Barca miała już w Ćwierćfinale Atletico, a Bayern czy Real mieli dwie najsłabsze drużyny Ćwierćfinałów Benfice i Wolfsburg. Barca miała w 1/8 Arsenal, a Bayern miał Juve. I Bayern miał jednak trochę łatwiejszą drogę niż Barcelona. Tak cieszę się że Bayern odpadł.
Bayern po prostu nie zasłużył na finał, jaką oni mieli drogę poza mocnym Juve z którym prawie odpadli w 1/8 i Arsenalem w fazie grupowej? Żeby wygrać LM powinno się walczyć z najlepszymi, a oni i tym bardziej Real nie mieli trudnych przeciwników.
Lubię Pepa, ale większe szansę z Realem ma Atletico niż Bayern. Real znowu pokona Bayern, Pepowi brakuję ostatnio pomysłu na Real, świadczą o tym 3 ostatnie porażki z nimi.
A pamiętam te komentarze po odpadnięciu z Ćwierćfinału w tym roku i 2014, że Messi się skończył, tylko proszę mi nie wmawiać że takie komentarze nie miały miejsca. Messi to kosmita, nawet mogę się po nim spodziewać że będzie mieć więcej goli niż spotkań rozegranych na koniec kariery.
Pep strzelił sobie w kolano wystawiając Alonso, Który w tym pierwszym grał fatalnie z Atletico i po 15 minutach oglądania go na boisku byłem za tym żeby zszedł.
Ronaldo akurat za 2014 rok zasłużył na Złotą Piłkę, był kluczowy w Realu w drodze po Decimę, a Messi w 2010 roku na Mundialu nie grał w cale jakoś dobrze i też dostał ZP, można Ronaldo nie lubić, ale trzeba przyznać że jest rewelacyjny.
Można powiedzieć że FC1899Barca ma rację, gdybyśmy nie spieprzyli meczów z Villarreal i Valencią, to byśmy mogli być teraz spokojni, a tak to musimy się jeszcze męczyć do końca.
Roberto potrafi posyłać prostopadłe podania przykład 2 asysty z Getafe czy asysta z Realem na SB, większy problem jest z Rakiticem, Który ma u nas głównie zadania defensywne i czasem strzeli gola, Rafinha, Który u nas nawet przed kontuzją bał się szarpać do przodu, nie wiadomo jak będzie teraz i jeszcze jest Arda w beznadziejnej formie.
Ronaldo ma za bardzo umięśnione te nogi, ciekawe czy za 2 lata dalej będzie mu się chciało tak harować na siłowni i na treningach, będzie się to kończyło częstymi urazami, bo tym starszy organizm tym większe prawdopodobieństwo kontuzji, a tak w ogóle to Lucho dobrze im powiedział, zawodnicy powinni grać w z większym zaangażowaniem.
1
No, ostatnio Casemiro był jednym z najlepszych zawodników Realu.
0
Barca miała już w Ćwierćfinale Atletico, a Bayern czy Real mieli dwie najsłabsze drużyny Ćwierćfinałów Benfice i Wolfsburg. Barca miała w 1/8 Arsenal, a Bayern miał Juve. I Bayern miał jednak trochę łatwiejszą drogę niż Barcelona. Tak cieszę się że Bayern odpadł.
0
Bayern po prostu nie zasłużył na finał, jaką oni mieli drogę poza mocnym Juve z którym prawie odpadli w 1/8 i Arsenalem w fazie grupowej? Żeby wygrać LM powinno się walczyć z najlepszymi, a oni i tym bardziej Real nie mieli trudnych przeciwników.
0
Bayern sobie łatwiej stwarza sytuacje niż my.
0
Wzorowałem się na pierwszym meczu :D
0
Miał to zrobić po tym 1-0 na SB, a na Arenie było z 75% posiadania piłki i 0-4.
