Wczoraj widziałem jego wściekłość jak marnował setki lub nie wychodziło mu jakieś podanie, ale myślę że Messi nie jest już liderem w Barcelonie, liderów jest czterech Messi, Suarez, Nemar i Busquets.
Myślę że się opłaca jak ktoś z MSN odniesie kontuzję mógłby grać i wcale nie prezentować gorszego poziomu, to jest dobry napastnik tylko w Realu dostawał za mało szans.
Mathieu w pierwszej połowie słabo, ale w drugiej już lepiej. Myślę że słabszy mecz zagrał jego partner w obronie Mascherano, zawiodłem się na Szefunciu ponieważ to on miał być dzisiaj szefem obrony w trakcie nieobecności Gerarda Pique. Warto zauważyć że Verma dał dzisiaj dobrą zmianę i zagrał dość dobrze.
Mnie dziwi że Urugwajczyk zakończył mecz tylko z 1 trafieniem, tak mnie przyzwyczaił że co strzał oddawał to kończyło się golem. Też warto zauważyć że Messi zagrał wyjątkowo słabo, nie chodzi tu o to że nie strzelił dziś gola, ale o to że człapał jak za Martino.
Z Arsenalem zagramy inny mecz, myślę że drużyna Enrique pokazała że jednego dnia zagramy słabo, a drugiego zagramy najlepszy mecz w sezonie. Po prostu Barca chciała dowieść te 3 pkt i nie chciała się forsować bo nie było takiej potrzeby, ale tego gola na 1-3 mogli strzelić dwa świętego spokoju.
Ja jednak obstawiłem że Real wygra 1-2 z Malagą, będę oczywiście zadowolony jak zremisują lub przegrają, ale ostatnio pamiętam obstawiłem że z Granadą zremisują i się rozczarowałem.
I tak stawiam trofea drużynowe na pierwszym miejscu, te nagrody Pichichi, Złote Buty czy Piłki to tylko dodatki, najważniejsze jest byśmy wygrywali puchary.
Myślę że Suarez strzeli z 60 goli we wszystkich rozgrywkach, ma już ich 40, a Ronaldo w zeszłym sezonie dopiero 40 gola strzelił w rewanżu przeciwko Schalke, jeśli będzie strzelał tak jak do tej pory to będzie miał ponad 60, nie wiem czy pobije te 73 bramki Messiego z sezonu 2011 2012.
Jeśli chodzi o najlepszych napastników to Ronaldo z Benzemą trochę pojechał, oczywiście Francuz ma w tym sezonie imponujące statystyki, ale znam przynajmniej 5 napastników lepszych niż on, ale to jego zdanie i je szanuje.
W FIFIE 16 nie da się przeciwników tak łatwo przejść na szybkość co mi się bardzo podoba, bo grałem kiedyś w starsze FIFY i tam przeciwnicy bazowali tylko na szybkości, wracając do FIFY 14, ona kompletnie nie jest realistyczna tam to strzelałem gole Mascherano po rożnych.
0
Tylko zwycięstwo mnie zadowoli wynik 1-1 nie wchodzi w grę, myślę że wygramy 1-2 lub 1-3.
0
Wczoraj widziałem jego wściekłość jak marnował setki lub nie wychodziło mu jakieś podanie, ale myślę że Messi nie jest już liderem w Barcelonie, liderów jest czterech Messi, Suarez, Nemar i Busquets.
3
Klucz to wyłączenie tego pana na zdjęciu i Ozila z gry.
0
Myślę że się opłaca jak ktoś z MSN odniesie kontuzję mógłby grać i wcale nie prezentować gorszego poziomu, to jest dobry napastnik tylko w Realu dostawał za mało szans.
0
Tylko że ci hipokryci po meczu z Betisem nic nie pisali, gdzie spalony był jeszcze większy gdzieś 40 cm.
0
Spalony? Spalone to mają mózgi te dziennikarzyny Marki i Asa.
0
Postrzela jak mu ktoś wystawi bez dwóch partnerów w ataku mu będzie trudno, ciekawe kto zagra w obronie.
