czosnekfcb
Dołączył/a: luty 2018
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
W drodze do pracy słucham radia, w pracy słucham radia i powiem wam, że za dużo jest Sanah w radiu.
6
Moj brat założył koszulkę Realu Madryt, został pobity, opluty i porażony paralizatorem a nawet nie wyszedl z domu
0
Kilka niedociągnięć jest
4
Z jednej strony fajnie ze Real przegrał, a z drugiej zajebiscie
0
Nie mozemy nic skończyć
0
@Pomimo27 bardzo sie ciesze
0
Witam potrzebuje kogoś kto sie zna na lotach i latał duzo ryanair, jak jest ktos taki to priv
4
Szybko do Loda - Szpakowski
2
@Popitek12 źródło??
0
Czy jestem głupcem jak uważam że Alvarez z Ateltico by lepiej pasowal do Barcy niż Haaland?
5
Teleturniej jak oni kłamią :D
30
Sędzia sie myli w dwie strony raz na korzyść Realu, raz na niekorzyść Barcelony
0
@sergio5 na pc.
0
Gdzie można kupić fife 19? Albo ma ktoś konto na ea z tą grą?
41
Piłkarze Realu Madryt odwiedzili dom dziecka.
„Smutno było patrzeć na te smutne twarze, pozbawione radości i wszelkiej nadziei” – powiedział 5-letni Sergio.
0
Mam pytanie do posiadaczy iphone, czy wasz telefon sie polaczy z zegarkiem i słuchawkami samsunga?
0
Najważniejsze 3 punkty, takimi spotkaniami się wygrywa lige
3
Czekaj jak to było z Carlo mowil że ktoś z pary City Real wygrał LM?
1
Wiadomo czy po meczu tez im odpala jakiś film? Moze Titanic obejrza jak można sięgnąć dna :D
0
@patrix211 To nie czytaj
7
Wyciekła przemowa Wojtka Szczęsnego w przerwie meczu z Benficą!
Szczęsny- Życia nie oszukam. Jestem rodakiem Tomaszewskiego i Młynarczyka. To wysoko postawiona poprzeczka.
Yamal– Zajebiście wysoko.
Szczęsny– W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu drużyny w lidze, nie grozi ci spadek, nie jesteś w strefie spadkowej ani nie pauzujesz za kartki i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: "Co lubię w życiu robić?", a potem zacznij to robić.
Yamal – A ty sobie odpowiedziałeś na to pytanie?
Szczęsny– Jarać szlugi.
Yamal– Jest jakiś zawód, który się z tym wiąże?
Szczęsny – Bramkarz!
Yamal – Chyba na Jamajce.
Szczęsny – Nie taki Bramkarz . Miałem na myśli takiego, jakim był Santiago Canizares. Wyobraź sobie, stary, ile on fajek wypalił przed wszystkimi meczami w których grał! Ktoś musi kontynuować jego dzieło. Jestem Wojtek!. Będę jeździł po całym świecie, pełniąc rolę bramkarza tego klubu!!!. Jestem Wojtek, z Polski. COCO JAMBO i do przodu! – to moje hasło dobre nie?
30
Diego Simeone: Kontrowersje w meczu Realu Madryt? Nie oglądałem wczorajszego spotkania, ale powiedziano mi, miały tam miejsce wydarzenia, które dzieją się tam już od 100 lat. Nie wiem czym jesteście zaskoczeni.
Czemu nas to ciągle dziwi
20
Myślę który strzal Valverde lepszy czy ten na bramke, czy ten w łeb przeciwnika
0
Teraz to już tylko karny dla Realu byłby kwintesencja
2
Endrick minimalnie sie pomylił
3
Ten karny by nic nie zmienil xd
0
I ma gościu po premii
0
@czosnekfcb to wykrakalem
2
Vini już drugi mecz pauzuje? Bo go nie widać
0
Nie no... że im nie wstyd tak drukować w czasach powtórek i to jeszcze jest Var...