8

"– Słowa Simeone o lidze przygotowanej pod Real? To świetny trener, ale słaby wróżbita. Dużo bardziej faworyzuje się Barcelonę niż Real poprzez niesprawiedliwe karne i gole ze spalonych." Gucio chyba przedawkował i to zdrowo, gdzie Barcelona strzela gole ze spalonych? Przecież Real ostatnio strzelił z metrowego spalonego gola, nie wiem o co mu chodzi.

0

Kto zostanie w Anglii bo chyba nie the Bus?

0

Barcelona ma w swoim składzie trzech wielkich Napastników, ale nikt nie patrzy takich zawodników jak Busquets czy Rakitic którzy odwalają kawał dobrej roboty, są po prostu niedoceniani.

0

Niemiec zagrał jak profesor na tyle podań co zagrał, chyba dwa razy zagrał niedokładnie.

0

Masz rację też widziałem człapiącego Messiego w pierwszej połowie co mnie trochę denerwowało, a w drugiej połowie widziałem jak Messi pomagał Alvesowi w odbiorach i biegał w pressingu.

0

Podobno miał być następcą starzejącego się Puyola, ale był po prostu za słaby.

0

Powinni go sprzedać nie jest już młodym talentem, ma już 25 lat, Pique w jego wieku grał już bardzo dawno w pierwszym składzie był jednym z najlepszych na swojej pozycji, a Marc w ogóle się nie rozwija, a jak ma się rozwijać jak gra w podstawowym składzie raz na 8 spotkań i w ogóle nawet nie mieścił się na ławce z takimi przeciwnikami jak Real, Atletico czy Arsenal. Z niego już nic nie będzie nie ma sensu go wysyłać po wypożyczeniach jak Bojana, tylko sprzedać.

1

Kościelny został wybrany do jedenastki tygodnia za ten ostatni mecz z nami? Przecież to on został podziurawiony przez Suareza podaniem do Neymara i przez niego padł gol, dużo bardziej zasłużył Pique który zagrał dobrze. Dybala też nie zasłużył, wyróżniłbym bardziej Mandziukica.

0

Mnie wszystkie rankingi UEFA i FIFA śmieszą, tak samo jakich zawodników wybierają do 11 roku czy według ich rankingów Belgia jest liderem rankingu FIFA, a to wygląda jakby byli lepsi niż Niemcy, Hiszpania czy Francja i to mnie śmieszy.

1

Real będzie na pierwszym miejscu w tym śmiesznym rankingu nawet jak Barca obroni LM i to jest pewne, również znowu w 11 roku FIFA będą tacy zawodnicy jak Ramos, Modric i Thiago Silva, to również jest pewne.

0

Gdyby wykorzystać wszystkie okazję byłoby 2-5 dla Barcelony, więc Giroud gada od rzeczy. Zresztą pamiętam jak Francuz ośmieszył się podaniem do nikogo, była taka jedna sytuacja co myślał że nabiega go partner i przez jego zagranie Ter Stegen zaczynał od bramki, właściwie oddał nam piłkę.

0

Właśnie w tej akcji co jest na zdjęciu Francuz faulował Mascherano, ale i tak genialna parada Stegena w przyszłości będą z niego ludzie, pamiętam w Monachium jak wyciągał sety nie do obrony Mullera czy Lewego.

0

My mieliśmy to zrobić w sezonie 2009 2010 i 2011 2012, ale mieliśmy dużego pecha, Bayern też miał w sezonie 2013 2014 obronić LM, że do 3 razy sztuka tym razem tego dokonamy.

0

3 lub 4 lata temu byłem zwolennikiem tego transferu, ale nie teraz jest moim zdaniem już za stary, my musimy kupić obrońcę w takim wieku jak Varane czy Markos z PSG, a nie kolejnego dziadka 30+.

61

Alba strasznie w meczu z Arsenalem pajacował, przydałby mu się jakiś godny rywal do walki o skład. Z całym szacunkiem do Adriano, ale on nie ma startu do Hiszpana.

0

Vidal nie grał wcale dobrze, jedna bramka Starej Damy idzie na jego konto.

0

Barcelona to właśnie takie Galaktyczne Imperium, tylko trochę do nich nie pasuję ciemna strona mocy :D

0

Można powiedzieć że w drugiej połowie zniszczyliśmy ich za pomocą kontr. Ogólnie to druga połowa była lepsza w pierwszej graliśmy przeciętnie, Alves i Alba strasznie pajacowali co mnie to trochę irytowało.

0

Można powiedzieć że tą symulkę Busiego z 2010 roku, przypomina Disblaster ponieważ to on dał piosenkę pod tytułem "Sędzia kartkę daj", gdyby nie ta piosenka to kibice Realu nie wiedzieliby że Busi kiedyś tak zrobił, bo przecież jeszcze do przedszkola wtedy chodzili, to samo jak Messi kopnął w kibiców w 2011.

2

Oglądałem dzisiaj rano powtórkę meczu Juve-Bayern, jestem pod wrażeniem dobrej gry Mandziukica, poza skakaniem Lewandowskiemu do gardła naprawdę odwalił kawał dobrej roboty, zaliczył asystę przy golu Dybali i zaliczył asystę drugiego stopnia przy golu Sturaro. Nazywają go napastnikiem który potrafi tylko wykańczać akcję, a wczoraj nakrył kapeluszem Lewandowskiego który również zaliczył asystę, ale praktycznie to tylko Robben wykonał swoją tradycyjną kiwkę i zejście na Lewą nogę i luta. Oczywiście jestem Polakiem, ale nie zaślepionym i uważam że Robert nie grał wczoraj jakoś dobrze.

0

Może na treningach się obija, od tego też można dostać kontuzji.

1

Na Romę? Wątpliwe że na nich trafimy, obstawiam że Real na SB dopełni formalności.

0

Dzięki właśnie sobie przypomniałem że Żiru faulował Mascherano, a sędzia nawet faulu nie odgwizdał i gdyby nie genialny Ter Stegen to byśmy przegrywali.

0

To już było 100 razy.

0

Ta fryzura wygląda komicznie, prawie jak ta Alvesa na Finał Pucharu Króla z zeszłego roku.

0

Duet Mathieu i Mascherano słabo współpracuję i to może być szansa Arsenalu.

4

Myślę że Arsenal znowu nie przerwie swojej klątwy 1/8 finału i znowu nie zdobędzie Mistrzostwa, a przy takim obrocie sytuacji powinni zwolnić Wengera. Bo przecież ile lat można odpadać w 1/8 finału czy nie wygrać ligi, a z taką kasą jaką ma ten klub powinni co roku właśnie zachodzić do Półfinału i zdobywać Mistrzostwo.

3

Jak to jutro?

3

Myślę że w tej ich lidze Messi przebiłby te rekordowe 50 bramek co strzelił w sezonie 2011 2012.

2

Problemy może mieć dzisiaj Alves w zatrzymaniu Sancheza, biorąc pod uwagę aktualną formę Brazylijczyka. Nie piszcie że Alves zawsze gra lepiej z lepszymi drużynami niż z słabszymi, ponieważ od 2 miesięcy nie jest w formie, wolałbym na boisku zobaczyć Vidala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?