0

Największa wada MSN jest taka że jak Messi nie jest w formie, to Neymar jest w formie i tak na odwrót, nie mogą złapać formy razem? Suarez trzyma najrówniejszą formę z całego tria.

0

Celta autobus pełną parą, tu aż się prosi żeby lutować z za pola karnego, a oni na siłę wchodzą do bramki z piłką, nie dziwię się że chcą Pogbę, ten to umie przylutować z 20 metrów.

0

Stary pozbierasz się, to nie jest ostatnia twoja dziewczyna. Nie była ciebie warta.

0

Wiem, ale Barcelona tak może zagrać w pierwszym meczu 1/8, że drugi mecz może okazać się tylko formalnością.

0

Myślę że jeśli w tym sezonie Arsenal nie zdobędzie Mistrza Anglii to tacy piłkarze jak Alexis i Oezil odejdą i włodarze z klubu stracą cierpliwość do Wengera i go wywalą, myślę że oczekiwania kibiców takiego klubu z taką kasą są większe niż 4 czy 3 miejsce w lidze i 1/8 finału LM.

0

I tak pojedzie Torres i Pedro...

2

Serio tak powiedział? No to w PSG już nie zagra.

0

Nie można być aż takim cebulakiem by nie docenić klasy rodaka, który jest absolutnym TOP 3 jeśli chodzi o najlepszych 9 na świecie.

0

Oglądałem tego wieżnia labiryntów w kinie, dziwny film w ogóle nie załapałem o co w nim chodziło, były tam jakieś dziwadła przypominające zombie.

0

Ja WindierWater2.

0

Jaką masz nazwę?

0

Mam jeszcze xboxa 360 i gram w niego mimo że mam ONE, a co? Chcesz pyknąć mecz przez internet?

0

Komentarz usunięty

1

Dosyć fajny wywiad z naszym snajperem widać że to wesoły i pogodny człowiek, a tak ogólnie to mi też się chciało płakać jak Liverpool w sezonie 2013 2014 stracił szansę na mistrza kraju.

8

Komentarz usunięty

1

Z tego Badstubera już nic nigdy nie będzie, ja już to wiedziałem odkąd kiedy dostał tej poważnej kontuzji co nie grał prawie 2 sezony.

0

No wiesz dziwnie to brzmi od chłopaka, jak ocenia wygląd drugiego chłopaka :d

4

Ronaldo grał dzisiaj dobrze, oprócz dwóch goli to jeszcze pokazał że jeszcze całkowicie ten drybling u niego nie zanikł.

0

Kroos w stylu Iniesty, zaczął dobrze grać.

0

Kroos i Varane najgorsi dzisiaj.

0

Nie wiem, jak Aduriz to uderzył, ale 5 cm niżej i byłby gol.

1

Danilo jest dobry w ofensywie, beznadziejny w obronie w Ekstraklasie by nim kręcili.

0

I gdzie jest ten James w formie?

0

Varane i Ramos będą mieli problemy z Adurizem.

0

Obrona Realu to Szwajcarski ser.

0

No i co jest 1-1, można to oglądać.

0

Bilbao to niech się przyłoży do gry.

0

Zobaczymy jak zagra Real z mocniejszym przeciwnikiem.

4

Kiedyś wskoczy w miejsce Bravo i to on będzie nr 1 w bramce Barcelony i na świecie, on nie może odejść to nasza przyszłość.

0

Oezil to prawdziwy crack potrafi zaliczyć w ciągu sezonu mnóstwo asyst, ale nie wiem czy jest nam potrzebny mamy Inieste, Ardę, Roberto, Rakitica i Rafinha się przecież niedługo wyleczy. Mimo że Iniesta będzie miał 32 lata, to dalej jest świetnym pomocnikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?