0

@Umberto hheheh dobre

0

@Greenalley Dokładnie. Życzmy mu dużo zdrowia,Xavi go chciał więc pora zaczekać z osadami. Są ludzie którym nigdy nie dogodzisz,będą wiecznie narzekać,to takie polskie....

0

@Hiroshima Sevilla jest druga w tabeli....my na 8 miejscu, hehe..

5

@smieszek Ale jakie to z dupy porównanie z Hallandem, którego nie ma szans wyjąć z Borussii za kwotę placona w ratach,jak to było przy okazji kupna Torresa ,gdzie City będzie dostawać kasę w 6 ratach. Poza tym to takie gadanie dla gadania że mogli Hallanda. Otóż jest to mega trudne,kwota transferu 75 mln,do tego ogromna prowizja menadżera ,ojca pilakrza jak i samego Norwega. Kwota ponad dwukrotnie większa niż Torresa i bez ulgi w postaci odroczonej płatności bez szans. Masz kasę,kładź na stół i kupuj...a te gadki to typowe wieczne zawodzenie i bulwersacje,bez pokrycia w faktach.

0

@masik86 W porównaniu z takim Alba i Griezmanem będą niskie,dla zwyklego śmiertelnika nadal nieosiągalne. Opieram się o informacje prasy Marca,Mundo Deportivo i sygnałów dochodzących z klubu. Jeśli masz inne informacje to się nimi podziel?

0

@kakusus Miejmy nadzieję że tak nie będzie.

0

Blagam zabierzcie go..please...hehe

0

@Faun Większość wielkich klubow w Europie ma duże długi ,nawet taki Real. Barca i tak oszczędza na pensjach i to dobra droga,nowy stadion i nazwa do niego wygeneruje z samej nazwy ok 200 mln rocznie. Trzeba oszczędzać, reformować ale też żeby nie wypaść z pierwszej ligi Europy trzeba kimś wzmocnić zespół,bo za chwilę nie będzie nawet pucharów. Ty tak mówisz i ja się zgadzam chcę oszczędzać i dawać szansę dla młodych,ale masa kibiców tylko narzeka ten zły ,tamten zły i buduje presję na zarządzie. Chciałbym zauważyć też,że jakby klub musiał zapłacić cała gotówke za transfer dla City nie miałby szans na tego pilkarza. Na żadnego nie miałby szans z uwagi na koszta,a City idzie im mocno na rękę ,chce 55 mln ale rozkłada to na sześć rat,licząc od czerwca. Żaden inny transfer i żaden klub nie poszedłby na coś takiego. A tak Barca zyskuje zdolnego mega chłopaka ,wpisujacego się w baby team Idelanie i będzie płacić w jednym okienku 10 mln,toż to grosze,przy tym potencjale. Zarobki Ferrana sa niskie ,a nam należy tylko życzyć mu dużo zdrowia. Klub pozbywa się takich Griezmanow co zarabiali mega dużo i to droga na wyjście z kryzysu,a marka nazwy,koszulki ,stadionu to gwarancja na wyjscie klubu z długów....trzeba cierpliwości i wiary. Będzie dobrze. Powtarzam żaden inny klub nie zgodziłby się na coś takiego jak City, chcieliby od razu kasy. Należy pogratulować dla Zarządu i podziękować dla Guardioli,że się nie sprzeciwiał,a najważniejsze teraz to tylko zdrowie,Frana i innych Fatich. Bo potencjał jest...i to duży.

1

@hazo428 Potencjał jest,są młodzi i byle zdrowie i cierpliwośc,to za dwa,trzy lata będą mega mocni.

0

@Zielony55 Zapłacili więcej fakt,ale City poszło im na rękę ,płaca w sześciu ratach zaczynając w lecie ,to wychodzi śmieszna kwota,a przypomnę że nie mają kasy bez ograniczen.

3

@Alberto1031 Daj przykład,kogo zdolnego można kupić, w wieku 20/21 lat, będącego reprezentantem wiadacej reprezentacji? No kogo słucham? Takie pitolenie. Nie kupisz za 20 baniek nikogo dobrego ,chyba że Piątka hehe

1

@Ali3231 To typowy malkontent ,co by nie było będzie narzekać....

