2

Problemy może mieć dzisiaj Alves w zatrzymaniu Sancheza, biorąc pod uwagę aktualną formę Brazylijczyka. Nie piszcie że Alves zawsze gra lepiej z lepszymi drużynami niż z słabszymi, ponieważ od 2 miesięcy nie jest w formie, wolałbym na boisku zobaczyć Vidala.

0

Przynajmniej potrafił żartować i miał duży dystans do siebie w przeciwieństwie do pewnego Portugalczyka.

0

Iniesta ma patent na Chelsea.

0

Ja już wiedziałem kto tą nagrodę dostanie jak zobaczyłem kto ją będzie wręczać.

0

0-7 z Bayernem bardzo bolało to były baty i pogrzeb tiki taki, a mnie jeszcze bardziej bolał dwumecz z Interem w 2010.

0

Widać że masz dobry wzrok ja widziałem równe 100 cm.

0

Leo też coś musi wpakować bo aż 9 bramek traci w LM do Ronaldo.

0

Oby Luis coś jutro wpakował niech poczuje to Angielskie powietrze to z 2 bramki właduje.

0

Tym razem wygramy na Emirates jakieś 1-3 lub 0-2, mam taką nadzieję.

0

Właśnie największy problem był z Isco ,Ramosem, Jamesem i Ronaldo, ten ostatni wściekł się jak Benitez mu podpowiedział że powinien poprawić wolne. Bo nikt wielkiego Cristiano Ronaldo nie będzie pouczał i nikt nie będzie mu mówił co ma robić, a wykonuje je beznadziejnie. Ramos podważał pracę Beniteza już na samym początku. Właściwie można powiedzieć że zwolennikiem Beniteza był tylko Bale, Pepe i przez jakiś czas Modrić.

2

Porównywali 8 pierwszych meczów Realu pod wodzą Beniteza i 8 pierwszych pod wodzą Zidana, praktycznie po między ich wynikami nie ma różnicy dobra gra u siebie, bardzo słaba gra na wyjazdach. Real Beniteza 6 meczów wygrał i dwa zremisował, Real Zidane tak samo + gdyby nie geniusz Modrica z Granadą Francuz miałby jeszcze słabsze statystyki niż Hiszpan. Problem leży nie w trenerach, tylko w ich Prezesie, który co chwile wymienia nowych zawodników na jeszcze nowszych.

2

Perez bardzo żle zrobił że po świetnym sezonie z Decimą, sprzedał trzon zespołu jakim był bez wątpienia Alonso i Di Maria, Hiszpan mimo wieku był wciąż bardzo dobrym Defensywnym Pomocnikiem z pewnością pomógł by załatać Realowi tą beznadziejną obronę, Di Maria biegał więcej na boisku jak całe BBC razem wzięte, był znakomitym pomocnikiem niepotrzebnie go sprzedali.

0

Transfer z City do Romy bardzo żle mu zrobił.

19

Messi się przełamie i wreszcie pokona Petra Cecha, mam taką nadzieję.

3

Bzdury gadasz z tym karnym, akurat on był prawidłowy, ale i tak uważam że Real nie zasłużył na 3 pkt.

1

Taka prawda że Pique nigdy nie będzie kochany przez Madryt, żaden Katalończyk nie będzie lubiany i kochany przez Madrytczyków, cokolwiek by zrobił dla Reprezentacji Hiszpanii. Pique jest żartownisiem, ale nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Dziwię się że kibice Realu nie obrażają tak Gutiego przecież niejednokrotnie obrażał przeciwnika.

0

No właśnie ja też mam tylko Canal+, to lipa ci z NC+ zjebali po całości. 1 mecz puścić na dwóch kanałach tak tylko oni potrafią...

0

To by ich powaliło do reszty, gdyby tak zrobili.

2

Kibice Realu mają nową wymówkę że nawet Zidane nie naprawi tego co Rafa spieprzył, a przecież już wszystko miał być dobrze przed meczem z Betisem pisali że Zidane naprawił to co Benitez zepsuł, a teraz piszą że się nie da tego naprawić co Benitez zepsuł, jak to jest?

2

7 pkt straty do Barcelony to było za dużo dla Realu do odrobienia, a 9 to jest kompletnie niemożliwe, a Zizou mydli oczy wszystkim że mają jakieś matematyczne szanse. W sumie mogą tak nawet mówić jakby mieli 16 pkt straty że mają matematyczne szanse musielibyśmy wszystko przegrywać, a Real musiałby wygrywać.

0

El Jarek już płacze "Ale wszystko mógł zamknąć ten głupi karny, sport jest brutalny. :(" Tak wszystko mógł zamknąć ten głupi karny, a o bramce z ponad metrowego spalonego nic nie powiedział.

0

To było pewne że nikt nie kupi Neymara i Messiego, ale ciesze się że to usłyszałem od Bartomeu.

0

Szkoda również że Alexis u nas odpalił w 3 sezonie. W pierwszym sezonie grał średnio, w drugim sezonie grał bardzo słabo, ale dopiero w 3 udało mu się odpalić.

0

Suareza bym bardziej porównywał do Oliviera Groud niż do Alexisa.

1

Ale nie wiem czy wczorajsza Barcelona grała na 30% swoich możliwości, jeśli ci chodzi o mecz z Las Palmas.

0

Mnie zadowoli dzisiejsza strata punktów przez drużyny z Madrytu, no i liczę że derbach Madrytu będzie remis. Będziemy w takich okolicznościach praktycznie Mistrzem Hiszpanii

1

Szkoda mi Bartry, dziwię się że nie chcą go sprzedać, ale nie chcą również mu dać szansy.

2

Próbowałem go przegadać, ale jego gimbo koledzy mnie przegadali.

0

Ale finał LM w 2015 dobrze sędziował.

0

Do tamtego czasu uważałem że Mascherano to transfer nie wypał, a w tamtym meczu okazał się bohaterem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?