Żyletka? Ona niszczy skórę na twarzy i do tego tak jak wspomniałeś ta zeschnięta krew, nic przyjemnego. Ja używam jednorazówek i tak mam od tego ślady, ale mniejsze niż po żyletce.
A to taka jedna co uważa że Ronaldo jest lepszy od Messiego, chyba już wiesz co można o niej sądzić, oczywiście każdy ma swój gust, ale tylko głupiec stawia jakiegokolwiek zawodnika na równi z Messi lub wyżej.
Jestem ciekaw czy Real zrobi dla nas Szpaler przecież jakoś trzeba przywitać Mistrza, ale po nich bym się tego nie spodziewał nawet jakby było 20 pkt dla nas przed GD.
Barca wykonała kolejny kroczek w stronę Mistrzostwa, jeszcze tylko 9 kolejek myślę że najtrudniejszy mecz jaki nas czeka to z RSSS i to na San Sebastian.
Jego sytuacja jest bardzo podobna jak do sytuacji Montoyi w tamtym sezonie, też wiecznie pomijany grzał ławę lub siedział na trybunach, pewnie odejdzie w przyszłym sezonie na jakieś wypożyczenie i tyle go będziemy widzieć.
Hejterzy Lewandowskiego są w szoku "Jak Polak mógł wejść na taki poziom?" i wymagają od niego cudów co mecz bo inaczej będą hejty, ale ci co dają mu Złote piłki i stawiają wyżej go niż Messiego też powinni się zastanowić.
Momentami niczym się od nich nie różnimy, ale myślę że tutaj jest jednak wyższy poziom, są użytkownicy z którymi można się wymienić poglądami, ja jestem anty fanem Realu, ale jestem ogólnie kibicem Barcelony i nic tak nie cieszy jak zwycięstwa, cieszą mnie porażki Realu, ale mniej. Tam na ich fioletowej ktoś próbuje obiektywnie pisać, ale od razu jest atakowany przez kibiców Realu i dostaję bana.
Wolę Lewandowskiego obiektywnie oceniać wczoraj nie zagrał dobrze i każdemu kiedyś przychodzą gorsze momenty, nasz Suarez też na razie nie gra najlepiej marnuję mnóstwo setek i po prostu jest bez formy, Neymar to samo. Dobrze że nic nie napisałeś na temat wczorajszego wylewu histerii jakbyśmy dostali w finale LM 5-0 ,a Ronaldo strzelił 4 gole.
0
Żyletka? Ona niszczy skórę na twarzy i do tego tak jak wspomniałeś ta zeschnięta krew, nic przyjemnego. Ja używam jednorazówek i tak mam od tego ślady, ale mniejsze niż po żyletce.
4
A to taka jedna co uważa że Ronaldo jest lepszy od Messiego, chyba już wiesz co można o niej sądzić, oczywiście każdy ma swój gust, ale tylko głupiec stawia jakiegokolwiek zawodnika na równi z Messi lub wyżej.
9
No co, przecież to też są kobiety co prawda nie za mądre np taka Ikerowa z Realmadrid.pl, jej też składam życzenia :d
2
Wszystkiego najlepszego na wszystkich kobiet, nawet fanek Realu.
1
Perez by się nigdy nie zgodził wyczuwam u nich nienawiść i kompleksy, matematyczne szansę mają, ale nawet ich trener mówi że Liga jest przegrana.
0
Jestem ciekaw czy Real zrobi dla nas Szpaler przecież jakoś trzeba przywitać Mistrza, ale po nich bym się tego nie spodziewał nawet jakby było 20 pkt dla nas przed GD.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
0
Czeryszew nie wie że tym co robi tylko nam pomaga, ale niech jeszcze pogrąży Real w lidze i to na ich stadionie, to będzie truskawka na torcie.
2
Dzięki kolego za statystyki, na pewno ten rekord porządnie wyśrubują :)
0
Miałem na myśli ile mieli goli na stan 6 marzec 2015 rok...
0
Ile MSN miało goli dokładnie rok temu?
1
Suarez stary? Odstaw to co bierzesz człowieku.
0
Po prostu nie zagra z Getafe i zagra spokojnie z Villareal, co za problem?
12
http://bundesliga.onet.pl/robert-lewandowski-sprobuje-pobic-ten-rekord/zetd7g Boże zobaczcie to zdjęcie Lewandowskiego, wygląda jakby przeszedł z 5 operacji plastycznych twarzy.
0
Gerard ma rację, co z tego że osiągniemy serie 36 meczów bez porażki jak nie wygramy niczego, nasi muszą dalej ciężko pracować.
3
A mówią że sezon 13/14 miał najsłabszy w karierze, a i tak strzelił 28 goli, ten chłopak jest niemożliwy.
0
Barca wykonała kolejny kroczek w stronę Mistrzostwa, jeszcze tylko 9 kolejek myślę że najtrudniejszy mecz jaki nas czeka to z RSSS i to na San Sebastian.
1
Alba i tak potrzebuje dobrego dublera, takiego kogoś jak ma Alves na swojej prawej stronie.
3
Messi, Messi, Messi co oni by bez niego zrobili? :D
1
Munir pokazuję że zasługuje na bycie kiedyś kimś ważnym u nas.
0
Wolałbym żeby Pique zamienił się z Mascherano i grał bliżej lewej strony bo nie wiem czy Szef da radę przeciwko Bastonowi.
0
Jego sytuacja jest bardzo podobna jak do sytuacji Montoyi w tamtym sezonie, też wiecznie pomijany grzał ławę lub siedział na trybunach, pewnie odejdzie w przyszłym sezonie na jakieś wypożyczenie i tyle go będziemy widzieć.
2
Trochę z ciebie panikarz jest, nie pamiętasz jak dobrze grał w PK? Spokojnie da radę.
0
Busi to nie jest cyborg też musi odpocząć, zresztą bardziej przydałby się odpoczynek Suarezowi niż Sergio.
0
Myślę że Suarez zagra dzisiaj z Eibar, a póżniej z Getafe odpocznie, bo to widać jak ostatnio dostał zadyszki i jest po prostu zmęczony.
0
Hejterzy Lewandowskiego są w szoku "Jak Polak mógł wejść na taki poziom?" i wymagają od niego cudów co mecz bo inaczej będą hejty, ale ci co dają mu Złote piłki i stawiają wyżej go niż Messiego też powinni się zastanowić.
0
Momentami niczym się od nich nie różnimy, ale myślę że tutaj jest jednak wyższy poziom, są użytkownicy z którymi można się wymienić poglądami, ja jestem anty fanem Realu, ale jestem ogólnie kibicem Barcelony i nic tak nie cieszy jak zwycięstwa, cieszą mnie porażki Realu, ale mniej. Tam na ich fioletowej ktoś próbuje obiektywnie pisać, ale od razu jest atakowany przez kibiców Realu i dostaję bana.
1
Wolę Lewandowskiego obiektywnie oceniać wczoraj nie zagrał dobrze i każdemu kiedyś przychodzą gorsze momenty, nasz Suarez też na razie nie gra najlepiej marnuję mnóstwo setek i po prostu jest bez formy, Neymar to samo. Dobrze że nic nie napisałeś na temat wczorajszego wylewu histerii jakbyśmy dostali w finale LM 5-0 ,a Ronaldo strzelił 4 gole.