czosnekfcb
Dołączył/a: luty 2018
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jedno jest pewne ten sędzia juz nie dostanie ważnego meczu, sedziowal mecz w ktorym real odpadł
6
Wszyscy wiemy jak to sie skończy...
0
Ciekawe kiedy bedzie karny z kapelusza? Po 3 setkach Bayernu?
4
W koncu wygramy ta Ligę Mistrzow
1
Ale jestem pełen podziwu Nauera, co za bramkarz!
2
Oho Real wprowadził specjalistę od karnych
1
Nie no komedia z tym Vinim
2
Hahah chujsen pokazywał ze reka, Lunin ze spalony haha szukali czegokolwiek
0
Hahaha a przed chwilą ze Diaz najgorszy xd
4
Olise dzis niezle grilluje
2
"Real wielki Madryt" Mielcarski xd
2
Borek juz sie cieszył xd
0
Jak to nie wpadło?
0
@AlexDark00 prima aprilis
0
Real Madryt wygrał uczciwie wszystkie ligi mistrzów
0
@Marcelinho99 jasne trzeba przewietrzyć sklad, ale tez trzeba pamiętać ze nie mamy takiego bogactwa składu. A co do awansu na Euro to tam sie trzeba postarać zeby nie jechac, eliminacje to powinna byc formalność
0
@Marcelinho99 tez mam nadzieje ze Grosickiego nie powola, a co do obrońców to jest u nas deficyt dobrych środkowych obrońców, bo kogo ma wystawiać Ziółkowskiego?
7
Cieszę sie ze Urban zostaje, nie widze obecnie kandydata na selekcjonera dla Polski a w porównaniu do piłki która graliśmy za Probierza to niebo a ziemia
2
@D10SLEO mi bardziej przykro ze Polska nie jedzie :(
4
Zagraliśmy jak nigdy a odpadamy tez jak nigdy w barażach
0
Korzystał ktos z trivago? Jest to cos pewnego?
6
Dobrze ze nie 8-2 bo bym mial flashbacki panie Flick
6
Juz sie nie moge doczekać aż zobaczę jak Rekin bedzie kąsał Sroki
0
Ile wam zajmuje trening na silowni?
0
Guardiola Mahreza wpuszaj a nie
1
@malypuzon słyszałem ze mowisz tam do dziewczyny kocham cie a ona ze to kosztuje 100 zl
0
Ale tu jest płacz, nie wierze
1
Pierwszy faul widmo na Vinim
2
Nie mam slow, klasyka
0
Czy ja dobrze widzialem ze ten kebab pilnował Haalanda na roznym?