0

Tylko zwycięstwo mnie zadowoli wynik 1-1 nie wchodzi w grę, myślę że wygramy 1-2 lub 1-3.

0

Wczoraj widziałem jego wściekłość jak marnował setki lub nie wychodziło mu jakieś podanie, ale myślę że Messi nie jest już liderem w Barcelonie, liderów jest czterech Messi, Suarez, Nemar i Busquets.

3

Klucz to wyłączenie tego pana na zdjęciu i Ozila z gry.

0

Myślę że się opłaca jak ktoś z MSN odniesie kontuzję mógłby grać i wcale nie prezentować gorszego poziomu, to jest dobry napastnik tylko w Realu dostawał za mało szans.

0

Tylko że ci hipokryci po meczu z Betisem nic nie pisali, gdzie spalony był jeszcze większy gdzieś 40 cm.

0

Spalony? Spalone to mają mózgi te dziennikarzyny Marki i Asa.

0

Postrzela jak mu ktoś wystawi bez dwóch partnerów w ataku mu będzie trudno, ciekawe kto zagra w obronie.

0

Muszą jeszcze kiedyś taki mecz zagrać.

0

Mathieu w pierwszej połowie słabo, ale w drugiej już lepiej. Myślę że słabszy mecz zagrał jego partner w obronie Mascherano, zawiodłem się na Szefunciu ponieważ to on miał być dzisiaj szefem obrony w trakcie nieobecności Gerarda Pique. Warto zauważyć że Verma dał dzisiaj dobrą zmianę i zagrał dość dobrze.

0

Mnie dziwi że Urugwajczyk zakończył mecz tylko z 1 trafieniem, tak mnie przyzwyczaił że co strzał oddawał to kończyło się golem. Też warto zauważyć że Messi zagrał wyjątkowo słabo, nie chodzi tu o to że nie strzelił dziś gola, ale o to że człapał jak za Martino.

0

Z Arsenalem zagramy inny mecz, myślę że drużyna Enrique pokazała że jednego dnia zagramy słabo, a drugiego zagramy najlepszy mecz w sezonie. Po prostu Barca chciała dowieść te 3 pkt i nie chciała się forsować bo nie było takiej potrzeby, ale tego gola na 1-3 mogli strzelić dwa świętego spokoju.

0

Alves gra tragicznie, oby lepiej było z Arsenalem.

1

My też rzeczywiście potrzebujemy stopera i to nie kogoś kto ma 30+ lat, tylko kogoś typu Varane czy Markos z PSG co mają po 22 lata.

0

Tak? Alba asekuruje dziury które zostawia po sobie Francuz praktycznie przez całe 45 minut.

5

Las Palmas spuchnie gdzieś w 60 minucie i ich rozstrzelamy.

1

Iniesta poza strzałem i jednym podaniem niczym się nie popisał, Roberto rządzi w pomocy.

0

Słabo Arda i obrona słaba, najlepszy z defensywy Jordi Alba.

0

Dobra ja spadam na mecz wpadnę jak będzie przerwa, trudno pisać tutaj komentarze i oglądać mecz.

0

Nie wiem co on ma z tych poleceń, może za jedno polecenie dostaje 5 zł.

0

Bartra raczej odejdzie po tym sezonie, skoro nawet na takie Las Palmas się nie łapie.

0

Widać że Mundo Deportivo to słabe żródło, podobno Ney miał lekko skręconą kostkę...

0

Bayerem Leverkusen zagraj Kießling to kozak.

0

W życiu nie chciałbym oglądać takich zawodników jak Ronaldo czy Ramos w barwach Barcelony.

0

Ja jednak obstawiłem że Real wygra 1-2 z Malagą, będę oczywiście zadowolony jak zremisują lub przegrają, ale ostatnio pamiętam obstawiłem że z Granadą zremisują i się rozczarowałem.

0

To chyba jest czas Munira.

0

Uważam że do końca sezonu nie przegramy ani jednego meczu.

2

I tak stawiam trofea drużynowe na pierwszym miejscu, te nagrody Pichichi, Złote Buty czy Piłki to tylko dodatki, najważniejsze jest byśmy wygrywali puchary.

0

Myślę że Suarez strzeli z 60 goli we wszystkich rozgrywkach, ma już ich 40, a Ronaldo w zeszłym sezonie dopiero 40 gola strzelił w rewanżu przeciwko Schalke, jeśli będzie strzelał tak jak do tej pory to będzie miał ponad 60, nie wiem czy pobije te 73 bramki Messiego z sezonu 2011 2012.

0

Jeśli chodzi o najlepszych napastników to Ronaldo z Benzemą trochę pojechał, oczywiście Francuz ma w tym sezonie imponujące statystyki, ale znam przynajmniej 5 napastników lepszych niż on, ale to jego zdanie i je szanuje.

1

W FIFIE 16 nie da się przeciwników tak łatwo przejść na szybkość co mi się bardzo podoba, bo grałem kiedyś w starsze FIFY i tam przeciwnicy bazowali tylko na szybkości, wracając do FIFY 14, ona kompletnie nie jest realistyczna tam to strzelałem gole Mascherano po rożnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?