damian1415
Dołączył/a: styczeń 2012
Gana
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo go lubię . Mam nadzieję że dostanie w tym sezonie więcej minut , dostanie się do reprezentacji Meksyku i udowodni że zasługuję na grę w Barcelonie .
0
Uważam że te 29 mln euro to swego rodzaju promocja . Ma 26 lat więc spokojnie 5 sezonów na doskonałym poziomie może grać , a pewnie i więcej . To świetny obrońca .
0
Powiedzmy sobie szczerze prawdziwi kibice zrozumieli dlaczego Barcelona nie przyleciała .
0
jacek1999
I ty się chcesz nazywać kibicem Barcelony . Jeszcze powiedz że Tito ściemnia że jest chory ...
0
Ma 23 lata jeśli nie zrobi czegoś niezwykłego w Holandii to będzie to jego ostatnie wypożyczenie . Bardzo go lubię ale na tą chwilę nie posadziłbym go nawet na ławce...
0
To przez głupotę zarządu i Tito . Było tyle meczy już nie mówię o Lidze Mistrzów tylko o La Liga w których powinien zagrać . To samo zdanie mam na temat Montoy zasługiwali i dalej zasługuję na więcej minut . Powiem szczerze kilka ostatnich meczy powiliśmy grać właśnie rezerwowymi i zarodnikami Barcelony B a nie patrzeć na wyrównanie rekordu punktowego Realu ..
0
Szanuję go zrobił dużo dla klubu ale wolałbym od nowego sezonu zacząć z nowym bramkarzem . Za rok pójdzie gdzie będzie mu się podobać w końcu klub do którego pójdzie nie da ani centa . Znowu będziemy musieli szukać jakiś oszczędności czy coś w tym stylu żeby zdobyć pieniądze na nowego bramkarza a tak to przynajmniej ok.10 milionów będziemy mieć .
0
Priorytetem jest obrońca właściwie to po co nam kolejny napastnik . Messi , Neymar , Tello , Alexis , Pedro a przecież Cesc już nie jeden raz robił za fałszywą 9 .
0
euro*
0
4 miliony eutro . Powiedzmy sobie szczerze dla Messiego to jest drobna suma więc to na pewno jakaś plotka .
0
Niech gra jak najdłużej ja mu naprawdę kibicuję . Szkoda że nie w Barcelonie ale to już nie jego wina .
0
Dobrze że nic mu nie jest .
0
Sarna11
Nie zgadzam się z Tobą . Thiago to oczywiście wielki talent ale obok niego stoją też tacy zawodnicy jak Tello , Montoya , Bartra ,Sergio Roberto , Rafinha czy własnie Deulofeu i zapewniam Cię że tych co tutaj wymieniłem jest o wiele więcej . Potrzeba im ogrania , minuty na boisku robią swoje .
0
Bardzo chciałbym żeby Deulofeu został wypożyczony do jakiegoś klubu a zwłaszcza do Borussi ograłby się i nabrał doświadczenia .Za sezon albo dwa wróciłby o wiele lepszy i razem z Messim i Neymarem sialiby postrach w Europie .
0
Jestem za sprowadzeniem Hummelsa do Barcelony .
0
Co to ma być zarząd Barcelony powinien wylecieć jak można tak postąpić ..
0
Musi zostać . Mam nadzieję że w przyszłości zostanie filarem w naszej obronie .
0
Nie rozumiem tych co narzekają na ten transfer . Za rok kiedy będziemy kończyć sezon co trzeci z użytkowników tego portalu będzie miał zdjęcie Neymara w awatarze . Dajcie mu pograć a nie mówicie że ten transfer to niewypał .
0
Mam nadzieję że trener nie wystawi go na mecz z Ekwadorem i Kolumbią . Niech wyleczy się w 100 %
0
Jeśli Neymar chce grać u nas powinni dać te 23 miliony i poczekać co się stanie jeśli za wszelką cenę go chcą zatrzymać to za rok nie dostaną nic .
0
Valdes- Montoya ,Bartra, Mascherano , Abidal - Thiago , Song , Dos Santos - Pedro , Villa , Tello .
0
To Ronaldinho przyciągnął mnie do Barcy kiedy czarował na boisku zacząłem coraz częściej oglądać mecze i od tamtej pory jestem fanem Barcy .
0
To naprawdę był ciekawy zawodnik . Może uda mu się na ławce trenerskiej . Doświadczenia nabierał jako asystent więc może zawojuje ligę Holenderską .
0
Skoro jest tam szczęśliwy niech tam kontynuuje swoją karierę . Nie obraziłbym się jakby dołożyli jeszcze 2/3 miliony .
0
Jestem ciekawy jak potoczy się jego kariera . Oby nie miał takiego pecha jak Jeffren .
0
Bardzo dobrze Real wiedział że chcemy go kupić to i tak zaczął kombinować . Neymar zrobił dobry ruch .
0
Według mnie Reina to zły kandydat na bramkę Barcelony . Potrzebujemy kogoś młodszego który na lata zapewni nam spokój w bramce . Jestem zwolennikiem Davida de Gey i Thibauta Courtoisa .
0
Zarząd niech się weźmie do roboty . Przedłużmy jeszcze o jeden sezon i urządźmy Abidalowi wspaniałe pożegnanie .
0
StephanELS
Cena za Bojana jest ogromna ja do doskonale rozumiem ale poczytaj na jakiej zasadzie wypożyczyliśmy Bojana . Po dwóch sezonach możemy go odkupić za 13 mln chyba że Milan zablokuje transfer 28 mln które zapisane są w umowie . Villa ma dobrą markę i przypominam że daliśmy za niego 40 mln więc moim zdaniem jest wart te 18 mln .
0
Mam ogromny szacunek do wszystkich graczy Barcelony podziwiam ich i kibicuję ale niestety redukcja w składzie jest priorytetem . Graczy wypożyczonych sprzedać ( Afellay7mln , Fontas3mln , Cuenca5mln ) Trzeba jeszcze pamiętać o Bojanie jesteśmy zobowiązani kupić go za 13mln euro ale jest możliwość zablokowania transfery przez Milan za 28mln euro (zdecydowanie bardziej podoba mi się definitywna sprzedaż do Milanu ) . I do naszego budżetu trafia 43mln euro . Sprzedać Dos Santosa który się tutaj tylko marnuje (2 mln ) . Valdesa nie widzę sensu trzymania go do końca kontraktu (15mln) . Davida Ville niestety młodszy nie będzie a tutaj coraz mniej gra tak będzie lepiej dla jednego z moich ulubionych graczy ( 18mln) . Alexis jest młody i jego bym zostawił . Nie jestem przekonany co do Songa jakoś nie widzę tego co prezentował w Arsenalu ale zostawić go i zobaczyć jak się będzie sprawował . Marca Muniese wypożyczyłbym do jakiegoś klubu grającego w Primera Division . Jeśli wszystko co napisałem byłoby prawdą w naszym budżecie znajdowałoby się 78 mln euro . Jeśli dobrze pamiętam zarząd chce wydać 50 mln na transfery dodając do tego pieniądze z transferów mielibyśmy aż 128mln euro na transfery . Neymar , bramkarz ( chciałbym Courtoisa albo Davida de Gea ) i solidnego obrońce ( chciałbym Hummelsa ) .