czosnekfcb
Dołączył/a: luty 2018
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 zajebiscie silna psychike
3
Ten mecz to najlepsza reklama darta
0
Co śpiewali na trybunach?
1
Bellingham chcial zrobic Messiego z Neuerem xd
1
Jakby ktos nie wiedział to przypomne ze Real ma braki kadrowe
0
Sędziemu sie pomyliło i w drugą stronę pokazał karnego
1
Jaka roznica w krzyku przy golu Realu a City, Borek chyba niezadowolony
2
@xvcWinterSoldier dobra rada, nie kichaj
1
Dobra to dziś Balde strzelili bramke po tym co tu piszecie
4
Przerwa, przyszedłem poczytać opinie ekspertów
7
Od dziś ruszyła akcja 'Nakarm Psa' na OLX
Zapraszam do kliknięcia https://nakarmpsa.olx.pl/
0
Alonso zapoczątkuje brak pucharów dla Barcelony :)
0
Co tu takie humory jakby Real Madryt przegral?
3
Bezużyteczna ciekawostka
Najwięcej bramek strzelonych oraz najwięcej bramek straconych w obecnym sezonie ekstraklasy ma 12 w tabeli Lechia Gdańsk ich bilans to 37:37
8
Kurakao drink mowi to Panu cos? Jak spróbujesz pan raz tego, nigdy wiecej nie weźmiesz do ust innego alkoholu
5
W koncu koncert a nie te nudne losowanie
0
Juz wiadomo z kim zagramy jak wyjdziemy z grupy? :D
0
Jeszcze troche to nie trzeba bedzie eliminacji bo wszystkie drużyny beda na imprezie
1
Dobra dawać bo Probierz nie wie jakie garnitury zamawiac
4
Na razie to nie jest gala tylko gała robiona Trumpowi
17
Co tu takie humory jakby Barcelona wróciła na fotel lidera la liga
5
Nazwisko pasuje do sędziego Pajac
0
@fejkenq jak klikam depozyt to na dole mam napisane java.security.cert: trust anchor for certification path not found
0
@Frimpong ostatni raz sie tak smialem jak trawe kosilem, teraz czekam na kogos kto odpowie normalnie
0
Macie problemy z wpłata środków na superbecie?
4
Jakbyscie mieli do wyboru kibicowac Realowi Madryt albo stracic palca to ktorego palca byście wybrali?
0
Ma ktos streama?
0
Ma ktos link to transmisji to niech podeślę z góry dzieki
1
@maroon Nie pracuje sam, siedzą te Anetki ze mną to leci Sanah
0
@jeonek Chętnie sprawdzę. Lubię stare hity, ale ogólnie jestem młody :P