie nie daje nic w destrukcji czy presingu co zresztą było widać wczoraj,bez podań byl bez użyteczny,a na wiele podań w takich meczach nie można liczyć wiec Flick to widzi i stad taki skład. Lewandowski ma 37 lat i jako zmienik da wiele, ale od początku to już nie uda sie.
Kończąc uważam ze wyniki mamy lepsze niz sugeruje skład,i wczoraj PSG nas sprowadził na ziemie. Trzeba uczyć sie , starać się zachować spokój i szukać środków finansowych na zakupy bo samymi młodymi wychowankami nie dogonimy czołówki. Ja wierzę ze będzie wszystko lepiej,za jakiś czas.

11

Ogladam mecz Liverpool Arsenal, wszystko profesjonalne, realizacja klasa, każdy mecz słabszych nawet zespołów klasa murawa, sędziowanie super, sportowe emocje,a potem człowiek włącza taki mecz Rayo Barca i coraz mocniej umacnia sie w przekonaniu ze ta liga schodzi na psy.

1

Artykuł pod gówno burzę, jednemu będzie drugiemu nie. Dla mnie osobiście bez znaczenia jak go nazwiemy, istotne jest to ze w obecnej sytuacji finansowej daje nam liczby. W historii Barcy grało wielu wybitnych piłkarzy i na najwyższym tronie bedzie zawsze Leo Messi,za nim Johan Cruyff i Kubala, a poniżej wielu wspaniałych, wybitnych graczy którzy przyczynili sie do chwały klubu ,w tym nasz rodak Robert Lewandowski.

1

@Andrzej_Majonez W punkt komentarz.

0

Najbardziej rozsądną opcją jest gra na Montjuic cały sezon i skończenie stadionu razem z dachem..a nie znów jakieś fuszerki, częściowe oddawanie stadionu,albo roboty szybko bez odpowiedniej jakości...

0

To staje się nudne i żałosne.

5

Szkoda,ale nie ma ludzi niezastąpionych ,moze poza Messim . Inigo to super gosc,ale z racji wieku jego odejście które da mu spore zarobki jest jak najbardziej zrozumiałe.

22

Klub znow się kompromituje. Laporta gada głupoty, ze moga kupić nawet Nico ,a kolejny rok mamy ten sam scenariusz z cyrkiem rejestracji. Abstrahując od postawy Stegena,jaki klub mial plan? Połamać jakiegoś piłkarza z kadry ,żeby na jego miejsce zarejestrować kogos? A jak wszyscy zdrowi to co chcieli zrobić? Kompromitująca postawa zarządu i jedna wpadka wizerunkowa która przebija następna. Wstyd mi za nich. Piłkarz ma ważny kontrakt nie mozna liczyć na wieczne farty i poświęcenia graczy, Sierpień juz mamy ,a klub jak nie mial zapewnionych pieniędzy z lóż vip tak nie ma nadal. Nadal jendak w klubie panuje optymizm. Żenujące

3

Nic juz nie zdziwi w tym klubie...

1

Kaski w barwach blaugrana i podobizną wizjonera Laporty byłby super pomysłem.. idealnym na te czasy ,czasy ruiny i dykty w zarządzaniu.

3

Nie mamy zdolności finansowych,a te wszystkie spekulacje tylko robia więcej szkody iż pomagają,poza tym mamy dobry skład,a z lawki dawać powinniśmy szanse dla Virigili i Ibrahima Diarra ,to młodzi zdolni chłopcy

4

W naszym klubie to niestety w ostatnich latach norma,ze brak spokoju i jedna wpadka wizerunkowa goni kolejną.

0

Nie nasz problem Luis Diaz czy Nico,tylko kompromitacja wizerunkowa z odwołaniem meczu o puchar Gampera na Camp Nou co staje sie bardzo realne...na żadne transfery nas nie stać,co najwyżej wypożyczenie Rashforda.

20

Co to za głupoty wypisują,jaka dźwignia? Zwykła umowa sponsorska,bez żadnych sprzedaży majątku.Podobna umowę ma np Arsenal który reklamuje państwo z Afryki, zachęcając do podróży....