3

@FCBparasiempre To zacznij interesować się zamiast pisać głupoty. W tym sezonie przed kontuzją w City miał w siedmiu meczach 3 gole i asystę w kadrze strzelal gole między innymi dla Włochów i Niemiec. Został połamany w meczu z Włochami. Jest pilkarzem bardzo zdolnym i trzeba mu życzyć tylko zdrowia a wszystko będzie dobrze,tym bardziej że chciał go Xavi a on ma pomysł na niego.

1

Życzę mu dużo zdrowia. Dobrze prowadzony,z mądrym trenerem może wskoczyć na bardzo wysoki poziom.

0

@Marcinss10 Nie ma co mu tłumaczyć...szkoda czasu...

0

@DamianBarcaCule Dokładnie. Gada glupty...

0

@Mesialdo87 Ale to Materazi a news był o Mazarouri...hehe

3

@Mesialdo87 co ty pleciesz?

0

@LatajacyHolender Każda kadra,każdy zespół ma swoje cykle. Hiszpania zdobyła mistrzostwo świata, Europy,teraz ma młoda,zdolna ale na dorobku kadrę i są faktycznie slabsi niż wcześniej i miewaja problemy ale na Boga chciałbym żeby Polska miała takie problemy,hehe. Hiszpania to nadal bardzo dobry zespół ,a będą tylko lepsi,mają mnóstwo młodych i perspektywicznych piłkarzy. Holandia obecnie ma słabszy zespół niż Hiszpania,atak się starzeje,brak wielkich gwiazd ale to też poziom nad Polską.

0

@MrCental Też mam taką nadzieję

0

@MrCental Czas pokaże. Najważniejsze zdrowie. Przy odpowiednim podejściu piłkarza ,trenera i sztabu medycznego myślę że przyda się. Gdybanie nic nie daje,trener go chciał. Według opinii docierających z Anglii Barca ma zapłacić za Torresa w 4 ratach zaczynając od lata,więc sory nie ma opcji żeby udało się coś takiego za innego zdolnego,City idzie na rękę mocno dla nas. A kontuzje są wliczone w to ryzyko. Życzę wszystkim naszym zdrowia ,bo taki Fati to magik jak jest zdrow...więc oby zdrowie. Depay mi nie pasuje do Barcy uważam mimo całej sympatii że to nie ten poziom nie ten klub ,mimo kryzysu nawet.

0

@LatajacyHolender z leszczami kazdy ma problem ,bo się cofają ,grają za podwójna garda i zmusza to do gry pozycyjnej i łamanie obrony a to nie należy do prostych spraw.

0

@LatajacyHolender Nie chcę się kłócić mam nadzieję że masz rację i że jescze odpali armaty nasz Depay. Chcemy obaj tego samego,dobrej gry i wygranych .

0

@kejdzi Hehe, najważniejsze poczucie humoru. Gdy go brakuje robi się ciężko. Taki Komean był spięty,jakby miał wybuchnąć, udzielało się to wszystkim. Śmiech to zdrowie. Pozdrawiam

0

@LatajacyHolender No nie będzie liderem Holandii bo gra dla Hiszpanii,hehe,a ta jest mocniejszą od Holendrów.Depay nie zachwyca i nie pamiętam meczu w którym by zabłysnął. Lubię go ale gral wolno,nie dawał zbyt w ataku pozycyjnym, śmiem twierdzić że grali lepiej bez niego ,gubił się i zawodzil w każdym meczu przed kontuzją.

0

@MrCental Torres 21 Depay 28 i tyle z tych porównan. Poza tym statystyki nie grają, a Depay okazal się mało zwrotnym, zwalistym i niezbyt szybkim piłkarzem. Lubię go i mam nadzieję że jeszcze się poprawi. Poza tym przydać się mogą obaj.

0

@kejdzi hahahahahah

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AbelKabel też bym sprzedał Depaya

0

Swoją drogą skąd oni chcą na to mieć kasę? Jak się uda życzę mu zdrowia,bo najgorszy scenariusz to jak Demebele, przyszedł za majątek i się połamał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?