Za dużo na Mascherano na pewno nie zarobimy, on ma już 32 lata na karku, a Mustafi to idealny kandydat na następce Niemiec jest, silny, szybki i skoczny.
Ja nie wiem ile Barcelona ma do wydania czy 60 mln czy 200, oni najlepiej wiedzą, ja nie siedzę w zarządzie Barcy by wiedzieć takie rzeczy. Tak jak mówiłem zakup ŚO i LO, to powinien być priorytet.
Ja się jednak trzymam swojej wersji, jeśli chcemy znowu walczyć o LM, to musimy kupić klasowego ŚO, LO i jakiegoś solidnego zmiennika dla MSN, a na pewno nie możemy kupić jakiegoś szrotu
Atletico bardziej zasłużyło, wywaliło słabe PSV, ale potem dwóch Mistrzów krajowych, a Real grał z przeciętną Romą, w słabej formie Wolfsburgiem i z City, które było marzeniem dla każdego Półfinalisty, to była autostrada do Finału i 2 lata temu zasłużyli, ale teraz nie.
Jeśli Masche ma już odejść, to koniecznie musi przyjść w jego miejsce stoper klasy światowej, inaczej tego nie widzę. Choć chciałbym żeby Mascherano został.
Mascherano wypełni u nas kontrakt, czyli zostanie u nas jeszcze te 2 sezony i odejdzie do Argentyny i tam dokończy swoją karierę, a Alves zostanie u nas jeszcze ten jeden sezon, ale będzie grał mniej.
Ja liczyłem że tutaj będą komentarze o Pucharze Hiszpanii, kilkanaście godzin temu wygranym, a tutaj widzę jakieś płacze że komentować mało ważny mecz będzie jakiś Izak.
Dobrze że Barcelona wreszcie dogadała się z Nike, ponieważ najlepszy klub na świecie powinien dostawać najwięcej kasy, a to co nam dawało wcześniej Nike to śmiech na sali.
I po co płaczecie? To było do przewidzenia że Ronaldo dostanie 99, a Suarez 98, ponieważ Real podpisał z EA kontrakt partnerski i zawodnicy Realu będą mieli overale zawyżone.
Oczywiście będę wspierał Liverpool, ale myślę że Sevilla jak wygra 3 raz z rzędu Ligę Europy będzie również dobrze i Polak zdobędzie jakieś ważne trofeum.
0
Za dużo na Mascherano na pewno nie zarobimy, on ma już 32 lata na karku, a Mustafi to idealny kandydat na następce Niemiec jest, silny, szybki i skoczny.
0
Ja nie wiem ile Barcelona ma do wydania czy 60 mln czy 200, oni najlepiej wiedzą, ja nie siedzę w zarządzie Barcy by wiedzieć takie rzeczy. Tak jak mówiłem zakup ŚO i LO, to powinien być priorytet.
0
Ja się jednak trzymam swojej wersji, jeśli chcemy znowu walczyć o LM, to musimy kupić klasowego ŚO, LO i jakiegoś solidnego zmiennika dla MSN, a na pewno nie możemy kupić jakiegoś szrotu
0
Ja też go rozumiem, to nie jego wina że musi grać na pozycji na której nie chce grać, tam go wystawiał Guardiola, Tito, Martino i teraz Enrique,
0
Jeśli Masche, Verma, Alves, Adriano, Bartra odejdą, to Barcelona w tym oknie znowu zrobi rewolucję, tak jak 2 lata temu.
1
Akurat z odejścia Fabsa byłem zadowolony, ale z odejścia Masche już nie za bardzo.
0
Cadena SER to niestety wiarygodne żródło, już wszystkie dzienniki o tym trąbią, więc coś musi być na rzeczy.
0
Atletico bardziej zasłużyło, wywaliło słabe PSV, ale potem dwóch Mistrzów krajowych, a Real grał z przeciętną Romą, w słabej formie Wolfsburgiem i z City, które było marzeniem dla każdego Półfinalisty, to była autostrada do Finału i 2 lata temu zasłużyli, ale teraz nie.
0
Jeśli Masche ma już odejść, to koniecznie musi przyjść w jego miejsce stoper klasy światowej, inaczej tego nie widzę. Choć chciałbym żeby Mascherano został.
0
Tak będzie na 100% niby dlaczego Mascherano miałby od nas odejść?
0
Mascherano wypełni u nas kontrakt, czyli zostanie u nas jeszcze te 2 sezony i odejdzie do Argentyny i tam dokończy swoją karierę, a Alves zostanie u nas jeszcze ten jeden sezon, ale będzie grał mniej.
0
Chciałbym żeby Iniesta grał do czterdziestki, ale teraz u niego widać że ma 32 lata, nie gra w każdym meczu i widać że kondycja mu powoli siada.
0
Od czego jest TVP.
2
Ja liczyłem że tutaj będą komentarze o Pucharze Hiszpanii, kilkanaście godzin temu wygranym, a tutaj widzę jakieś płacze że komentować mało ważny mecz będzie jakiś Izak.
0
Jeśli będzie grać jak Giggs do czterdziestki, to mu się to uda, a jeśli skończy u nas grać w wieku 35 lat, to tego rekordu nie pobije.
3
Zapomniałem tego wczoraj napisać Campeones Campeones ole ole ole Campeones Campeones Brawo Barcelono rządzicie znowu w Hiszpanii!!
4
Wojny Destro z MarioVeb, to już na tej stronie tradycja jakaś.
0
To było niepotrzebne, gdyby nie wszedł Mathieu i Lucho nie postawiłby na obronę nie byłoby nerwów.
2
Jeśli ktoś miałby nie jechać na Copa America, to raczej Aguero.
0
Dobrze że Barcelona wreszcie dogadała się z Nike, ponieważ najlepszy klub na świecie powinien dostawać najwięcej kasy, a to co nam dawało wcześniej Nike to śmiech na sali.
3
I po co płaczecie? To było do przewidzenia że Ronaldo dostanie 99, a Suarez 98, ponieważ Real podpisał z EA kontrakt partnerski i zawodnicy Realu będą mieli overale zawyżone.
39
No i dobrze, skoro taką decyzję podjął sąd, to nikt nas za te flagi nie może ukarać.
0
W obu meczach z PSG zniknął, warto dodać.
1
Szacunek dla tego gościa.
0
Niech kibice Barcelony nie biorą tych Estelad, bo klub znowu będzie musiał płacić za to kary.
0
YNWA!!! Liverpool po zwycięstwo.
0
Przetłumaczył tylko same odpowiedzi bo chciał wywołać gównoburze, cały Jarek można powiedzieć :D
0
Oczywiście będę wspierał Liverpool, ale myślę że Sevilla jak wygra 3 raz z rzędu Ligę Europy będzie również dobrze i Polak zdobędzie jakieś ważne trofeum.
2
Myślę że tym razem wygramy ten puchar, szkoda tylko że to nie jest 1 mecz tylko dwumecz.
1
We are the champion my frends!!!