2

@ArcziArtt Robi dużo wiatru fakt..ale też podejmuje wiecznie złe decyzje,gubi piłkę w prostych sytuacjach,źle podaje,jak trzeba podać opuszcza wzrok i strzela ..Jednakże jest najlepszy w ataku w Barcy a to pokazuje jak słaby jest obecnie ten zespół.

10

Miesiąc miodowy minął,efekt miotły także, skończyło się też szczęście. A prawda jest taka że Barca jest bezzębna. Depay to drewno a nie pilkarz na pierwszy sklad. Oj smutne czasy,środek tabeli to wszystko na co ich stać...a w środę aż strach myśleć co się stanie...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Oby nic nie przedłużali,i rozstali się z nim po sezonie.

4

Hehe mam nadzieję że nie tego uczą w La masii....śmieszne hihi

0

Oddać go za Torresa, dopłacic i zapomnieć o nim......

0

Marzenie ..ale mało realne z ekonomicznego punktu widzenia.

0

@Coutinho007 Nie mając kasy najlepiej sprzedać De Jonga....mamy wspaniała młodzież Nico Pedri Gavi do tego Busquets i ktoś może się jeszcze pojawić...

1

Nie strasz,nie strasz ,bo się zesrasz..heh

1

@gajdzik13 jakaś Madrycka Mierda on ,na bank

1

@pepulinho śmieszny człowieku oni mają kontuzje...idź na inną stronę.

16

Pierwsze posunięcia niby banalne ale bardzo potrzebne. Oby tak dalej. Bezkompromisowo.

0

@tom9001 Pewnie plotka ,ale bardzo bym chciał. Osobiście uważam że jak można zarobić na bramkarzu duże pieniądze warto to zrobić,następcy daleko nie trzeba szukać, Onana a drugim ktoś z rezerw...i tyle a nie miliony na ławce jak Neto.

1

@LukaszFan A w Ajaxie jest Onana dobry bramkarz. Stegen tylko dobrze gra nogami ,a poza tym to taki wolny kołek prawie śpi w bramce. Kosztuje dużo a nie lepiej go sprzedać ?

0

No dramat,ale nie ma co płakać,to 6 tygodni nie rok jak poprzednio,trzeba wyleczyć młokosa i wyciągnąć wnioski z tego ,ATE są oczywiste,poza piłkarzami do wymiany jest dział medyczny i osoby odpowiedzialne za przygotowanie fizyczne, sprinterskie. Czas na zmiany,wierzę że to się da zrobić,tylko szkoda Fatiego jedynego który miał gen cracka.ehhh

0

Duzo pracy,ale wierzę że to da się wszystko poukładać,ten sezon może i stracony ale młodzi się ograją ,Xavi ma czas wszystko składać do kupy. Najważniejsze zmienić system treningów,żeby ostro zapierdalali i sztab medyczny. Powodzenia Xavi.

0

@KibicBarcy84 Ewidentnie

1

@Barcelonista94 Oczywiście,był najlepszy. Poza tym on dopiero od niedawna gra w pierwszym zespole ,do którego przyszedł z rezerw i to inny jednak poziom intensywnosci,duży przeskok. Treningi i sztab medyczny to dno w Barcy. Mam nadzieję że to zmieni się szybko no bo będzie dramat.

0

@agaFCB oj Roberto to nie dobrze....

2

@dawid230188 od dawna uważam że to żaden wielki bramkarz, jedyny atut gra nogami. Wczoraj te bramki co puścil to kryminał,jakby specjalnie,pierwszy gol to dramat .. pozostałe dwa strzały nie były jakieś mega mocne ale on źle stał na nogach,środek ciężkości był za wysoko i nie miał wybicia z nóg,żeby to dosięgnąć,leciał jak klocek jak stal za piłką i brakowało mu niewiele. Tyle co zarabia i ile jest wart ja bym go sprzedał i postawił na Onane z Ajaxu. To też nasz wychowanek tak na marginesie.

1

@KibicBarcy84 Fati wrócił za szybko,bo nie mieli kim grać w ataku,to problem bardziej systemowy,złego przygotowania fizycznego i odnowy niż jakiś zły organizm Fatiego,już nie ma co płakać miesiąc przerwy to nie rok, niedługo wróci ale tu trzeba zacząć wyciągać wnioski,bo za dużo tych przypadkow,raz dział medyczny leży, dwa przygotowania do sezonu były nieprawidłowe i teraz są tego konsekwencje.

0

@dallas123 wywalić go i S.Roberto i inne stare krowy,i zmienić sztab medyczny

0

@szopen779 jak zechce to pójdę,chuu ci do tego .... złośliwy mały człowieku

0

Znów kontuzja...kurwa mać..

2

Nico jest wspaniały

0

@denks1984 pisze że oby było naderwanie,bo jak zerwał co częste u sprinterow to będzie kilka miesięcy przerwy....po prostu modlę się o to...bo Fati jest nam potrzebny.

1

Po tej kolejce mają dwa tygodnie przerwy,oby Xavi wyjebał ten dziadowski sztab medyczny,a u Fatiego okazało się tylko lekkie naderwanie czyli jakieś 3/4 tygodnie,bo boje się że będzie co u Demebele ,typowa kontuzja sprintera,i 3/4 miesiące....dramat...trzeba się modlić,kuźwa.

0

@jacek905 Nie trzeba Barcy nowych pomocnikow,jest Nico Gavi Pedri...tu trzeba kupić top napastnika..i dużo czasu...ps no może boczny obrońca

1

@blakkudium Nico ma papiery na wielkie granie,i niech ktoś powie że za młody,że ma grać S.Roberto,toż to przepaść...

2

@Krycha1899 Nico super

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?