1

Jedno jest pewne ten sędzia juz nie dostanie ważnego meczu, sedziowal mecz w ktorym real odpadł

6

Wszyscy wiemy jak to sie skończy...

0

Ciekawe kiedy bedzie karny z kapelusza? Po 3 setkach Bayernu?

4

W koncu wygramy ta Ligę Mistrzow

1

Ale jestem pełen podziwu Nauera, co za bramkarz!

2

Oho Real wprowadził specjalistę od karnych

1

Nie no komedia z tym Vinim

2

Hahah chujsen pokazywał ze reka, Lunin ze spalony haha szukali czegokolwiek

0

Hahaha a przed chwilą ze Diaz najgorszy xd

4

Olise dzis niezle grilluje

2

"Real wielki Madryt" Mielcarski xd

2

Borek juz sie cieszył xd

0

Jak to nie wpadło?

0

@AlexDark00 prima aprilis

0

Real Madryt wygrał uczciwie wszystkie ligi mistrzów

0

@Marcelinho99 jasne trzeba przewietrzyć sklad, ale tez trzeba pamiętać ze nie mamy takiego bogactwa składu. A co do awansu na Euro to tam sie trzeba postarać zeby nie jechac, eliminacje to powinna byc formalność

0

@Marcelinho99 tez mam nadzieje ze Grosickiego nie powola, a co do obrońców to jest u nas deficyt dobrych środkowych obrońców, bo kogo ma wystawiać Ziółkowskiego?

7

Cieszę sie ze Urban zostaje, nie widze obecnie kandydata na selekcjonera dla Polski a w porównaniu do piłki która graliśmy za Probierza to niebo a ziemia

2

@D10SLEO mi bardziej przykro ze Polska nie jedzie :(

4

Zagraliśmy jak nigdy a odpadamy tez jak nigdy w barażach

0

Korzystał ktos z trivago? Jest to cos pewnego?

6

Dobrze ze nie 8-2 bo bym mial flashbacki panie Flick

6

Juz sie nie moge doczekać aż zobaczę jak Rekin bedzie kąsał Sroki

0

Ile wam zajmuje trening na silowni?

0

Guardiola Mahreza wpuszaj a nie

1

@malypuzon słyszałem ze mowisz tam do dziewczyny kocham cie a ona ze to kosztuje 100 zl

0

Ale tu jest płacz, nie wierze

1

Pierwszy faul widmo na Vinim

2

Nie mam slow, klasyka

0

Czy ja dobrze widzialem ze ten kebab pilnował Haalanda na roznym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?