3

Wielki klub, a zamiast dostrzec słabości swojej kadry ,gdzie np brak jakości w pomocy cala uwagę skupiają na atakach na sędziów, kompromituje to tak zasłużony klub, czy ich kibice nie dostrzegają tej hipokryzji i zakłamania? Nie pamiętają w jakich okolicznościach pokonywali w finale ligi mistrzów Atletico czy kiedyś Bayern? Rozumiem ze ich pamięć jest wybiórcza,jak sędzia myli sie na ich korzyść to znajdą najdziwniejsze tłumaczenie żeby to usprawiedliwić, a jak jest miekka sytuacja,jak wczoraj z Rodrygo( gdzie Archivo Var stwierdza w analizie ze karny sie nie należał,i o tym juz na ich stronie cisza,bo nie pasuje do przekazu)to ich retoryka to , że liga Negriery. Dno i brak honoru i obiektywizmu.

1

@Disco_taverna Błagam cie, kopiujesz fragmenty ze strony Real Madryt.pl...Powtarzasz linie narracyjną białego klubu. Idz tam ,nie tu wstawiać te wypociny.

1

@Disco_taverna Po wielu latach wykorzystując kruczki prawne anulowano wyrok jedynie z uwagi na błędy w śledztwie i braki w analizach...to już czysta demagogia i kwestia kto ma lepszych prawników. Myślę ze na twojej stronie białych takie przedstawienie sprawy spotka sie z większym zadowoleniem niż tu...

0

@andbarca Tak, a byla to czysta korupcja urzędnicza,ktora mienie kupila ze strata dla publicznych pieniędzy,ale co tam..pan Fiorentino będzie sie kreował na jednego sprawiedliwego......skad my to znamy, prawda.

8

Najgłośniej skamla psy z Madrytu,to oni wiecznie robią naciski na sędziów, używają propagandowej telewizji itp. Od zawsze wiadomo było ze sportem, polityka gospodarka rządzi Madryt,to im sędziowie byli zawsze przychylni,i głupia Barcelona chcąc to zmienić mimo ze miała najzdolniejsze pokolenie zaczęła płacić dla Negreiry żeby przełamać te lobby sędziowskie na korzyść Realu. Każdy w Hiszpanii wie komu sprzyja władza w tym kraju,tam zmienia sie podatki ustawy aby pomóc Realowi. Jak nie bylo varu przynajmniej Trzy ligi mistrzów wygrali dzięki sędziom.
Wielki Real mogl zabrac Di Stefano, mógł dostac od miasta ziemię za grosze która potem sprzedal za ogromna różnicę i to można bo to Madryt,a zakompleksiona Barcelona wyginała sie kombinowała jak to zmienić i dzis wychodzi ze to ona byla najgorsza,co jest żartem

0

Czas zmienić otoczenie...

0

Jego absencja to wręcz wzmocnienie, może trener by dal szansę stoperowi z rezerw?

1

Arujio po prostu poza atletyzmem nie posiada żadnych walorów charakteryzujących klasowego obrońcy,a do tego chyba nie grzeszy inteligencja. Dawno mówiłem i znow to powtórzę, sprzedać go póki jeszcze jest cos wart,bo lata leca z młodego zdolnego stal sie 26 średniakiem który wrzuca na mine co raz swój zespół.

0

@Cule6173737377171 Bo nie mamy pieniędzy?

0

@VeVoS Oczywiście... gdyby to Curtous został tak trafiony,TV Madryt by mówiło o tym jako skandalu.

0

Chamskie i fałszywe gadanie,bo dba jakby o wszystkich tylko nie graczy Barcelony . To typowy Madrcyki........

5

Ma dużo racji w tym co mówi.

0

@Klejnot_Nilu Oczywiście masz rację co do rotacji,ale klub ma finanse i kadre jaka ma,i jeśli idzie o Yamala,klub i piłkarz wcześniej zgłaszały problemy z przewodzicielami,ale De Fuente mial to gdzieś, dostał Yamal zastrzyki i grał podobnie jak Nico z Bilbao i w efekcie obaj złapali kontuzje.
Klub jest prawodawca,to on szkoli, płaci graczowi, a kadra korzysta beznamiętnie z tego. Przypomnij sobie historie z Gavim. Gavi mial wówczas w nogach dużo meczy,to co klub ma nie grać nim aby ten potem w czerwcu (kiedy w kadrze zerwał więzadła) miał siły? Klub myśli o sobie, a kadra powinna wiedzieć czasem żeby dac odpocząć w kadrze młodym graczom. De Fuente potrafi zwolnić z kadry Hujsena, a z takimi samymi dolegliwościami Olmo zostaje w kadrze i w efekcie lapie uraz. De Fuente nie należy do miłych gości którzy dbają o młodych ludzi ,a klub powinien miec szerszą kadre ale to ich gracz i po to mu płacą żeby gral. Te wszystkie mecze reprezentacji we wrześniu listopadzie to gowno sa potrzebne, po co to komu ? Ancelotti potrafi zwalniać graczy z Europy ale to mądry człowiek,De Fuente idzie po trupach dla wyniku.

