1

Jutro gramy o bardzo nieprzyjemnej godzinie, ale będziemy musieli zagrać najlepszym możliwym składem i na 120%.

4

Moderatorzy się z tym trollem obchodzą jak z jajkiem, wystarczy dać mu perma i po sprawie.

1

Zresztą skoro mu zostało jakieś 5 miesięcy życia to zobaczymy czy za te 5 miesięcy napisze coś, jestem na 100% pewny że napisze, a jeśli nie napisze to tylko dlatego że dostanie bana za swój trolling.

2

To był tylko słaby troll który nabrał 3/4 strony, gdybyście choć trochę pomyśleli to byście wiedzieli że was robi w konia.

1

No wiesz ja mu życzyłem zdrowia, ale od początku wiedziałem że coś jest nie tak, mój dziadek Ś.P miał raka płuc to był przykuty do łóżka, ale on już miał 72 lata i był już starszym panem, a ten to widać że ściemniał gdyby był rzeczywiście chory nie przesiadywałby tu 24 godziny na dobę, ogólnie to w ogóle by tu nie siedział.

1

Wiesz symulować to można gorączkę, a nie raka, to jest poważna choroba, a ty wszystkich nabrałeś.

0

Real też ma oficjalnie zawieszoną karę.

35

Do tej pory jest mi szkoda Atletico że nie udało im się doprowadzić tego 0-1 do końca w Lizbonie, zresztą byli też zdyszani po meczu z nami który zdecydował Mistrzostwie Hiszpanii.

0

Turan też raczej musi zagrać.

0

Dobrze niech tępi tych dziennikarzy z Marci, jak ja nie znoszę Madryckich brukowców.

1

Zaobserwuj mnie i Jakuba Kręcidło.

0

A co ma gadać? Przecież mają bana i nie mogą kupować, zresztą tak jak mówiłem niech się powstrzyma z wychwalaniem Zidane ponieważ ostatnio balonik pękł z Betisem.

34

FIFA woli i tak do 11 roku dawać przereklamowanego Ramosa, dla mnie to jest najlepszy Stoper na świecie.

0

Takie sprawy tylko w Polsce.

1

Może się odrodzi, pamiętam go z czasów gry w Milanie uważałem że będzie wielkim napastnikiem.

20

Pewnie im FIFA anuluje tak jak nam i porobią jeszcze transfery w lato.

6

Marca tradycyjnie nic o kolejnym karygodnym zachowaniu Cristiano, mogę się założyć że gdyby to był Messi Marca z 5 następnych okładek poświęcała by właśnie jemu, widać że to nic nie warty brukowiec.

0

Nie i nic za to nie dostanie. Suarez dostał 2 mecze zawieszenia za coś czego nie powiedział.

0

Tak było raczej z Benitezem, Zidana nie zwolnią po jednej wpadce.

3

Obaj są siebie warci, tylko to kopiuj wklej, a nawet składnego zdania nie potrafią napisać, to jakieś dzieci które tylko zielone nabijają.

0

Akurat Real Beniteza zdobył 3 pkt z Betisem :D

0

Lepiej podaj żródło bo coś mi się nie wydaję że Ronaldo aż tak świruję, mimo że ma wielkie ego.

1

Z Getafe z tego co pamiętam to zakończył się 0-0.

4

I pewnie znowu Ronaldo się upiecze to już jego drugie takie skandaliczne zachowanie w tym roku http://sport.interia.pl/barcelona-real/news-cristiano-ronaldo-znowu-zaatakowal-rywala-bez-pilki,nId,2078637 powinna być czerwona kartka i 3 mecze zawieszenia.

0

WhoSocored to dziadostwo.

2

Nie dziwię się że chciałbym mieć taką lewą nogę jak Messi.

0

1-0 po pierwszej połowie to dla Betisu świetny wynik, niech tylko wytrzymają drugie 45 minut i będzie bardzo dobrze.

0

Gorzej, Danilo to poziom Douglasa.

0

Przecież Real Beniteza wygrał 5-0, ciekawe gdzie są teraz krytycy Rafy.

1

AS i wszystko jasne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?