No właśnie Kwiecień i Maj będą miesiącami decydującymi, oby ten rekord 39 meczów bez porażek nie poszedł na marne, bo bez trofeów nie będzie nic warty, zupełnie jak Real który rok temu zaliczył 22 zwycięstw z rzędu, a nic nie wygrał.
Pamiętam jak krytykowali Putina jak zbombardował jedną bazę ISIS, że to jest wariat i w ogóle, ale myślę że tylko on miałby odwagę zająć się tym terrorystami.
Jak można dostać piłką i złamać rękę? Tyle razy co dostałem piłką w rękę w głowę nic mi nie było, a strzały mocne leciały. W sumie nie jest mi jej żal, mogła zarobić w łeb to by się nauczyła.
Jak jego syn ma 5 czy 6 lat to jak może pamiętać jak jego ojciec grał, Giggs jak grał na najwyższym poziomie to jego syna chyba jeszcze w planach nie było :)
Uważam że nawet jeśli Barca obroni LM, to dalej Królewscy będą mieli w tym rankingu 1 miejsce, ale te wszystkie rankingi są nieważne, najważniejsze że my jesteśmy najlepszą drużyną na świecie.
Wiem że to mówisz mocno ironicznie, ale Hazard to jest ostatni piłkarz na tej planecie jakiego widziałbym w Barcelonie, gość mnie nigdy nie zachwycał, statystyk nie miał nigdy imponujących, a jedynie co potrafił robić to dryblować. Ogólnie to piłkarzem jest dobrym, ale nie jest wart więcej niż 50 mln Euro, a co do wpadki to kiedyś musiała nadejść mamy 9 punktów przewagi nad 2 miejscem.
2
Kiedyś Johan Cruyff Holenderski napastnik, dzisiaj Arek Milik Polski napastnik.
27
Ładnie z ich strony.
1
0
1-0 Włosi prowadzą.
31
Ten gif z Puyolem jak Song myśli że to jego Tarzan weżmie do świętowania Mistrzostwa jest świetny.
0
Dwie Legendy Barcelony na zdjęciu.
0
Eusebio, Di Stefano, a teraz Cruijff coraz więcej legend futbolu odchodzi.
26
Barcelona musi teraz wygrać LM, właśnie dla Johana.
2
Dla mnie Johan nie niczego nie przegrał, najważniejsze że się nie poddawał.
1
To smutny dzień dla całego świata zmarł jeden z najlepszych w historii piłki nożnej, będziemy o tobie pamiętać Johan spoczywaj w pokoju.
0
Myślę że Shakira zatrzymała Pique.
7
Oczywiście wole żeby Brazylia wygrała, Neymarowi parę kilo nie zaszkodzi. Edit.
0
Był Paryż, teraz Bruksela, a następny będzie Berlin ja wam mówię lub jakieś inne duże miasto w Europie.
0
Poza tym to oni bez przerwy robią dzieciom pranie mózgu, więc nie da się ich wybić, ponieważ pojawią się następni.
2
No właśnie Kwiecień i Maj będą miesiącami decydującymi, oby ten rekord 39 meczów bez porażek nie poszedł na marne, bo bez trofeów nie będzie nic warty, zupełnie jak Real który rok temu zaliczył 22 zwycięstw z rzędu, a nic nie wygrał.
0
Pamiętam jak krytykowali Putina jak zbombardował jedną bazę ISIS, że to jest wariat i w ogóle, ale myślę że tylko on miałby odwagę zająć się tym terrorystami.
0
Przecież to jest pewne że nie ma kontuzji, to jest tylko po to żeby wracał do Barcelony i żeby przygotował się na El Clasico :)
0
Dziwię się że nikt nie patrzy jakich cudów w bramce dokonuje Bravo czy teraz Ter Stegen w LM.
0
Jak można dostać piłką i złamać rękę? Tyle razy co dostałem piłką w rękę w głowę nic mi nie było, a strzały mocne leciały. W sumie nie jest mi jej żal, mogła zarobić w łeb to by się nauczyła.
0
To jest ryzykowny pomysł.
1
Dzięki za życzenia hehe :D
1
To zaszczyt mieć urodziny w ten sam dzień co on.
2
A czego się można spodziewać po takich portalach jak Onet, WP czy Interia?
1
Jak jego syn ma 5 czy 6 lat to jak może pamiętać jak jego ojciec grał, Giggs jak grał na najwyższym poziomie to jego syna chyba jeszcze w planach nie było :)
0
Ci dwaj panowie na zdjęciu zasłużyli by pojechać na EURO i być podstawowymi zawodnikami Hiszpanii.
1
Mi też możesz podać z chęcią się dowiem kto jest taki "mądry" :)
1
Uważam że nawet jeśli Barca obroni LM, to dalej Królewscy będą mieli w tym rankingu 1 miejsce, ale te wszystkie rankingi są nieważne, najważniejsze że my jesteśmy najlepszą drużyną na świecie.
0
Dzięki :)
0
Komentarz usunięty
1
Wiem że to mówisz mocno ironicznie, ale Hazard to jest ostatni piłkarz na tej planecie jakiego widziałbym w Barcelonie, gość mnie nigdy nie zachwycał, statystyk nie miał nigdy imponujących, a jedynie co potrafił robić to dryblować. Ogólnie to piłkarzem jest dobrym, ale nie jest wart więcej niż 50 mln Euro, a co do wpadki to kiedyś musiała nadejść mamy 9 punktów przewagi nad 2 miejscem.