50

Bardzo dobrze, wcześniej po ludzku Yamal prosił o zwolnienie z kadry z uwagi na bol to nie chciał De La Fuente słuchać,wiec teraz bardzo madra decyzja, która postawiła tych drani z kadry przed faktem dokonanym. Jakby pojechał znow skończyłoby sie zastrzykiem i pogłębieniem urazu. Juz nam kiedyś Gaviego zniszczyli w kadrze, wiec musimy chronić Yamala.

0

Dokładnie tak...

1

Z taka gra nic nie będzie w tym sezonie, obrona to kabaret, sposób gry z wysoką linia to drugi kabaret,a Filck nie mając dobrych obrońców gra wysoka linia obrony która wręcz sabotuje ten zespół.

1

Flick i jego taktyka z wysoką obrona sabotuje ten zespół

1

Klub z Brugii ośmiesza Aurjio i spółkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Deklasacja nazywają 2:1 przeciw zdziesiatkowanej przez urazy Barcelonie?

9

Było minęło, nikt nie wygrywa i nie przegrywa sezonu w październiku. Taki jest sport, dziś nie mieliśmy argumentów fizycznych oraz w ludziach w dużej mierze przez kontuzje. Taki Pedri forsowany w klubie i kadrze jest wyraźnie zmęczony, a krytykom dzieciaka Yamala przypomnę ze nie grał długo przez kontuzje,zagrał raptem w trzech meczach i widać u niego brak formy i dynamiki. Wygrywać jest miło i łatwo wówczas być kibicem ,ale prawdziwych kibiców poznaje ale po komentarzach po takich przykrych porażkach. Gramy dalej obyśmy odbudowali fizyczność i żeby wrócili kontuzjowani.
Sezon trwa nadal.

6

Brawo za serce. Wszystko wyglądało zle, i pogoda i świeżość graczy i duże braki kadrowe. Dzis sercem wygraliśmy ten niewdzięczny mecz. Brawo

6

Kounde gra od jakiegoś czasu jak melepeta...

0

@ACMaldini3 Kto za Lewego to już inny temat na inna rozmowę,nie znaczy ze bedzie klub stawiać na 38 latka ....Ktos przyjdzie,a Ferran to czesto jak Lewy padał ofiarą krytyki ponad stan. Gość dużo biega, walczy, w presingu jest bardzo pożyteczny ,a do tego statystyki ma całkiem dobre,a i zarobki male i nie krzywi sie jak trzeba usiąść na ławce.

2

Z całym szacunkiem w przyszłym roku będzie miec 38 lat.... Polak Polakiem ale nic nie trwa wiecznie....Pora aby wielu fanów Lewego to zrozumiało.

0

Ewa Pajor doznała bardzo zle wyglądającej kontuzji kolana....

0

@t4fox Oczywiście....ale to każdy blad w Madrycie jest komentowany jako spisek, Negriery wina itp...to Real zapomina jak przed era var wygrywał po dwóch metrowych spalonych.
Poziom ligi hiszpańskiej spada, sędziowie sa obecnie najgorsi w Europie , wstyd taki produkt oglądać.

0

@CuleNadCule Najgłośniej skamla psy z Madrytu,to oni wiecznie robią naciski na sędziów, używają propagandowej telewizji itp. Od zawsze wiadomo było ze sportem, polityka gospodarka rządzi Madryt,to im sędziowie byli zawsze przychylni,i głupia Barcelona chcąc to zmienić mimo ze miała najzdolniejsze pokolenie zaczęła płacić dla Negreiry żeby przełamać te lobby sędziowskie na korzyść Realu. Każdy w Hiszpanii wie komu sprzyja władza w tym kraju,tam zmienia sie podatki ustawy aby pomóc Realowi. Jak nie bylo varu przynajmniej Trzy ligi mistrzów wygrali dzięki sędziom, wczoraj Vinicius pada lapie sie za twarz,gosc dotyka go lekko na wysokości cycków ,a sędzia daje kartkę dla piłkarza Villarealu. Jesteś kibicem Realu to zmień stronę albo przejrzyj na oczy,a nie piszesz glupoty jak to ich sędziowie krzywdzą.
Pa. Takie praktyki jak ta ze klub płacił dla Negriery byly powszechne,opinia publiczna milczy ale wiele klubów płaciło i to wyjdzie na jaw.Wielki Real mogl zabrac Di Stefano, mógł dostac od miasta ziemię za grosze która potem odkupił za ogromna różnicę i to można bo to Madryt,a zakompleksiona Barcelona wyginała sie kombinowała jak to zmienić i dzis wychodzi ze to ona byla najgorsza,co jest żartem.
Błagam kibicu nie pisz.

2

Najgorsze sędziowanie w Europie,te rozgrywki przestają miec sens,to cyrk i kompromitacja.

1

@nike007 Bardzo mądrze napisane. Łatwo klaskać jak idze, wystarczy gorszy tydzień i widać jakich mamy kibiców.
Ps. Laliga to cyniczna organizacja, wczoraj co sędziowie wyprawiali w meczu Realu to żart. Dzis też. Do tego Barca gra w środę w lidze mistrzów z Psg,a dzis fundują im mecz w upale o 16 zamiast jako mecz dnia o 21. Zespół złapał dołek w dużej mierze przez kontuzje ,ale mamy wystarczająco dużo czasu żeby odwrócić ten trend...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?