10

Widzę że Mundo już dodaje lat Suarezowi. Urugwajczyk nie tak dawno temu skończył 29 lat, jakim cudem ma już 30? Czyli ja jak skończę 17 lat, to będę miał już 18 i będę pełnoletni? Dybala może do nas dołączyć, ale nie wcześniej niż za 3 lata.

2

Nie wiem czy się załapie, ale niech Espanyol weżmie swojego kumpla Getafe pod pachę i niech spadają do 2 ligi, to co robi Getafe i Espanyol to jest nie fair wobec innych klubów z Hiszpanii z 1 ligi.

19

Espanyol niech jeszcze Getafe pociągnie do 2 ligi.

0

Co ten Luiz odwala? Już nawet Messi nie stawiał podczas zmiany takiego oporu jak Brazylijczyk, masakra co za gwiazdeczka.

6

Co po niektórzy zaniżają poziom tej strony pisząc "Real wygrał na farcie i w ogóle nie zasłużyli na 3 pkt", my też dzisiaj słabo graliśmy, dopiero gol Suarez mnie uspokoił i wiedział że 3 pkt będą, ale wcześniej się bardzo bałem.

6

Trzeba przyznać że Modric to konkretny grajek.

0

Widzę że jest już 1-1 i bardzo dobrze, niech Real nie walczy o mistrza.

0

Mogą sobie na to pozwolić, oni od kilku sezonów wygrywają Mistrzostwo.

0

Ciekawe czy PSG znowu przejdzie Chelsea w 1/8, niby rok temu nie byli faworytami bo grali pierwszy mecz u siebie i Chelsea rok temu grała dużo lepiej, teraz znowu grają pierwszy mecz u siebie, ale myślę że teraz są faworytami tego dwumeczu.

1

Możliwe że gdyby Fabs został, a nie kupilibyśmy Ivana to możliwe że nie wygralibyśmy potrójnej korony.

0

Zouma to jeden z tych zdolnych młodych przyszłościowych ŚO, oby nic mu nie było.

0

Ta słaba Valencia w lidze zremisowała z Realem 2-2 i z nami 1-1 w lidze...

0

Tylko że Bielsa potrafi zajechać skład.

0

Valencia zamiast walczyć o 4 miejsce w lidze, to są bardzo blisko strefy spadkowej, jeszcze kilka takich słabych spotkań i będą walczyć o utrzymanie.

3

Ja już mam dość meczów z PSG.

2

Messi coś dzisiaj niewidoczny i widać że był zmęczony, pewnie jak już jest awans do finału PK jest rozstrzygnięty, to on i ktoś z tridente odpocznie na rewanż.

0

Zastanawiam się kto gra większą kupę Alves czy Rakitic, Alves kompletnie żle się ustawia i jest objeżdżany non stop przez tego szybkiego piłkarza Levante, Rakitic nic nie pomaga Inieście w rozgrywaniu, Turan go wciąga nosem. Dziwię się że Enrique potrafi na taką Malage nie wystawić Pique i wystawić Verme, a na Levante słabszą drużynę woli postawić najlepszego stopera który był zagrożony że nie zagra w następnym meczu. Na razie najlepiej gra Neymar.

1

Vidal za Alvesa i Arda za Rakitica.

0

Dobrze że Roberto w wyjściowej 11.

0

Ja też nie mam nic przeciwko takim godziną, ale piłkarze chyba nie lubią grać o 12, grają zwykle tak ospale i nie na 100%.

2

FIFA 16 jest dziwna, zagram 2 dobre mecze zawodnikiem który ma 32 lata i już mu skill wzrasta, a jak gram zawodnikiem który ma 19 lat cały czas dobrze to nic mu nie wzrasta.

0

Żadne osłabienie on i tak tam jest tylko rezerwowym.

0

Lewemu trochę jednak brakuje do Suareza, ponieważ Luis ma lepszą technikę, jest silniejszy i szybszy. obrońcy nie potrafią go przestawić i potrafi grać bardziej zespołowo niż Polak. Robert to świetny napastnik, ale w żadnym aspekcie nie jest lepszy od Luisa, a Urugwajczyk jednak trochę w kilku aspektach jest lepszy. Na pewno by lepiej dogadał by się z łysym Holendrem niż nasz Polak.

5

I do tego to już nie jest taka tiki taka że tylko klepią, teraz wszyscy harują w pressingu bez wyjątku i grają z kontry, a tego Barca Pepa nie miała, jeszcze gra w obronie jest lepsza niż za czasów Pepa.

0

Powinni się brać za Rosella bo to on narobił syfu, a nie za Barce, a Madryckie brukowce już mają z tego pożywkę.

0

Myślę że Granada jest w stanie powalczyć o remis z Realem, na pewno bardziej będą walczyć niż Getafe czy Espanyol. Real ledwo co nie zgubił u siebie z nimi punktów.

6

I dobrze niech Espanyol i Getafe spadają do Segunda.

0

Jeśli nie zlekceważymy ich, to nie powinniśmy mieć problemu by zgarnąć 3 pkt.

0

Nie można wierzyć w plotki o transferze Neymara do Realu, żaden zawodnik z Barcelony nie odejdzie do Los Blancos, nawet jakby Real chciał Douglasa to on tam nie pójdzie.

80

Powinni po przedłużeniu kontraktu wprowadzić taką klauzulę że Real nie może składać ofert za Neymara.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?