damian1415
Dołączył/a: styczeń 2012
Gana
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fantastyczna informacja . Każdy kto oglądał przynajmniej jeden mecz Hiszpanów na EURO to wie że Alba jest niesłychanie dobrym zawodnikiem rywalizacja pomiędzy Adriano a Albą będzie zacięta :P
0
co tu dużo pisać NAJLEPSZEGO!
0
Adriano jest przez wielu niedoceniany ale to ważny element w układance Barcelony . Musi zostać nie ma innej opcji !.
0
Afellay udowodnił że jest w stanie rywalizować o pierwszą 11 w Barcelonie .
0
Stroje są jakie są ważne jest kto w nich gra i co od nowego sezonu będziemy prezentować .
0
To świetny napastnik a za darmo to aż się prosi aby w następnym sezonie przybrał barwy Blaugrany .
0
Uwielbiam Keite ale muszę powiedzieć że z każdym sezonem jego wartość będzie spadać oczywiście to jest znakomity zawodnik ale liczy się też wiek i liczba meczy w sezonie a jak wiadomo lata lecą a młodzież w Barcelonie jest bardzo utalentowana nie wiadomo kiedy ich talent eksploduje np .Cuenca . Wydaje mi się że Tito będzie chciał sprzedać Keite i uszanuję jego decyzję .
0
Adriano dobrze spisuje się w Barcy może odstaje od takich zawodników jak Dani Alves , Iniesta czy Puyol ale nie ma się co dziwić . W wielu meczach pokazał dlaczego Pep go ściągnął więc przy transferze Adriano mówię stanowczo nie . Afellay do zawodnik który miał pecha i na razie nie zachwycił mnie swoją grą na jego pozycji mogą grać inni zawodnicy nawet z Barcy B więc jeśli obniżył by cenę za Thiago Silve to byłbym skłonny powiedzieć tak .
0
Przecież Tito jest obeznany w temacie i wydaje mi się że w najbliższych latach nie będzie miał do wracać wszystko będzie ogranięte i będzie dobrze . Uwielbiam Pepa ale jeśli stery przejmuje Tito to nie będę czekał już na Guardiolę będę wierzył w nowego trenera .
0
Sklad FCB: Pinto, Montoya, Puyol, Mascherano, Adriano, Busquets, Keita, Thiago, Messi, Alexis Sánchez, Pedro
0
azulrojo11 no bo Abidal na swojej koszulce ma numer 22
0
W sumie to ten transfer jest bardzo opłacalny .
0
Naprawdę miłe zaskoczenie .Wiadomo że nadal jest niezdrowa rywalizacja między Barcą a Realem ale właśnie takie gesty mogą obie drużyny pogodzić .
0
Jak dla mnie niech ta kasa idzie na zmniejszenie długu . Po co wydawać kasę jak Barcelona jest kompletna a z tak zdolną młodzieżą mamy świetlaną przyszłość.
0
Mam pytanie kiedy Afellay będzie w pełni zdrów?? Bardzo lubię ten Holendra i dlatego się pytam .
0
Piękny mecz każdy z naszych zawodników grał bardzo dobrze . Nie mieliśmy słabych punktów w zespole to się liczy. Bardzo dobry mecz Messiego .
Visca el Barca
0
Te przewidywane składy w tym sezonie mieszają w głowie bo tak naprawdę nie pamiętam kiedy skład był taki sam w meczu . Myślę że jednak Guardiola da pograć Thiago ,a Keita niech sobie odpocznie w końcu PNA to bardzo trudny turniej . Skład ogólnie bardzo dobry liczę na dobrą grę naszych i oczywiście 3 punkty .
0
Panowie i Panie mecz jeszcze się nie skończył od kiedy to przegrywając 2 :0 poddajesz się Guardiola teraz wpuści teraz Xaviego Iniestę i Cesca i rozwalimy ich .
0
Każdy wie że Pep w tym sezonie zaskakuje składami więc ten oczywisty skład może byś całkiem inny .
0
Kiedyś Ibra był inny teraz to WIELKA GWIAZDA . Trzeba jednak przyznać że gdyby nie Zlatan to Milan nie walczył by o mistrzostwo w Serie A .
0
Pep zaskoczył składem ale mimo wszystko mecz pod dyktando Barcelony .
0
Wszyscy z tej 4 są wspaniałymi graczami ,ale czy oni są tak bardzo nam niezbędni . Sam nie wiem co o tym myśleć co chwile jakiś młody zawodnik Barcy B pokazuj się z dobrej strony więc do lata jeszcze może dużo się zmienić .
0
Brakuje mi go na boisku oby szybko wrócił do zdrowia . Villa ma coś w sobie mam wrażenie że on gra w Barcelonie od początku swojej kariery piłkarskiej . Fajnie by było gdyby Villa strzelił gola finale LM.
0
Vitor Baia chyba mówi tak żeby ktoś znowu sobie o nim przypomniał niech nie gada takich bzdur bo żaden fan Barcy nie byłby za Murinho zwłaszcza po tym jaki poziom pokazuje w realu nie mówię tu o trofeach tylko o jego zachowaniu (palec w oku , kontrowersyjne wypowiedzi , zrzucanie winy na arbitrów i t p )
0
Powiem tak Barca w tych trzech meczach dostała zimny prysznic i miejmy nadzieję że to pomoże obudzić się ,bo przecież nie jest za późno . Ligę spokojnie można wygrać wystarczy grać swoje i przestać patrzyć się na real . Dzisiaj padł remis który jest dla nas korzystny w tym sezonie Barca dobrze spisuje się na swoim stadionie więc o kolejny mecz z Valencią jestem spokojny .
0
co pisze na koszulce Pinto ???
0
Trudny mecz ale do wygrania . Abidal bardzo aktywnie , fajnie Cuenca rozjechał obronę szkoda że Alexis tego nie wykorzystał . Liczę że Barca pokaże kto tu rządzi i strzeli jeszcze dwie bramki .
0
Sory że nie w jednym poście ale zapomniałem dodać że to po prostu będzie taka mała liga z 6 drużynami tylko z niegdyś naprawdę klasowymi piłkarzami.
0
Badzi69 nie chcę się wymądrzać ale w Indiach jest liga .Pierwszy edycja miała miejsce w sezonie 2007/2008 i ta liga nazywa się I-League .
0
Guardiola w przerwie zmotywuje ich odpowiednio i będzie dobrze .