0

@Jamiro.Ok,wiec od początku. Nico mogl przyjść do nas,jako wolny gracz kilka lat temu, jeszcze jak w klubie byl Alemany,ale odnowił kontrakt,rok temu ponownie nie przyszedł wybierając z różnych powodów Bilbao.Wowczas klub powinen podziękować raz na zawsze z rozmów z Nico zgodnie z doktryna Cryffa,ze jak ktos waha sie to nie warto zaprzątać sobie nim głowy. Teraz Nico z własnej inicjatywy rozpaczał rozmowy z Barceloną, a jak sie skończyło wiemy wszyscy. Nico po raz kolejny zakpił sobie z nas, prezydent Bilbao triumfuje, słabe to jest.Laporta jest prezydentem,glowa tego klubu i odpowiada za wizerunek klubu,i w tym aspekcie jest winny tej sytuacji,bo znów ośmieszylismy sie przed całym światem. W negocjacjach warto zachować ciszę, dyskrecję,a nie gadać głupoty nie majac argumentów finansowych,a tu znów prężono muskuły, Deco wygadywał głupoty zdradzając plany klubu, choć nie bylo przestrzeni w budżecie placowym. Najpierw bylo dyskretnie mówić aby Nico czekał,i nic nie deklarować publicznie,a jednocześnie sprzedać kogoś,to może cudem w sierpniu by sie udała ta transakcja.Wszystko zrobiono według mojej skromnej osoby zle. Tak sie nie dba o wizerunek klubu który kocham. Laporta odziedziczył klub w katastrofalnej sytuacji, dużo stara sie i za to mu chwała ,ale wiele też razy wykonuje głupie ruchy i jako osoba publiczna podlega ocenie.
Osobiście uważam ze Nico na tym straci nie my. Uważam skromnie ze lepiej postawić na młodzież, a pieniądze szykować na napastnika w przyszłym roku. Osobiście nie chce żadnych Rashfordow itp. Mamy dobry skład, młodzieżowa lige mistrzów wygrała nasza młodzież a tam mamy Julia Virigllia , Ibrahima Diarra i myślę że warto dac mi szansę. Nie rzucajmy sie na gości jak Nico,miejmy honor,dwa razy nam odmówił wiec warto mieć swój kodeks i honor. Pozdrawiam

0

@Jamiro Czy ja pisze cos żebyś musiał robić jakieś przytyki? Szukasz konfliktu? Zmienić adres proponuje. O transferze Nico napisano juz wszystko., poszukaj poczytaj ,a mnie nie pytaj.....tym bardziej ze sam chyba nie wiesz o co ci chodzi. Szukasz jakiś zaczepek. Jak już piszesz o źródłach wszystkich źródeł,to widzę ty masz takie i nazywa sie głupota co potrafi zrobić gówno burze z wszystkiego.
Proszę nie pisz. Pozdrawiam

0

@JamiroNie ma idealnego źródła,a te z których ja korzystam to Marca,As,Mundo Deportivo oraz kataloński Sport. Czytam, weryfikuje i mniej więcej wiem ze np. jak piszą katalońskie gazety ze Tebas dal zielone światło dla Barcy na powrót 1:1 fair Play,to czytam inne źródła i wiem ze to bzdet,a tu sie ludzie cieszą,a po godzinie wychodzi sprostowanie jak wczoraj. Czytając od dawna wszystkie widze mniej więcej jaki obraz jest przedstawiany i mało rzetelny przez gazety z Katalonii. W natłoku klikbajtow radze weryfikować informacje,a nie łykać głupot pisanych na kolanie co chwila. Katalońskie gazety sa najgorsze pod tym kątem....Za chwilę beda tworzyć kolejną operę z kolejnymi piłkarzami.... DRAMAT.

0

@Jamiro Proponuje dzielić przez dziesięć to co słyszysz od hiszpańskich mediów...

0

Marzenie mam aby Xavi Simons..ale nie ma szans...

0

Dziennikarze musza miec kliknięcia,wiec po fiasku z Nico teraz będą pompować balonik z napisem Luis Diaz, który moze pęknąć z podobnym hukiem.

1

@AxelF Dokładnie.

0

Mamy zdolna młodzież, Juan Viriglia, Gully Fenrndes, a kase zbierać aby za rok kupić napastnika..

8

Winny jest Laporta,ze woogle z tym gościem zaczął rozmowy. Pociąg do Fc Barcelona odjechał mu dawno, przypomnę ,ze mial umowę trzy lata temu jak mial przyjść jako wolny agent , wówczas przedłużył kontrakt z Bilbao.. Rok temu to samo,wiec powinniśmy dac sobie dawno spokój, tym bardziej ze budżet płacowy nie pozwalał nam na działania. Johan Cruyff kiedyś powiedział,ze jak piłkarz Waha sie czy przyjść do Barcy jest dla nas nieprzydatny i trzeba go skreślić,a ci dali sie ciągnąć za nos. W Bilbao raz na dziesięć lat zagra w lidze mistrzów, raz moze na sto lat wygra puchar, skazuje sie na przeciętność i taka jego wola,wiec dac sobie spokój..Mam nadzieję ze to juz definitywnie zamknięty temat.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Haha to było wiadomo od początku... Dobrze ze to koniec tej szopki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?