1

Gdzie masz kartki p***le.

0

Wole autobus the
Bus niż to chamstwo co grają ci gorsi Katalończycy.

0

Segunda asspanyol segunda asspanyol.

5

To powinno być kluczowe, ci lekarze powinni mieć dożywotni zakaz wykonywania swojego zawodu, wykonanie masażu serca to priorytet.

0

Jeśli jest twardy, to młotkiem spróbuj.

1

Ja się nie będę napalał na wyjście z grupy, bo już w 2012 miałem duże nadzieję, a potem jak zwykle płacz i zgrzytanie zębów. Oczywiście wyjście z grupy to obowiązek naszych rodaków.

21

To oczywiste że chodzi mu o Real, za te słowa powinien w niedziele z 5 razy wyjąć piłkę z bramki, może zmądrzeje choć co do tego mam mieszane uczucia.

2

Ma wielki szacunek do naszego klubu i naszych zawodników, mimo że w ostatnim Ligowym meczu przeciwko nam odwalił brzydki faul, to go dalej lubię, ale w tamtym czasie byłem na niego wściekły.

0

Emocje jak na Lidze Mistrzów, może tamten wczorajszy mecz to była Liga Europy.

2

Ładne są, ale mam nadzieję że to nie będzie czarny kolor, mam złe wspomnienia jak Barcelona grała w czarnych.

0

Co do tego że Ibra nabija goli na ogórkach we Francji, zgadzam się w 100%, ale myślę że był bardzo kluczowy w 1/8 finału LM przeciwko Chelsea, więc to go trochę ratuje.

9

Nie mam i nie będę miał szacunku do takich zawodników.

0

Więcej wiary w naszego zawodnika, Real może przegrać w Finale, a Argentyna może zagrać słabo na Copa America i szansę Suareza wzrastają, co prawda jest mniej medialny niż Messi i Ronaldo, ale jakieś szansę ma.

2

Śmieszą mnie ludzie co wypisują że jak Barca losowała City to, według kibiców Barcy to był wielki mocarz, a jak Real wylosował to słaba drużyna i w ogóle. Moim zdaniem tacy ludzie się nie znają na piłce, przecież wylosować City w 1/2, a w 1/8 to spora różnica, poza tym takie kluby jak Barca, Bayern, Real, Atletico czy Juve jak wylosują w 1/2 to jest dar od Boga i pewny awans do Finału.

0

Ja za to chciałbym ustanowić nowy rekord poleceń, może ktoś by wreszcie zauważył moje komentarze, ale chciałbym zbierać polecenia gdybym za jedno polecenie miałbym kasować 5 zł, bardzo by mi się to opłaciło :D

0

Wczorajszy mecz w wykonaniu Aguero podkreśli że on nie ma prawa być porównywany do Suareza,Ibry czy nawet Lewandowskiego, on jak drużynie nie idzie to nie potrafi jej ciągnąć, można go trochę usprawiedliwić że nie miał od kogo dostawać piłek bo takie drewna jak Fernado czy Fernadinho nie potrafią posłać prostopadłego podania, a Yaya się już wypalił i najprawdopodobniej opuści City, zresztą Guardiola za nim nie przepada. Ale wracając do Aguero to on jest niby jednym z najlepszych napastników na świecie, a ciągle znika w ważnych meczach, dla mnie jest tylko najemnikiem, Który tylko sprawdza co chwile stan konta.

1

City to już dno i wodorosty.

4

Real w 2014 roku wygrał LM absolutnie zasłużenie. Nie miałem w ogóle uwag do tej drużyny, ale teraz to można powiedzieć że LM straciła dużo w moich oczach, tak słaby Real gra w Półfinale, ten Real niczym się nie różni od Realu z 2008-2010.

0

A to są w ogóle jacyś bracia? Tak się dobrali, ja bym za takie drewna nie dał 15 mln Euro.

0

Pep jak już trafi do City to będzie musiał wywalić tego Fernado i Fernadinho, czyli drewno i jeszcze większe drewno. Ci zawodnicy to by nawet w Legii grzali ławę, nie mogę uwierzyć że Angielska Liga aż tak upadła.

0

Czy jak tak powiedziałem?

2

Roma, Wolfsburg i City, to drużyny z potencjałem na Ligę Europy, a nie na LM.

2

Uważałem że City prędko nie przeskoczy 1/8 finału, a oni szczęśliwie wylosowali ogóra i go przeszli, a póżniej nie wiem jakim cudem przeszli PSG i grają w Półfinale.

3

City gra długie piłki na Aguero, a ten ma z 170 cm wzrostu...

0

Czekam na komentarze El Jarka na twiterze o rzekomym spalonym...

0

Takie pytanie było na maturze?

0

Bardzo dobrze dla City że u nich był bezbramkowy remis, na SB strzelą gola i Real będzie musiał i tak strzelić 2. Pamiętamy oczywiście dwumecz Półfinału Chelsea-Atletico z 2014 roku gdzie Chelsea myślała że jak zremisuje na Calderon 0-0 i strzeli gola na Stamford Bridge, to awansuje do Finału, a ekipa Cholo pogrzebała The Bus strzelając im na SB 3 gole.

2

Jeśli tylko będzie sędziował normalny arbiter i nie pozwoli na chamską, brudną grę, to Espanyol ukończy ten mecz nawet nie w 10, ale w 9.

0

Szarpał go trochę, przypominało mi to jak w 2010 Valdes próbował uspokoić Mourinho jak ten prowokował kibiców Barcelony.

0

Wiecie czemu Simeone się wczoraj starł z Riberym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?