0

Za dużo na Mascherano na pewno nie zarobimy, on ma już 32 lata na karku, a Mustafi to idealny kandydat na następce Niemiec jest, silny, szybki i skoczny.

0

Ja nie wiem ile Barcelona ma do wydania czy 60 mln czy 200, oni najlepiej wiedzą, ja nie siedzę w zarządzie Barcy by wiedzieć takie rzeczy. Tak jak mówiłem zakup ŚO i LO, to powinien być priorytet.

0

Ja się jednak trzymam swojej wersji, jeśli chcemy znowu walczyć o LM, to musimy kupić klasowego ŚO, LO i jakiegoś solidnego zmiennika dla MSN, a na pewno nie możemy kupić jakiegoś szrotu

0

Ja też go rozumiem, to nie jego wina że musi grać na pozycji na której nie chce grać, tam go wystawiał Guardiola, Tito, Martino i teraz Enrique,

0

Jeśli Masche, Verma, Alves, Adriano, Bartra odejdą, to Barcelona w tym oknie znowu zrobi rewolucję, tak jak 2 lata temu.

1

Akurat z odejścia Fabsa byłem zadowolony, ale z odejścia Masche już nie za bardzo.

0

Cadena SER to niestety wiarygodne żródło, już wszystkie dzienniki o tym trąbią, więc coś musi być na rzeczy.

0

Atletico bardziej zasłużyło, wywaliło słabe PSV, ale potem dwóch Mistrzów krajowych, a Real grał z przeciętną Romą, w słabej formie Wolfsburgiem i z City, które było marzeniem dla każdego Półfinalisty, to była autostrada do Finału i 2 lata temu zasłużyli, ale teraz nie.

0

Jeśli Masche ma już odejść, to koniecznie musi przyjść w jego miejsce stoper klasy światowej, inaczej tego nie widzę. Choć chciałbym żeby Mascherano został.

0

Tak będzie na 100% niby dlaczego Mascherano miałby od nas odejść?

0

Mascherano wypełni u nas kontrakt, czyli zostanie u nas jeszcze te 2 sezony i odejdzie do Argentyny i tam dokończy swoją karierę, a Alves zostanie u nas jeszcze ten jeden sezon, ale będzie grał mniej.

0

Chciałbym żeby Iniesta grał do czterdziestki, ale teraz u niego widać że ma 32 lata, nie gra w każdym meczu i widać że kondycja mu powoli siada.

0

Od czego jest TVP.

2

Ja liczyłem że tutaj będą komentarze o Pucharze Hiszpanii, kilkanaście godzin temu wygranym, a tutaj widzę jakieś płacze że komentować mało ważny mecz będzie jakiś Izak.

0

Jeśli będzie grać jak Giggs do czterdziestki, to mu się to uda, a jeśli skończy u nas grać w wieku 35 lat, to tego rekordu nie pobije.

3

Zapomniałem tego wczoraj napisać Campeones Campeones ole ole ole Campeones Campeones Brawo Barcelono rządzicie znowu w Hiszpanii!!

4

Wojny Destro z MarioVeb, to już na tej stronie tradycja jakaś.

0

To było niepotrzebne, gdyby nie wszedł Mathieu i Lucho nie postawiłby na obronę nie byłoby nerwów.

2

Jeśli ktoś miałby nie jechać na Copa America, to raczej Aguero.

0

Dobrze że Barcelona wreszcie dogadała się z Nike, ponieważ najlepszy klub na świecie powinien dostawać najwięcej kasy, a to co nam dawało wcześniej Nike to śmiech na sali.

3

I po co płaczecie? To było do przewidzenia że Ronaldo dostanie 99, a Suarez 98, ponieważ Real podpisał z EA kontrakt partnerski i zawodnicy Realu będą mieli overale zawyżone.

39

No i dobrze, skoro taką decyzję podjął sąd, to nikt nas za te flagi nie może ukarać.

0

W obu meczach z PSG zniknął, warto dodać.

1

Szacunek dla tego gościa.

0

Niech kibice Barcelony nie biorą tych Estelad, bo klub znowu będzie musiał płacić za to kary.

0

YNWA!!! Liverpool po zwycięstwo.

0

Przetłumaczył tylko same odpowiedzi bo chciał wywołać gównoburze, cały Jarek można powiedzieć :D

0

Oczywiście będę wspierał Liverpool, ale myślę że Sevilla jak wygra 3 raz z rzędu Ligę Europy będzie również dobrze i Polak zdobędzie jakieś ważne trofeum.

2

Myślę że tym razem wygramy ten puchar, szkoda tylko że to nie jest 1 mecz tylko dwumecz.

1

We are the champion my frends!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?