0
Lubię Pepa, ale większe szansę z Realem ma Atletico niż Bayern. Real znowu pokona Bayern, Pepowi brakuję ostatnio pomysłu na Real, świadczą o tym 3 ostatnie porażki z nimi.
0
City strzeli gola w 93 minucie i będzie pozamiatane hehehehe :)
0
A postawiłem na oba mecze 2-2 Bayern-Atletico i 1-1 Real-City, tak na wszelki wypadek.
12
Wiele razy zadawałem sobie to pytanie :D
12
A pamiętam te komentarze po odpadnięciu z Ćwierćfinału w tym roku i 2014, że Messi się skończył, tylko proszę mi nie wmawiać że takie komentarze nie miały miejsca. Messi to kosmita, nawet mogę się po nim spodziewać że będzie mieć więcej goli niż spotkań rozegranych na koniec kariery.
8
21:30 to przesada najlepsza godzina to jest 20:30, a 18 to nie jest dobra godzina.
2
Pep strzelił sobie w kolano wystawiając Alonso, Który w tym pierwszym grał fatalnie z Atletico i po 15 minutach oglądania go na boisku byłem za tym żeby zszedł.
2
Włosi to ogólnie mają dobrych arbitrów Rizzoli czy emerytowany Collina.
6
David Luiz to jest parodia stopera, a Alaba to nie jest ŚO.
1
Nie pasował za bardzo do nas, u nas to on chciał być centralną postacią, ale u nas centralną postacią był Messi i to nam wyszło na dobre.
3
Ronaldo akurat za 2014 rok zasłużył na Złotą Piłkę, był kluczowy w Realu w drodze po Decimę, a Messi w 2010 roku na Mundialu nie grał w cale jakoś dobrze i też dostał ZP, można Ronaldo nie lubić, ale trzeba przyznać że jest rewelacyjny.
0
Akurat to nawet takie kluby jak Granada czy Levante go nie chcą, bo przecież on jest dla nich za słaby.
0
Można powiedzieć że FC1899Barca ma rację, gdybyśmy nie spieprzyli meczów z Villarreal i Valencią, to byśmy mogli być teraz spokojni, a tak to musimy się jeszcze męczyć do końca.
0
Suarez to bez wątpienia jeden z najlepszych transferów w historii Barcelony, obok Ronaldinho, Eto, Neymara, Alvesa, Rakitica.
2
Roberto potrafi posyłać prostopadłe podania przykład 2 asysty z Getafe czy asysta z Realem na SB, większy problem jest z Rakiticem, Który ma u nas głównie zadania defensywne i czasem strzeli gola, Rafinha, Który u nas nawet przed kontuzją bał się szarpać do przodu, nie wiadomo jak będzie teraz i jeszcze jest Arda w beznadziejnej formie.
0
Ronaldo ma za bardzo umięśnione te nogi, ciekawe czy za 2 lata dalej będzie mu się chciało tak harować na siłowni i na treningach, będzie się to kończyło częstymi urazami, bo tym starszy organizm tym większe prawdopodobieństwo kontuzji, a tak w ogóle to Lucho dobrze im powiedział, zawodnicy powinni grać w z większym zaangażowaniem.
0
Chyba że wpuścić kogoś z trio na 3 ligowca, to rekord może zostałby przebity.
0
Nie tylko na podstawie FIFY można twierdzić że Pogba nie jest przereklamowany.
1
Tak ogólnie to co wolicie Androida czy Windowsa? Bo ja zdecydowanie wole Androida.
3
Niestety chyba Getafe i Espanyolowi znowu się uda ocaleć.
0
W moim mieście też na meczach były zadymy i Wojewoda zamykał trybuny i to się bardzo opłaciło.
5
AS i wszystko jasne...
1
Niech spokojnie odpoczywa, dla Ter Stegena to będzie lepiej ponieważ złapie jakiś rytm meczowy na Seville.
0
Tacy kibice nie są tylko w Polsce, ale i na całym świecie.