Z Luisem czy bez niego i tak sobie poradzimy w tych dwóch meczach PK, ale ta kara to dla mnie skandal to co wyczyniał Diop czy ten łysy bramkarz to jest chore. I to według kibiców Realu my zawsze mamy z górki i wszyscy nam pomagają.
W sumie to jest niezłym trollem pisząc że w tej 11 roku nie powinno być Iniesty, Alvesa i Pique, a ja uważam że kilku zawodników Barcelony nie zostało właśnie wyróżnionych jak Busquets,Bravo czy Suareza, ale to już by była kompletna dominacja Barcelony, ogólnie co z tego że bronił Barcelony po meczu z Espanyolem i tak nie zmienię zdania na jego temat.
Neymar przedziurawił zawodnika który leżał nie wiem jak on to zrobił, ale dla mnie jest geniuszem, Iniesta gra jak magik, Messi gra na swoim poziomie i wykonuje wolne najlepiej na świecie, Arda widać że jest walczakiem i nie nigdy odpuszcza.
To co wyprawia ten sędzia to jeszcze większy cyrki niż to co robił Gonzalez Gonzalez podczas ligowych derbów, Espanyol powinien kończyć pierwszą połowę w 9, a ten jeszcze na dodatek nie temperuję tej brutalnej gry tych pseudokatalończyków.
Pamiętajcie że Turan nie grał przez bardzo długi czas i na pewno nie będzie w swojej optymalnej formie, a tak w ogóle to myślę że Rakitic będzie zmiennikiem Turana, a Roberto zmiennikiem Iniesty.
Nie wiem dlaczego kibice Realu są tacy pewni siebie, myślą że przyjdzie Zidane i zaczną grać rewelacyjnie, a okazać się może że zaczną grać jeszcze gorzej jak za Beniteza. Tamci go już namaszczają drugim Guardiolą, zobaczymy co powiedzą po 2 lub 3 gorszych meczach Realu.
Czemu masz tak dużo samokrytykę? Statystyki i ciekawostki nie są bezsensu, również ciebie pozdrawiam. Statystyki rób dalej, a przestań się nad sobą użalać bo to naprawdę nikogo nie interesuję.
Chłopie musisz być silny, jesteś młodym chłopakiem wiec na pewno wyzdrowiejesz, nie zamartwiaj się i pamiętaj Barcelona twoim życiem, nawet nie wiedziałem że jesteś tak poważnie chory.
W tamtym czasie bardzo dużo osób krytykowało tą decyzje, nawet ja nie byłem zadowolony z tego powodu, ale teraz widać że Puyol wiedział komu wręcza ten numer.
0
I jest 1 asysta Turana.
0
Jak Alba tego nie trafił? Genialne podanie Messiego.
0
Zastanawiam się czy Vidal rzeczywiście nie jest szybszy od Alby, ależ on ma przyspieszenie.
0
Po tych meczach z Deportivo mam nauczkę żeby nie typować Manity, skromne 1-0 mnie zadowoli, tym bardziej że Granada jest w formie.
14
Wreszcie Busquets sobie odpocznie po ostatnich ciężkich meczach zasłużył na to.
0
Z Luisem czy bez niego i tak sobie poradzimy w tych dwóch meczach PK, ale ta kara to dla mnie skandal to co wyczyniał Diop czy ten łysy bramkarz to jest chore. I to według kibiców Realu my zawsze mamy z górki i wszyscy nam pomagają.
1
W sumie to jest niezłym trollem pisząc że w tej 11 roku nie powinno być Iniesty, Alvesa i Pique, a ja uważam że kilku zawodników Barcelony nie zostało właśnie wyróżnionych jak Busquets,Bravo czy Suareza, ale to już by była kompletna dominacja Barcelony, ogólnie co z tego że bronił Barcelony po meczu z Espanyolem i tak nie zmienię zdania na jego temat.
0
https://www.facebook.com/jeblemilezejakvaldes/photos/a.380316512082681.1073741828.380315035416162/921517424629251/?type=3&theater Jak się z nim nie zgadzałem i miałem go za hala dziecko i napinacza, tak teraz się z nim zgadzam.
1
Alba to wygląda jak syn Bartomeu, takie dwa chomiki.
3
Bartomeu wygląda jak chomik.
0
Jaki oszust, wczoraj tak się wściekał że cały czerwony był i był gotów naszych pozabijać, a teraz potulny jak baranek.
0
Neymar przedziurawił zawodnika który leżał nie wiem jak on to zrobił, ale dla mnie jest geniuszem, Iniesta gra jak magik, Messi gra na swoim poziomie i wykonuje wolne najlepiej na świecie, Arda widać że jest walczakiem i nie nigdy odpuszcza.
1
To co wyprawia ten sędzia to jeszcze większy cyrki niż to co robił Gonzalez Gonzalez podczas ligowych derbów, Espanyol powinien kończyć pierwszą połowę w 9, a ten jeszcze na dodatek nie temperuję tej brutalnej gry tych pseudokatalończyków.
0
Turan gra dobrze, myślałem że będzie grał trochę gorzej.
0
Pamiętajcie że Turan nie grał przez bardzo długi czas i na pewno nie będzie w swojej optymalnej formie, a tak w ogóle to myślę że Rakitic będzie zmiennikiem Turana, a Roberto zmiennikiem Iniesty.
0
Kolejny kibic Realu wchodzi tutaj i wkleja jakieś nieprawdziwe cytaty.
0
Mam nadzieję że tego podczas GD nie będzie.
0
Raz przeciwnik oddał 20 strzałów 17 celnych, a ja jeden i wygrałem 1-0. Tak już jest raz się ma farta, a raz pecha.
59
Nie było brutalności? Espanyol powinien mecz kończyć po 1 połowie w dziewiątkę.
1
Denis Bergkamp.
0
Chodzi o Edena Hazarda, żle zrozumiałem myślałem że ćwierć setki.
0
Mathieu nawet nie chciał zatrzymać Neymara, ale fakt trik dobry.
0
Nie wiem dlaczego kibice Realu są tacy pewni siebie, myślą że przyjdzie Zidane i zaczną grać rewelacyjnie, a okazać się może że zaczną grać jeszcze gorzej jak za Beniteza. Tamci go już namaszczają drugim Guardiolą, zobaczymy co powiedzą po 2 lub 3 gorszych meczach Realu.
0
Trzymamy cię wszyscy za słowo.
15
Dokładnie masz rację, a on się wiecznie użala nad sobą, aż dostanie bana i nie będzie już statystyk.
0
Czemu masz tak dużo samokrytykę? Statystyki i ciekawostki nie są bezsensu, również ciebie pozdrawiam. Statystyki rób dalej, a przestań się nad sobą użalać bo to naprawdę nikogo nie interesuję.
4
Chłopie musisz być silny, jesteś młodym chłopakiem wiec na pewno wyzdrowiejesz, nie zamartwiaj się i pamiętaj Barcelona twoim życiem, nawet nie wiedziałem że jesteś tak poważnie chory.
4
Coś w tym jest, to jest jedyna skuteczna taktyka na powstrzymanie Tiki Taki, ale taktyką na 10 obrońców i 1 bramkarza wynalazł Mourinho.
10
W tamtym czasie bardzo dużo osób krytykowało tą decyzje, nawet ja nie byłem zadowolony z tego powodu, ale teraz widać że Puyol wiedział komu wręcza ten numer.
3
Dzisiaj mija 2 lata od śmierci Eusebio jednego z najlepszych Portugalskich Napastników i Legendy Benfiki Lizbony.