0

Juve zasłużyło, ale comeback

2

O rany ale te Juve gryzie trawę, graja jednego mniej a wyglądają jakby ich bylo jednego wiecej

15

Ale fajnie jakby dzis awansowały wszystkie drużyny które przegrały pierwszy mecz :D

1

Brawo Benfica! Jazda

0

@VamoSBarca88 buds 3 pro i zastanawiam sie czy przy iphonie dźwięk sie pogorszy, bo obecnie mam telefon samsunga

0

@Frimpong co jest w tym idiotycznego? Nie wiem czy sluchawki działają tak samo z telefonem innej marki, jeśli ty wiesz to mozesz powiedziec

0

Komentarz usunięty

0

La ramblo pomocy, czy jak sa sluchawki od samsunga i telefon od samsunga to lepiej, czysciej słychać w nich niz jak jest iphone i sluchawki od samsunga?

0

Mecz taki na otarcie łez po dwoch przegranych

0

@Chimera a jak sie witają papieże?

Papież jest tylko jeden.

9

Ogladalem Atletico i dla mnie największą różnice robi ten Lookman, tak jak w meczach Realu przeważnie jest to sędzia to w zespole Atletico byl to Lookman

0

I apropo wina to ide chlac

0

Arbeloa juz mowil ze to jego wina?

0

Ten sędzia nie okazuje szacunku :D

1

@dariooo to Juve i dla mnie te stroje to 10/10, takie retro nawet nie maja nazwisk na koszulce

2

Jak sie wymawia nazwisko trenera Jagielonii?

2

Niemiec jaki smutny, szajze

0

Srebro jest brawo

1

Zamiast przedskoczka puścili Kacpra

0

Ale Niemcy sie ustawili

3

Ale ta dziewczyna Jake Paula ma siedzenie

1

Ludzie to jest czerwona kartka, niestety

5

Kilka niedociągnięć jest

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ja Joanowi wybaczam

0

Ojciec mu da z liścia w przerwie

0

@D10SLEO jeszcze w tej godzinie nie bylo, gratuluję kreatywnosci

1

W biedronce paczki po 9 groszy? Chyba gorszy skład to maja tylko hiszpańscy sędziowie

1

@Eklerek ale cie wyrzucili bo pieniadze z tacy ginęły

1

@PIWOSZ89 ogladam, ale ladna bramka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?