0

Czekają na przelew od Pereza? Xd

0

Ależ błąd bramkarza Basków

0

Pena musisz obronic

2

Dziś spalone jak u Realu podczas pierwszego klasyku :D

3

To przy golu na pewno wrócą do tego spalonego xd

4

Ja tam się jeszcze nie cieszę, poczekam na Var

1

@NeroTFP1 to jest mecz w którym się dużo dzieje a nie stypa :D

11

Nie wyzywajcie tyle sędziów, bo nie nadążam lajkowac

0

Ale Yamal sie wkurzył, odpalił tryb Messi

4

W pierwszej połowie byl Yamal na spalonym i cofnęli grę xd

1

Ale Yamal ma łatwość w grze

13

Od dziś tak się zapisuje rok
https://zapodaj.net/plik-LZDStRMsbh

51

Czy z racji że Vini wczoraj nie zagrał nic, to juz mu został tylko jeden mecz zawieszenia?

7

@joloskyy w tym roku nie kupię Disney, za to w zeszłym roku też nie kupiłem

2

Z jednej strony fajnie że Real przegrał, a z drugiej zajebiscie

0

Mam problem z aplikacja eleven, jak wchodzę w kanały to mam napisane "Lista jest pusta" nie wiem jak zrobić żebym mógł oglądać? Miał ktoś podobnie?

0

Znaleźliście fajne promocje na black friday? Coś kupujecie?

34

Zwycięstwa w tegorocznej Lidze Narodów:
Polska - 1
San Marino - 2

(San Marino zagrało dwa mecze mniej)

1

Jak tak dalej pójdzie to zmiany im się skończą przez kontuzje

0

@MOLESTA Wykreślić niepasujące słowo?

0

@kinderch Rodri dyrguje cała grą City, decyduje o tempie rozgrywania i ma dużo przechwytów. Robi wszystko co powinien ŚPD. Widać teraz jego brak, jak ma kontuzje. Gołym okiem nie widac tego co robi bo nie jest ofensywnym zawodnikiem, ale jak ktos sie zna na pilce to wie ze jest niezastapiony, widać to nawet bo ma chyba 60 spotkan nieprzegranych w barawach City

0

@kinderch Czy my sie kłócimy? Pisze Ci co mysle ale bez zlośliwosci :) A Rodri wygrał dlatego, że zebrał więcej głosów od dziennikarzy

1

@kinderch A Rodri jest medialny? Też nie, a jednak wygrał. Narracja kibicow Realu byłaby zupełnie inna gdyby to "wasz" zawodnik zgarnalby nagrode, a tak to "ta nagroda nie ma sensu".

0

@kinderch To chyba czytasz to co chcesz przeczytac, bo kibice Realu jada po Rodrim, ze glowa mala :)

3

@mrboom babcia mówiła że niezły ze mnie aparat he he

11

Na halloween się przebiorę za Rodriego i będę straszył kibiców Realu hehe

18

Może i Vinicjus przegrał w sobotę el clasico, ale za to dziś nie wygrał złotej pilki

12

Może ktoś sprawdzić czy Vini już wyszedl odebrać złota piłkę? Bo coś Gaviemu wspominal

27

Ale mi ta złota pilka zrobiła poniedziałek

1

@Pojedzone wolisz pan zryc czy bara bara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?