czarek78
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Herbert Święte słowa
0
Co by nie mówić,mimo że to boli ma dużo racji. Barca dała się wkręcić w ta superlige dla Pereza ,a lepiej może zajmie się lepszym zarządzaniem swojego ogródka,bo co chwila jakiś obciach jak z ilością kibiców Eintrachtu podczas meczu domowego. Zle zarządzanie,a potem zdziwienie że bilety poleciały do Niemiec. Wstyd..Superliga nie powstanie a nasz klub staje po złej stronie , nowobogackich, choć sam nie śmierdzi groszem. Eh,przykre.
2
@Nano22 Kibic Barcy ma w dupie osiągniecia Realu. Cieszymy się swoją historią i naszymi sukcesami,a prześcieradła niech sobie zdejmują krzyż z herbu i zabiegają o pieniądze od Arabów i budują nowe galakticos. Przyjdzie czas że nasza młodzież wejdzie na wyższy poziom,nabierze doświadczenia i takie 0;4 jak na Bernabeu będą zdarzać się systematycznie....
1
@Nano22 Święte słowa.
3
@ACRAB95 Pedri z Gavim to pomoc na lata. Nie ma co trzymać go,a kasa byłaby zacna.
1
Wart jest więcej niż daje w rzeczywistości. Mając młodych i w perspektywie przyjście Kessie oddałbym go. To taki przereklamowany, sympatyczny ale jednostajny w decyzjach piłkarz. Barcy nie zbawił,a zbawić może nasz budżet.
0
@rafa324 Nie wszystko to wina Pereza. Tanie manipulowanie słowami. W pierwszym SMS napisałem o wpływach Madrytu,nic nie pisałem o Realu. Madryt to nie tylko Real i sport. A ty od razu na słowo Madryt bronisz ich,Realu.No cóż uderz w stół a nożyce się odezwa.
1
@rafa324 Pomoc sędziowska polega na kluczowych sytuacjach,jak nie idzie dostają karnego. Tak wygrali co najmniej jedną ligę mistrzów. W Hiszpanii jest przyzwolenie na grę faul,idzie kontra łapią pilarza za koszulkę,idą w nogi albo nie widząc pilki powalaja pilarza ma murawę. I nie dostaja za to nawet żółtej kartki. Tak grał Cadiz i Rayo,sędzia im pozwalal. To nie piłka nożna to rugby. W Anglii za takie taktyczne faule by do przerwy wyleciał jeden czy dwóch z boiska. Tu są bezkarni. W taki cichy sposób eliminuje się szansę takiej Barcy. Można nie zauważyć nadepnięcia na udo..w ferworze walki lub potem interpretować to jakoś to w końcu Hiszpania,gdzie nie ma zasad i poziomu sędziowania,ale w momencie kluczowym sędzia wie co zrobić...od lat tak było ,że gwizdali pod Real a po głupich wypowiedziach Pique tym bardziej się chca pokazać.
1
@rafa324 Słuchaj Real jest wspierany przez sędziów od pamiętnych czasów,w momencie w którym wymaga tego sytuacja. Mogę przytoczyć wiele przykładów,a dość nowy to mecz z Celtą,gdzie dwa z trzech karnych były urojone. Cała historia pilki nożnej w Hiszpanii to wpływy i układy władzy z Madrytu ,generała Franco i tak dalej. Kiedyś użyli polityki żeby ukraść takiego Di Stefano. To że w meczu z Sevilla był błąd na niekorzyść Realu były i wynikały z szybkiej gry i interpretacji przepisów że nawet w studio głosy były podzielone. Mając var sędzia nie miał wątpliwości i dał dwa karne z dupy dla Realu w meczu z Celtą a wczoraj nawet nie skorzystał z pomocy. Zazwyczaj mają obowiązek puszczać grę jak spalony jest minimalny a on od razu przyrywa a spalonego nie było. Od zawsze była walka Madrytu i ich władzy z Katalonia,która chciała być niepodległa, przenosilo się to także na Sport. To że Barca wczoraj grała słabo to fakt ale sedzia na dał im dwóch karnych na Gavim a taki Sreal dostał dwa z Celtą,za bardziej wątpliwe sytuacje. Teraz może Real dostawać błędy jak liga wygrana to nic im już nie grozi a jak było ciśnienie to dostawali prezenty. Rząd w Madrycie,Tebas który jest kibicem Realu, silne wpływy polityki to są przeciwnicy Barcy poza tymi ma murawie,i to są fakty a głupoty to ty gadasz,i myślę że pomyliłeś stronę , prześcieradła mają inną strone w necie. Ja staje po stronie klubu,nie wiem po co tu się udzielasz,idź na stronę milionerów z Madrytu. Papa
0
Skąd te zdziwienie,to jest Hiszpania. Korpucia i silne wpływy Madrytu,polityki i jegomości co mają kasę. Podziękowac też trzeba dla klakiera w naszych szeregach czyli Pique. Ten fałszywy człowiek nagada głupot ,gada i ukladac się próbuje czy to z Rubelasem czy innymi . Dawno powinni go usunąć z tego klubu. Sędziowie to jedyne czego mogą zazdrościć nam Polakom Hiszpanie.