0
Muszą jeszcze kiedyś taki mecz zagrać.
0
Mathieu w pierwszej połowie słabo, ale w drugiej już lepiej. Myślę że słabszy mecz zagrał jego partner w obronie Mascherano, zawiodłem się na Szefunciu ponieważ to on miał być dzisiaj szefem obrony w trakcie nieobecności Gerarda Pique. Warto zauważyć że Verma dał dzisiaj dobrą zmianę i zagrał dość dobrze.
0
Mnie dziwi że Urugwajczyk zakończył mecz tylko z 1 trafieniem, tak mnie przyzwyczaił że co strzał oddawał to kończyło się golem. Też warto zauważyć że Messi zagrał wyjątkowo słabo, nie chodzi tu o to że nie strzelił dziś gola, ale o to że człapał jak za Martino.
0
Z Arsenalem zagramy inny mecz, myślę że drużyna Enrique pokazała że jednego dnia zagramy słabo, a drugiego zagramy najlepszy mecz w sezonie. Po prostu Barca chciała dowieść te 3 pkt i nie chciała się forsować bo nie było takiej potrzeby, ale tego gola na 1-3 mogli strzelić dwa świętego spokoju.
0
Alves gra tragicznie, oby lepiej było z Arsenalem.
1
My też rzeczywiście potrzebujemy stopera i to nie kogoś kto ma 30+ lat, tylko kogoś typu Varane czy Markos z PSG co mają po 22 lata.
0
Tak? Alba asekuruje dziury które zostawia po sobie Francuz praktycznie przez całe 45 minut.
5
Las Palmas spuchnie gdzieś w 60 minucie i ich rozstrzelamy.
1
Iniesta poza strzałem i jednym podaniem niczym się nie popisał, Roberto rządzi w pomocy.
0
Słabo Arda i obrona słaba, najlepszy z defensywy Jordi Alba.
0
Dobra ja spadam na mecz wpadnę jak będzie przerwa, trudno pisać tutaj komentarze i oglądać mecz.
0
Nie wiem co on ma z tych poleceń, może za jedno polecenie dostaje 5 zł.
0
Bartra raczej odejdzie po tym sezonie, skoro nawet na takie Las Palmas się nie łapie.
0
Widać że Mundo Deportivo to słabe żródło, podobno Ney miał lekko skręconą kostkę...
0
Bayerem Leverkusen zagraj Kießling to kozak.
0
W życiu nie chciałbym oglądać takich zawodników jak Ronaldo czy Ramos w barwach Barcelony.
0
Ja jednak obstawiłem że Real wygra 1-2 z Malagą, będę oczywiście zadowolony jak zremisują lub przegrają, ale ostatnio pamiętam obstawiłem że z Granadą zremisują i się rozczarowałem.
0
To chyba jest czas Munira.
0
Uważam że do końca sezonu nie przegramy ani jednego meczu.
2
I tak stawiam trofea drużynowe na pierwszym miejscu, te nagrody Pichichi, Złote Buty czy Piłki to tylko dodatki, najważniejsze jest byśmy wygrywali puchary.
0
Myślę że Suarez strzeli z 60 goli we wszystkich rozgrywkach, ma już ich 40, a Ronaldo w zeszłym sezonie dopiero 40 gola strzelił w rewanżu przeciwko Schalke, jeśli będzie strzelał tak jak do tej pory to będzie miał ponad 60, nie wiem czy pobije te 73 bramki Messiego z sezonu 2011 2012.
0
Jeśli chodzi o najlepszych napastników to Ronaldo z Benzemą trochę pojechał, oczywiście Francuz ma w tym sezonie imponujące statystyki, ale znam przynajmniej 5 napastników lepszych niż on, ale to jego zdanie i je szanuje.
1
W FIFIE 16 nie da się przeciwników tak łatwo przejść na szybkość co mi się bardzo podoba, bo grałem kiedyś w starsze FIFY i tam przeciwnicy bazowali tylko na szybkości, wracając do FIFY 14, ona kompletnie nie jest realistyczna tam to strzelałem gole Mascherano po rożnych.