0

Ten Guller to ten co byl lepszy niz Pedri?

0

Jest Pep, jest Darek Szpakowski na mikrofonie piwko w mojej dloni. Jestem gotowy na mecz

0

Dobra panowie kogo juz zwalniamy?

1

Yamal chyba pilka otarła sie o poprzeczkę

0

Teraz beda rysować 10 min

1

Olmo dlugo wytrzymal bez żółtej kartki

1

Flick czyta la ramble

2

Bez karnego nie tak łatwo wygrać :D

0

Panowie bo przegrywać tez trzeba umieć

2

Jak to żółta dla vinicjusa? To on nie ma immunitetu?

0

@Marcelinho99 ten moment juz trwa dlugo

0

Ten cHujsen słaby jest

7

Ten co ruchał dziewczyne kolegi ma jakies pretensje xd

0

Karny bedzie xdddd

0

Te Getafe w drugiej połowie tragiczne, tylko wykopują byle dalej

0

Nie ma bardziej irytującego piłkarza niz ten z 7. Mam nadzieje ze to nie jest rasizm.

0

Jak nie idzie to wiadomo czego sie domagają xd

10

Jak widze ze Vinicjus wbiega w pole karne to od razu mysle ze sie przewroci

3

Odpaliłem mecz, z góry przepraszam

2

@ZuczekFCB1899 a ja juz 2 dni jak nie pije i świetnie sie czuje

2

Pedri to jest debesciak

1

@FcPortoFan1999 o ***** jak gorąco

2

Mozna juz narzekać że jest za gorąco czy jeszcze za wcześnie?

1

Zeby Barca nasza tak zagrała jak Jaga z fioletowymi

2

Moim zdaniem ten Kujawiak jest za mlody zeby grac

4

@Luciano99 hahah, możliwe ze z jednej wioski :D

4

Ten Osimhen mi przypomina Eto o

3

Galata Juve, fajny mecz dla bezstronnego kibica, nie ma nudy

1

@BARCA1899Messi zgoda, bardzo dobry napastnik

6

Spaletti chyba kojarzy tego napastnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?