5
Busquetsa miejsce jest w MLS,ale on nie ma honoru jak Pique i Alba i będą tu się trzymać na siłę...
2
Po raz kolejny to się nie da oglądać...
1
@Qaz123 Dokładnie. Alba to drewno. Brak jakości w ataku,same bezsensowne wrzutki i nic poza tym.
0
@LatajacyHolender zaraz zaczną zwalniać go jak Komana...
0
@Bulos11 Dokładnie...Zespół zagrał bardzo słabo,ale dla kogo mieli wygrywać,dla tych nie powiem brzydko....
25
@Armin96Nie udawaj głupiego. Żaden poważny klub w ważnym meczu nie pozwoli sobie na coś takiego,że na swoim stadionie jest wiecej kibiców drużyny przeciwnej. Wyobraźmy sobie coś takiego w Madrycie lub w City,grającym z Atletico. Nie do pomyślenia. Dziś to co się stało to skandal. Lepiej żeby było 50 tys naszych kibiców niż coś takiego jak dziś. Kto tego nie rozumie ,chyba jest z innej planety lub innego , białego miasta.
26
Mieli trochę racji. Ważny mecz,a bilety są sprzedawane dla Niemców,że wydaje się że Barca gra na wyjeździe,biało było na trybunach. Pazerność nie mająca nic wspólnego z dobrem klubu.
0
@Tollusiek Chodzi o system nie statystyki ale jak je tak lubisz,wiec proszę bardzo: Aubameyung 11 meczów ,9 goli i 1 asysta. Niezle jak na tak krótki czas w klubie ?
0
@Tollusiek Statystyki nie grają. To że to gracz wybitny wiadomo ,ale guzik do mnie przemawiaja liczy skoro pamiętam jak to wyglądało u nas w ostatnich latach. Podobnie jest w Paryżu. Nie da się stosować skuteczny presing jak jeden spaceruje ,czy dwóch. Messi był wielki jak byl młodszy,warto zobaczyć powtórki jak biegał, zasuwał u Guardioli w pamiętnym meczu z Realem na Camp Nou jak było 5:0. Cały czas był pod gra, ruchliwy,szybki. Czasu się nie oszuka ,jemu obecnie bliżej do MLS niż do Barcy. Ostatni jego wybitny sezon był w 2015 jak wygraliśmy Ligę mistrzów. Wiek oraz włażenie mu w tyłek w klubie spowodowalo że zaczęto go traktować jak świętego Bożka. Na treningu przestano wymagać , naciskać,wręcz był zakaz faulowania Leo. Na trening przychodzili jak chcieli,lekko trenowali bo tak chciał pan Leo i Suarez. Był traktowany jak nietykalny,to i starzenie spowodowalo że wygląda to jak obecnie. W przeszłości strzelał w zasadzie on i Luis Suarez a obecnie rozkłada się to na większą liczbę graczy. Oczywiście żaden z obecnych nie jest ta takim poziomie ,ale są w większości młodzi i jescze się rozwina ,czego nie powiemy o Leo z racji wieku. Proponuję nie skupiać się tak na statystykach a obiektywej analizie. I zadaj sobie pytanie ,jak Barca może wygrać z takim wielkim jak Bayern grając w odbiorze w 10? Bo tak to wygląda jak w obronie jeden nie uczestniczy. Jak stosować presing nom stop jak jeden spaceruje licząc na piłkę a drugi mimo że wybitny napastnik ma nadwagę? ( Suarez) Serio chcesz stosować w ocenie ostatnich lat czyste statystyki? Serio? Ja wolę fakty jak mecz z Liverpoolem i w tyłek 4;0,opuszczona głowę króla.. albo mecz z Bayernem 2;8 i jak dzieciak Devids objeżdżał naszych jak chciał. W Paryżu Leo gra mega przeciętnie,ogladam dla jego gry wszystkie mecze. Słabo to wygląda,a i te twoje statystyki jak na niego wyglądaja najgorzej od kilkunastu lat. Leo kocham,ale czasu się nie cofnie więc nie chcę już znów przerabiać tej samej historii. To minęło.
