5

Wracając do wczorajszej sytuacji Suareza i Juanfrana, trochę Urugwajczyk przesadził z tym wejściem, ale pewien Portugalczyk robi przynajmniej 6 takich wejść na sezon i to bez żadnych konsekwencji i nikt nie robi z tego afery.

0

Wielu kibiców i sympatyków szczególnie tych z Madrytu mają po prostu ból dupy że dominacja Barcelony w Europie trwa już z kilkanaście lat, niestety muszę ich zmartwić ta hegemonia Barcelony w Europie będzie jeszcze trwała długo.

0

Pierwszą połowę Barcelony pozostawiam bez komentarza, ale w drugiej to już wróciła ta Barca co czarowała, co do czerwonej dla Torresa, prawidłowa decyzja sędziego, to było jego bezmyślne zachowanie. Na nas zawsze się mówi Uefalona i FiFalona, a nie patrzy się na to co wyprawiają kluby z Madrytu.

0

I bardzo dobrze że go mogą ukarać i niech tak zrobią.

8

Czas zająć się Marcą, ASem i innym szmatławcami.

0

Mam nadzieję że ta porażka w GD podziała na naszych jak kubeł lodowatej wody i zepną pośladki i wygrają 2-0 z Atletico, taki wynik będzie najlepszy, byle nie stracić bramki.

1

Liczę że na RSSS wyjdzie Munir, on zasługuje na grę ostatnio co dostanie szansę, to strzela gola.

0

Munir to no name dlatego, jak był Pedro to wiecznie zmieniał kogoś z MSN. Niestety Lucho boi się ściągać kogoś z MSN czy zmienić Iniestę, bo jak coś nie pójdzie to media będą na niego wylewać wiadro pomyj.

1

I tak stoimy korzystniej niż Real praktycznie na każdym froncie, nie ma już ich dawno w Pucharze, Ligi raczej nie wygrają cud by musiał się zdarzyć, walczą tylko o LM. Ja jestem optymistycznie nastawiony tak jak ty.

4

Akurat trudno było żeby te rezerwy zagrały gorzej niż tamta dwójka.

1

Zastanawiam się dlaczego Lucho nie zmienił kogoś z dwójki Neymar/Suarez, obaj grali beznadziejnie, myślę że Roberto i Munir lub Rafinha nie zagrali by gorzej od tamtej dwójki. Ogólnie to mnie też zastanawia dlaczego od dłuższego czasu nie wykorzystuje wszystkich zmian.

4

Zastanawiam się na jakiej pozycji grał Messi, przecież on gra w systemie Lucho na prawym skrzydle, oczywiście schodzi w głąb pola, ale nie widziałem go praktycznie w ogóle po prawej stronie, grał w środku pola i sobie nie pograł, jak Casemiro, Kroos i Modric skutecznie go wyłączyli z gry, powiedziałby że Leo zagrał lepiej od Ronaldo, ale tamten stał się bohaterem bo zrobił swoje, czyli strzelił gola i jego cały słaby mecz nie został zauważony przez kibiców Realu. Powiedziałbym że winę za porażkę ponosi w 50% Lucho, bo żle przygotował drużynę taktycznie, a 50% winę ponoszą zawodnicy za zaangażowanie, po bramce Pique grali na ćwierć gwizdka, na pół gwizdka grali przed bramką Pique, można powiedzieć że to musiało się tak skończyć, to było kompletne zlekceważenie Realu Madryt. Lucho nie może mówić że ten mecz już nie istnieje, ponieważ to jest złe rozumowanie, trzeba wyciągnąć wnioski z tej porażki, we wtorek taka sytuacja nie ma prawa się powtórzyć, to tyle jeśli chodzi o mój komentarz, zwykle się tyle nie rozpisuję.

1

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego gol Bale nie został uznany? bo byłem w ubikacji i tylko powtórkę widziałem, przecież on prawidłowo przeskoczył o głowę niższego Albę, wydaję mi się że gol prawidłowy. Oczywiście trochę wykorzystał Hiszpana do wyskoku, ale myślę że nie nagiął przepisów.

71

Myślę że ten mecz potwierdził moją tezę że ten gościu jest strasznie przereklamowany, naszemu Pique to on może buty czyścić, powinien wylecieć w 30 minucie.

0

A co oglądałeś z kibicem Realu mecz?

8

No i przy okazji wyleję wiadro pomyj na Sergio Ramosa, który po raz kolejny pokazał że jest przereklamowany i że jego ksywka "czerwony" nie wzięła się z przypadku, również powiem że FIFA go na siłę wpycha do 11 roku, ja się pytam za co?

0

Wszystkiego najlepszego.

4

Może wyjdę na idiotę, ale i tak widać że się oszczędzali co mnie jako zagorzałego kibica Blaugrany doprowadzało do furii, ale dobrze chociaż że dalej mamy 7 pkt przewagi.

4

Turan dał słabą zmianę, nie takiego Turka pamiętałem w Atletico.

0

Gratuluje Realowi zasłużyli na to zwycięstwo, ale to też przez nasze niewykorzystane sytuację wygrał.

0

To jest oficjalne konto Milika?

2

Barca zawsze gra drugie połowy lepiej, zobaczycie chłopaki się ogarną i nie będzie co zbierać z białych.

0

Alves gra dosyć dobrze, jakby ta jego bomba szła niżej, to Navas by nie pierdnął.

0

Na minus w tym meczu Alba, Ramos, Suarez i Benzema. Na plus Busquets, Rakitic, Bale i Casemiro.

0

Benzema dzisiaj jest beznadziejny, nie mogę na niego patrzeć, bardzo słabo gra Francuz, zresztą Suarez też nie gra na swoim poziomie.

0

Nie wiele się działo w tej pierwszej połowie, ale powinien być wolny lub karny na Messim, ale pewnie Ramos wyleciał by z boiska.

0

Dobra ja idę oglądać, zajrzę tutaj jak będzie przerwa.

0

Aż łzy mam w oczach mimo że nie oglądałem jak Johan grał czy trenował, to i tak go uważam za Ojca Barcelona.

1

Cały dzień byłem spokojny, a teraz po prostu chcę mnie rozsadzić z tych nerwów.

0

Nie możemy dopuścić dzisiaj żeby Bale się rozpędził, Alba będzie odpowiedzialny za zatrzymanie Walijczyka, również trzeba uważać na Modrica w środku pola, to jest najlepszy pomocnik Realu, myślę że nasi dadzą radę obstawiam 2-0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?