0

Bardzo chcę zobaczyć na boisku Dos Santosa czeka na występy od początku sezonu zasługuje na to .

0

Szczerze mówiąc jest to jeden z moich ulubieńców . Strasznie żałuję że nie gra regularnie , ale nie ma się co dziwić w pomocy mamy znakomitych graczy . Chciałbym go zobaczyć w jakimś dobrym klubie Hiszpańskim .

0

Pierwszy raz przed meczem jest tyle niewiadomych co do składu . W sumie lubię bawić się w trenera i myśleć jakie ustawienie jest dla nas najbardziej korzystne :)

0

Ibra to świetny piłkarz to typowy najemnik . Damy sobie radę i z Ibrą i z całym PSG .

0

Moim zdaniem .
Najlepsze :
1. Cenne minuty dla Barty , Montoy , Tello i Thiago .
2. Dobra forma Tello (bramka i asysta , liczne sprinty )
3. Kolejna bramka Messiego .
Najgorsze :
1. Praktycznie cały mecz graliśmy tym samym schematem długa piłka na Tello . Z takim rywalem się to udało , ale w meczach z bardziej wymagającymi drużynami trzeba mieć kilka wariantów na dostanie się pod bramkę .

0

Planas to bardzo dobry lewy obrońca , ale niestety chyba nie zrobi kariery w Barcelonie ma 22 lata więc nadal to bardzo młody zawodnik ale na tej pozycji mamy w pierwszym zespole Albę , Adriano , wrócił Abidal i Montoya też jest wstanie grać na lewej obronie . Oczywiście życzę mu jak najlepiej .

0

Skoro Neymar chce wypełnić kontrakt to w przyszłym roku idzie do nas za darmo . Taka opcja mi bardzo pasuje . :D

0

Mamy ogromną przewagę punktową i liczę że w tym meczu zobaczymy Bartę , Songa , Montoye , Thiago . Chciałbym żeby na ostatnie 10 minut wyszedł Abidal miałby piękne przywitanie .

0

W następnym sezonie pięknie skończy karierę . Barcelona pewnie sprzeda Valdesa przed ukończeniem umowy i ściągnie nowego bramkarza który będzie potrzebował czasu na aklimatyzację w zespolę w tym czasie będzie między słupkami Pinto . :D

0

Może to jest ten czas na zmianę taktyki . Villa jako klasyczna 9 Messi operujący za plecami Davida , Pedro na skrzydle , a z drugiej strony dać wolną rękę Andresowi ewentualnie Messi schodziłby na boki .

0

Tak właśnie o ten mecz mi chodziło

0

Pique wie kiedy wejść w pole karne . Kiedyś był mecz zawodników Barcy gdzie grali na hali jakiś charytatywny mecz bodajże rok temu Pique strzelił najwięcej bramek więc jakiś tam pociąg do akcji ofensywnych ma :)

0

Fantastycznie mija i zwodzi rywali . Bardzo dobry mecz Iniesty .

0

Bardzo duża frekwencja cieszy fakt że na Camp Nou przychodzą rodziny .

0

Villa musi zostać on pasuje do tego klubu mam wrażenie jakby grał u nas od zawsze ,ale jeśli David zostaje to nie ściągamy Neymara definitywnie . Z czasem do składu będziemy powoli wprowadzać Delofeu (najpierw trzeba nauczyć go pokory) i pamiętajmy że młodszy z braci Alcantara też może za kilka sezonów okazać się ważnym punktem drużyny .

0

Zobaczycie Villa i Alexis w końcu złapią swoją formę .Wszyscy którzy chętnie sprzedaliby ich powinni się opanować . !

0

To bardzo dobry zawodnik i po prostu szkoda go tu bo grzałby ławę a wątpię żeby mu się to podobało .

0

Nie dziwię się że kluby są zainteresowane Deulofeu widać w nim potencjał i przyszłość .

0

Noo bez przesady 20 albo i więcej innych znakomitych piłkarzy jest przed Neymarem . Brazylijczyk jest bardzo dobry ale nie popadajmy w paranoje nie można z dnia na dzień stać się najlepszym piłkarzem na świecie .

0

katalonia1987
Zgadzam się z Tobą w 100% . MVP od pierwszej i jazda.

0

Chciałbym żeby zagrał Barta bo kiedy on ma się wypromować jak nie teraz gdzie Puyol i Pique są kontuzjowani . To młody i zdolny chłopak ale kiedyś w końcu musimy go wypróbować w ważnych meczach .

0

Często spotyka się takie artykuły. Trochę jestem zły na skautów w Polsce bo osobiście znam kilku chłopaków którzy z piłką potrafią zrobić wszystko . No ale wiadomo grają sobie w malutkich klubikach co nie stać ich na nowe stroje i takie są realia w Polsce mamy potencjał ale nie ma odpowiednich osób które mogą to wykorzystać .

0

To niestety nie jest zależne tylko od Barcelony (jako klubu) . Mimo że w Hiszpanii mimo takiego kryzysu żyje się lepiej niż w Polsce mądre głowy szukają wariantów ekonomicznych a odłączenie Katalonii od Hiszpanii pogrążyło by odbywa państwa w większym kryzysie i nikt na tym by nie skorzystał . Moim zdaniem trzeba poczekać a wszystko się ustabilizuje .

0

W Barcelonie i tak dostawał mało szans a szkoda takiego zawodnika na ławkę . Powodzenia Afellay .

0

Co Wy na to żeby na czas meczów pomiędzy Barcą a Realem ustawić sobie to zdjęcie i pamiętać że nie ważne czy przegramy czy wygramy nie wywołujmy spin i nie wdawajmy się w głupie dyskusje z niektórymi kibicami realu nie mówię że kibice Barcy nie wywołują spin uważam że nieważne ile kibic Barcy czy Realu ma lat powinien szanować rywala także ustawiajmy nowego awatara .

0

Nie umiem już doczekać się tego meczu . Chciałbym żeby to był piękny spektakl , ale boję się że znowu może wyjść z tego horror i zła atmosfera . A co do naszej Barcelony uważam że świetnie przygotowała się do sezonu i nawet wystawiając najsilniejszy skład mamy bardzo dobrą ławkę rezerwowych . Wystawiając V.V. - Alvesa , Masche, Pique , Albę - Xaviego , Busquetsa , Iniestę - Alexisa , Messiego i Pedro nie wiem czy taki skład wyjdzie jutro ale gdyby to nasza ławka : Cesc , Song , Villa , Puyol , Adriano , Tello no nie wiem jak Wy ale dla mnie to skład Barcelony jest w 100% genialny i w każdej chwili możemy przeprowadzić zmianę która nie będzie osłabiała zespołu . Mój typ to 4:1 albo 3:0 dla Barcelony wiem że może teraz przesadziłem ale wierzę że taki wynik może być .

0

W sumie to ja bardzo lubię dos Santosa ,ale jeśli ma osiągnąć coś w wielkim świecie futbolu to niestety na razie Sevilla a później zobaczymy czy jest gotów na pierwszy skład tak w pełni .

0

Witamy w nowym domu :D

0

Teraz czekam na pierwszą bramkę po kontuzji Real hmmmm to było by coś .

0

Bardzo przyszłościowy zawodnik za kilka lat będzie ważnym punktem zespołu . Najlepszego!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?