0
@adukla Ten artykuł czytałem na stronie Hiszpanskiej,więc takie są fakty.
31
Całe szczęście że nie planują powrotu Leo. Czas leci , młodszy nie będzie, wystarczy spacerów,teraz wszyscy biegają i tak ma być. Co wychodzi z tych spacerów widać w śmiesznym PSG....
0
@Mroziu Zgadzam się.
0
@Dawidfcb1998Tez tak bym chciał. Aczkolwiek Adeyemi jest nie kupienia,Halland drogi. Isak jest jakaś opcja ,nie mówię że najlepsza,są inni zdolni ,ale chodzi o wybór młodego z możliwościami,i go ukształtowanie ,niż walenie ogromnych ilości pieniędzy w takiego Hallanda. Nikt nie ma gwarancji że to wypali, już nie raz wydawaliśmy majątek na Griezmanna ,Cou czy Demebele,z efektem mizernym.
0
@Barca1922 Czytaj ze zrozumieniem. Napisem że jest surowy technicznie,bo to nie południowiec,to tur co idzie jak przecinak,jest znakomity w szybkiej bezpośredniej grze,ale w ataku pozycyjnym traci swoje atuty. Skoro piszesz że Isak jest słaby to znaczy że tak jest ? Heh. Jest zdolny,ma dobrą motorykę,bardzo dobra technikę użytkowa,lepsza od Norwega, lepiej drybluje ze stojącej piłki, czym jest lepszy do gry pozycyjnej,która gra najczęściej Barca. Auba akurat w meczu z Elche grał piach,a do tego ma swoje lata,co nie zmienia faktu że jest dobrym graczem. Zobaczymy za kilka lat gdzie będzie Isak. Bo póki co to to takie pitolenie,gości z których jeden widzi talent w Isaku tak jak wcześniej w Gavim,a drugi tylko neguje i zamiast skupić się na analizach foruje swoje tezy i tyle.
1
@Mroziu Oczywiście. Halland to żaden Bóg. Jego największym atutem jest pewność siebie,jednak w futbolu nie ma próżni,że jedynie Mbappe i Halland i już rozdajemy puchary. Rodzą się i wybijają nowi,zdolni ,może nawet zdolniejsi. Trzeba się zastanowić czy warto zadłużać się na siłę dla jednego piłkarza. Najważniejszy system i dobrzy wykonawcy a nie jeden czołg z Norwegii. Tak właśnie myśli Bayern,mistrz zdrowego rozsądku i zarządzania klubem sportowym.
0
@martin3131 Ja tam wolę dużo tańszego Isaka. Młody zdolny z świetna technika,do tego dużo tańszy. Halland to czołg,ale surowy technicznie,łapie też dużo kontuzji.
0
@Blackwidow_KG Garcia jest nie pewny bo to jego pierwszy mecz po kontuzji...skąd ma mieć formę,do tego młodzi stoperzy mają takie wpadki
2
Póki co Alves gra jak profesor
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Qaz123 Według mnie mówił prawdę. Nie ma obecnie w Barcy wybitnych nazwisk. Kupa dzieciaków z talentem,cały atak odszedł z Messim i Griezmanem. Tutaj nadal wielu ludzi się ludzi ,gada głupoty o jakimś Dna Barcy,a gra wygląda DRAMATYCZNIE. Setki wolnych podań w poprzek i do tyłu, zwalnianie gry,zero zaskoczenia. Brak jakości w ataku. Taki Pedri ma serce i wydolnością robi kilometry ale on jest dobry jak cały zespół funkcjonuje,a nie żeby wokół niego budować cały projekt. Nie umie wiele jeszcze rzeczy np dośrodkowania ma beznadziejne,za bardzo wozi piłkę, zwalniając grę...i tak można wyliczać o innych graczach.. Zespół jest mega przeciętny co pokazują wyniki...Smutne to.takie czasy. Dziś wygrali ,ale gra była dramatyczna...