czosnekfcb
Dołączył/a: luty 2018
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juve zasłużyło, ale comeback
2
O rany ale te Juve gryzie trawę, graja jednego mniej a wyglądają jakby ich bylo jednego wiecej
15
Ale fajnie jakby dzis awansowały wszystkie drużyny które przegrały pierwszy mecz :D
1
Brawo Benfica! Jazda
0
@VamoSBarca88 buds 3 pro i zastanawiam sie czy przy iphonie dźwięk sie pogorszy, bo obecnie mam telefon samsunga
0
@Frimpong co jest w tym idiotycznego? Nie wiem czy sluchawki działają tak samo z telefonem innej marki, jeśli ty wiesz to mozesz powiedziec
0
Komentarz usunięty
0
La ramblo pomocy, czy jak sa sluchawki od samsunga i telefon od samsunga to lepiej, czysciej słychać w nich niz jak jest iphone i sluchawki od samsunga?
0
Mecz taki na otarcie łez po dwoch przegranych
0
@Chimera a jak sie witają papieże?
Papież jest tylko jeden.
9
Ogladalem Atletico i dla mnie największą różnice robi ten Lookman, tak jak w meczach Realu przeważnie jest to sędzia to w zespole Atletico byl to Lookman
0
I apropo wina to ide chlac
0
Arbeloa juz mowil ze to jego wina?
0
Ten sędzia nie okazuje szacunku :D
1
@dariooo to Juve i dla mnie te stroje to 10/10, takie retro nawet nie maja nazwisk na koszulce
2
Jak sie wymawia nazwisko trenera Jagielonii?
2
Niemiec jaki smutny, szajze
0
Srebro jest brawo
1
Zamiast przedskoczka puścili Kacpra
0
Ale Niemcy sie ustawili
3
Ale ta dziewczyna Jake Paula ma siedzenie
1
Ludzie to jest czerwona kartka, niestety
5
Kilka niedociągnięć jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ja Joanowi wybaczam
0
Ojciec mu da z liścia w przerwie
0
@D10SLEO jeszcze w tej godzinie nie bylo, gratuluję kreatywnosci
1
W biedronce paczki po 9 groszy? Chyba gorszy skład to maja tylko hiszpańscy sędziowie
1
@Eklerek ale cie wyrzucili bo pieniadze z tacy ginęły
1
@PIWOSZ89 ogladam, ale ladna bramka