czosnekfcb
Dołączył/a: luty 2018
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Guller to ten co byl lepszy niz Pedri?
0
Jest Pep, jest Darek Szpakowski na mikrofonie piwko w mojej dloni. Jestem gotowy na mecz
0
Dobra panowie kogo juz zwalniamy?
1
Yamal chyba pilka otarła sie o poprzeczkę
0
Teraz beda rysować 10 min
1
Olmo dlugo wytrzymal bez żółtej kartki
1
Flick czyta la ramble
2
Bez karnego nie tak łatwo wygrać :D
0
Panowie bo przegrywać tez trzeba umieć
2
Jak to żółta dla vinicjusa? To on nie ma immunitetu?
0
@Marcelinho99 ten moment juz trwa dlugo
0
Ten cHujsen słaby jest
7
Ten co ruchał dziewczyne kolegi ma jakies pretensje xd
0
Karny bedzie xdddd
0
Te Getafe w drugiej połowie tragiczne, tylko wykopują byle dalej
0
Nie ma bardziej irytującego piłkarza niz ten z 7. Mam nadzieje ze to nie jest rasizm.
0
Jak nie idzie to wiadomo czego sie domagają xd
10
Jak widze ze Vinicjus wbiega w pole karne to od razu mysle ze sie przewroci
3
Odpaliłem mecz, z góry przepraszam
2
@ZuczekFCB1899 a ja juz 2 dni jak nie pije i świetnie sie czuje
2
Pedri to jest debesciak
1
@FcPortoFan1999 o ***** jak gorąco
2
Mozna juz narzekać że jest za gorąco czy jeszcze za wcześnie?
1
Zeby Barca nasza tak zagrała jak Jaga z fioletowymi
2
Moim zdaniem ten Kujawiak jest za mlody zeby grac
4
@Luciano99 hahah, możliwe ze z jednej wioski :D
4
Ten Osimhen mi przypomina Eto o
3
Galata Juve, fajny mecz dla bezstronnego kibica, nie ma nudy
1
@BARCA1899Messi zgoda, bardzo dobry napastnik
6
Spaletti chyba kojarzy tego napastnika