Nikt po nim nie oczekuje 15 km czy gdzieś podobnie, ale z na pewno więcej niż 7, nie można mówić "że lepiej mądrze stać niż głupio biegać", bo po zawodniku ,który przebiegnie więcej km widać większe zaangażowanie, a po zawodniku ,który przebiegnie ledwo 6 to widać że mu się nie chcę.
Mam nadzieję że Barca pozyska jakiegoś młodego stopera i mam nadzieję że nie będzie to zawodnik z wiekiem 30+ tak jak było to w przypadku Mathieu, nie był to zły transfer, ale stoperów powinniśmy kupować od 20-27 lat nie wyżej, żeby mieć stopera na lata.
Barca za ten dwumecz to i tak nie zasłużyła na awans, myślę że gdybyśmy strzelili z tego karnego na 2-1, to potem udało by się nam wcisnąć na 2-2 i gralibyśmy dalej, ale nie cieszyłbym się z awansu w takim stylu.
Jeśli Espanyol przegra wszystkie 3 mecze i to wysoko, a Rayo i Granada coś wygrają, to Espanyol czeka spadek. Najlepiej jakby od Barcy i Sevilli dostali manitę, a Eibar niech wygra 2-0 czy 2-1.
Kibice Realu zapominają sezon 2011 2012, jak widać pamiętają to co chcą. W tamtym okresie to oni dostali ligę na tacy od sędziów i to trwało nie przez 2 mecze, tylko u nich pamiętam 15 takich spotkań.
Według kibiców Realu Messi jest pozerem bo gra pod Suareza, a gdyby Messi grał na swoje konto, to miałby kompleks Ronaldo i chciałby z nim cały czas rywalizować, wszystkich się nie da uszczęśliwić.
Jak do nas przyszedł to modliłem się żeby strzelał tyle bramek ile strzelał w Liverpoolu, ale on strzela tych goli jeszcze więcej. Byli tacy zawodnicy jak Henry, Ronaldo Nazario, Del Pierro, Bergkamp i oni byli niesamowici, Luis już do tego grona się zalicza.
1
Niech spokojnie odpoczywa, dla Ter Stegena to będzie lepiej ponieważ złapie jakiś rytm meczowy na Seville.
0
Tacy kibice nie są tylko w Polsce, ale i na całym świecie.
1
No i komu Lucho będzie dawał wskazówki w trakcie meczu jak nie Szefunciowi, dla mnie pomimo wieku, dalej jest ważnym ogniwem zespołu.
0
Z tego co wiem to zaliczył ledwo 6 km, gdyby nie ten rajd za Carasco nie byłoby 6,
1
Nikt po nim nie oczekuje 15 km czy gdzieś podobnie, ale z na pewno więcej niż 7, nie można mówić "że lepiej mądrze stać niż głupio biegać", bo po zawodniku ,który przebiegnie więcej km widać większe zaangażowanie, a po zawodniku ,który przebiegnie ledwo 6 to widać że mu się nie chcę.
0
Mam nadzieję że Barca pozyska jakiegoś młodego stopera i mam nadzieję że nie będzie to zawodnik z wiekiem 30+ tak jak było to w przypadku Mathieu, nie był to zły transfer, ale stoperów powinniśmy kupować od 20-27 lat nie wyżej, żeby mieć stopera na lata.
6
Mam nadzieję że Suarez powtórzy wyczyn Enrique lub znowu zdobędzie Karetę.
3
Z całą pewnością ten mecz jest godny półfinału LM.
4
Słaby jest ten Półfinał, na razie dupy nie urywa.
11
Barca za ten dwumecz to i tak nie zasłużyła na awans, myślę że gdybyśmy strzelili z tego karnego na 2-1, to potem udało by się nam wcisnąć na 2-2 i gralibyśmy dalej, ale nie cieszyłbym się z awansu w takim stylu.
0
Wydaję mi się że jakby trafił do Arsenalu to nie rozwinął by się aż tak jako piłkarz.
0
Marca to brukowiec, ale tutaj można im wierzyć, oni rzadko podają fałszywe informacje jeśli chodzi o Real.
1
Hummels to jeden z najlepszych obrońców na świecie, tylko ma jedną wadę jest dosyć wolny.
2
Rayo pokazuje że chcę grać z gigantami, a tacy obrońcy Getafe czy Espanyolu grają z Realem na alibi.
0
Gijon to by musiał 2 mecze wygrać i 1 zremisować żeby zostać, oczywiście Getafe musiałoby przegrywać.
0
Jeśli Espanyol przegra wszystkie 3 mecze i to wysoko, a Rayo i Granada coś wygrają, to Espanyol czeka spadek. Najlepiej jakby od Barcy i Sevilli dostali manitę, a Eibar niech wygra 2-0 czy 2-1.
0
Przecież on ma z 25 lat, a poziom jego komentarzy to 10-12 lat.
0
https://x.com/El_Jarek/status/724265895028252673 Poziom ameby umysłowej.
17
Suarez to taki swój chłop, gra dopiero u nas 2 sezon, a się czuję jakby grał u nas z 10 lat.
0
Ja z El Jarkiem często wdaję się w dyskusję, tylko jak napisze coś głupiego, czyli bardzo często. On rzadko jest obiektywny.
1
Kibice Realu zapominają sezon 2011 2012, jak widać pamiętają to co chcą. W tamtym okresie to oni dostali ligę na tacy od sędziów i to trwało nie przez 2 mecze, tylko u nich pamiętam 15 takich spotkań.
0
Strach wejść teraz na Twitera Klatusa.
1
Według kibiców Realu Messi jest pozerem bo gra pod Suareza, a gdyby Messi grał na swoje konto, to miałby kompleks Ronaldo i chciałby z nim cały czas rywalizować, wszystkich się nie da uszczęśliwić.
2
Teraz widzę że ty tutaj jesteś od ciekawostek, to jaki jest rekord hat tricków w ciągu 1 sezonu? :D
0
Jak do nas przyszedł to modliłem się żeby strzelał tyle bramek ile strzelał w Liverpoolu, ale on strzela tych goli jeszcze więcej. Byli tacy zawodnicy jak Henry, Ronaldo Nazario, Del Pierro, Bergkamp i oni byli niesamowici, Luis już do tego grona się zalicza.
2
W tym samym czasie na fioletowej bardziej się przejmują tym że Ronaldo ucieka Pichichi i Złoty But, niż tym że Realowi ucieka Mistrzostwo.
2
Suarez to taki typ zawodnika, że jak strzeli gola, to póżniej wszystkie strzały jakie odda w tym meczu wpadają, ja nie wiem jak on to robi.
8
Suarez 8 goli w 2 meczach, ten koleś jest niemożliwy.
0
1
Moja reakcja