damian1415
Dołączył/a: styczeń 2012
Gana
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na Ville warto czekać .
0
Fontas jeszcze nie pokazał w pierwszej drużynie na co go stać i rozumiem tych którzy wolą Bartre dajmy Fontasowi szansę to nadal młody chłopak a do tego utalentowany .
0
Jeśli już mielibyśmy kogoś kupić to właśnie Songa on jest bardzo dobrym piłkarzem i dałby radę w Barcelonie .
0
Wszyscy którzy piszą że szkoda że odszedł po prostu mnie rozwalacie . Ibra to typowy najemnik w Barcelonie robił złą atmosferę jest dobrym piłkarzem ale jego dupa w naszej szatni się nie mieściła . Pomyślcie zanim coś napiszecie .
0
I tak nie lubię Ibry .
0
Barca B w tym okienku transferowym kupiła bardzo zdolnych graczy cieszy mnie to strasznie bo za kilka lat może będą grali w pierwszym składzie .
0
Na Cyfrowym Polsacie nie ma sprawdzałem listę kanałów 2 razy i wyprzedzam niektórych pytanie niestety pozostaje internet
0
Neymar za darmo brzmi ciekawie :D
0
Hahaha patrzcie kto Abidalowi robi zdjęcie fajnie to wygląda żołnierz z karabinem :D .
0
Wie ktoś czy mecz będzie na jakimś kanale cyfrowego polsatu ?
0
Patrząc na naszą młodzież to powiem szczerze że wolę w najbliższym czasie jakiś dobry transfer w środku obrony . Deulofeu czy "nowy Eto'o" przecież oni są bardzo młodzi i można poprowadzić ich odpowiednio a mając obok siebie takich dobrych graczy to poradzą sobie . Uważam że Neymar jest nam niepotrzebny .
0
Bardzo fajny meczyk Messi jest strasznie naładowany :D
0
To jest taki zawodnik który zasługuje na podstawowy skład ale nie ma gdzie go dać czyli podobną sytuację mamy z Fabregasem ale to dobrze że są tacy zawodnicy Javier wchodząc z ławki taje świeżość grając od początku daje pewność . Powiem szczerze że nie byłem zwolennikiem tego piłkarza ale jak zobaczyłem jak ważny to zawodnik to zrozumiałem że jego miejsce jest w Barcy.
0
Powiedzmy sobie szczerze w profesjonalnym futbolu przy zaawansowanej technice medycyny i dobrym trybie życia piłkarze "przedłużają sobie życie" i nie odchodzą w wieku 30 lat na emeryturę piłkarską . Liczę że Puyol będzie z nami jak najdłużej .
0
W internecie widziałem kilka jego popisów i przyznam że jestem zachwycony tym transferem .
0
Zaczynam się przekonywać do tego transferu .
0
Optymistycznie to wygląda chociaż trochę kwoty za wynagrodzenie mnie przerażają .
0
Barca B zaskoczyła mnie tymi transferami i to jakimi transferami . Zobaczymy jak sobie poradzą może za dwa lata będziemy ich wielbić kiedy przebojem wtargną się do pierwszego zespołu .
0
Z każdym dniem zaczynam mieć wątpliwości może jednak sprzedajmy go jest wart 10mln znaczy jest wart więcej ale więcej za niego nie dostaniemy . Zobaczylibyśmy jak sobie nasi radzą i gdzie trzeba coś poprawić i ewentualnie wydalibyśmy w zimowym okienku transferowym tą kasę za Afellay . A jeśli nikogo nie kupimy to przecież 10mln niech zostanie odłożony na następny sezon .
0
Nie mogę się doczekać naszych w akcji stęskniłem się za meczami Barcy.
0
To było oczywiste Vilanowa będzie kontynuował styl Pepa więc zmiana treningów była by dla mnie niezrozumiałą rzeczą . Fajnie że drużyna jest pełna optymizmu ale mając tak wesołych piłkarzy w składzie jak Pinto ,Dani czy Pique to nie ma się co dziwić .
0
Jak dla mnie Maradona kładzie za dużą presję na zawodnikach . Po pierwsze wiadomo na boisku robił cuda i myśli że to tak łatwo przychodzi innym oczekuje od zawodników za dużo . No i jeszcze pamiętacie MŚ RPA jak dał opaskę kapitana Messiemu żeby ten grał lepiej dla mnie to była paranoja w każdym wywiadzie mówił jak Messi rozwali każdego no a przecież Messi czyta gazety i ogląda TV i wiedział co oczekuje od niego trener no a za trenerem poszli kibicie i po prostu nawet taki zawodnik jak Messi nie wytrzymał presji i zagrał przeciętnie na ważnym turnieju .
0
Villa tak świetnie się wpasował do Barcelony . Mam wrażenie że jest z La Masia . ;)
0
Dzięki za te wspaniałe chwile !!
0
Widzieliście tą akcję Deulofeu jak ich zrobił .!
0
Pobić liczbę bramek i asyst z poprzedniego sezonu będzie bardzo trudno ,ale to jest jednak Messi i dla niego nie ma granic .
0
Lubię Keitę i jego bramki były bardzo ważne ale powiem szczerze moim skromnym zdaniem powinniśmy go sprzedać , a przecież do pierwszego składu zostanie włączony Dos Santos a on naprawdę godnie zastąpi Keitę ,
0
Sanchez jeszcze nie pokazał prawdziwego siebie i uważam że przyszły sezon będzie bardzo zacięty zwłaszcza u nas w drużynie ,ale to jest plus bo konkurencja daje dużo . Messi to wiadomo standard no ale kto u jego boku mamy Villę , Pedro ,Alexisa , Tello , Cuenca no i przecież jeszcze może Iniesta . Wiem że Dani i Adriano też mogą grać na skrzydle ale konkurencja jest już konkretna i raczej będą w tym sezonie grać na nominalnych pozycjach przez cały sezon .
0
Przed chwilą sobie patrzyłem na nowinki transferowe i był artykuł o powołaniach na IO2012 skład Brazylii i brakuje mi tutaj Daniego no ale to jeszcze potrafię zrozumieć po kontuzji no ale czemu nie ma Ronaldinho tego zrozumieć nie umiem !
0
Powiem wam co myślę normalnie uwielbiam go i sam nie wiem za co . Gdyby Keita odszedł do naprawdę wniósłby on świeżości do zespołu to solidny piłkarz który szuka szans . Wartościowy zawodnik .