0

Tak na pewno by chcieli jakiś niechcianych zawodników z Barcelony za jedynego słusznego następce Pirlo i Xaviego.

0

Ostatnio grali z defensywnymi pomocnikami za Mou, tam byli ustawiani Khedira i Xabi Alonso.

0

Podstawowy skład jak dla mnie, ale żródło podaję As...

0

No fakt podstawowy zawodnicy w obronie to tylko Pepe i Marcelo, do tego przeciętny Nacho i słaby w defensywie Danilo.

0

Tylko pamiętam jak kibice Realu tutaj przesiadywali i odpowiadali na moje komentarze jak mówiłem że Isco jest niedoceniany, a oni mówili "Isco jest 3 graczem Realu z największą liczbą minut", ja uważałem że Isco miał tyle minut ponieważ Modric wypadł na 3/4 sezonu i James oraz Bale też mieli kontuzję dlatego Isco miał tych minut więcej, tylko dlatego.

0

Isco znowu siedzi na ławie widać że moje słowa się potwierdzają, tylko Modric, James będą zdrowi to Isco będzie siedział na ławie.

0

Dostał bana dożywotniego.

0

Ja dzisiaj chcę żeby Real Madryt wygrał, to jest walka o życie Beniteza w Madrycie, a ja chcę żeby był jak najdłużej, to świetny trener :)

0

Np zawodnik wywalcza karnego, inny piłkarz wykonuje karny nie ten co wywalczył i jest gol, ten co wywalczył karnego ma asystę przy golu z karnego jego kolegi. Ale ten zawodnik co wywalczył karnego i wykonał go samodzielnie i trafi do bramki, niema asysty i gola, tylko gola, trochę to skomplikowane ja uważam że nie powinno być asyst po odbiciu się od słupka czy wywalczania karnych, tak samo nie ma asysty jak "zawodnik1" poda do "zawodnika2" i przeciwnik lekko dotknie piłkę, a "zawodnik2" strzeli gola to "zawodnik1" nie ma asysty.

0

Chcesz ryzykować i potem odrabiać takie wielkie straty na Camp Nou? Dobrze że nie jesteś trenerem :)

0

Przyda się będzie zmiennikiem dla MSN, choć nie zdziwiłbym się jakby kogoś z nich wygryzł ze składu :)

0

No, a gdzie jest nasza Liga Polska? Taki z ciebie patriota? Hm :D

0

https://www.facebook.com/FCBPonadWszystko/photos/np.1451474175362049.100004287938620/441841579355607/?type=3 Na Transfermarkecie podają że Leo ma 424 goli w Barcelonie i 194 asyst, a z tego co ja korzystam się nie mylą, a na FB aż ma mniej 34 asysty, a to bardzo duża różnica, goli też ma 5 mniej na Transfermarkecie.

8

Włodarze klubu nie są na tyle głupi żeby nie wiedzieć że dany zawodnik nie może grać, poza jednym klubem który obwinia wszystkich, wiadomo o kogo chodzi.

0

Mam pytanie, wiem że teraz jest tak, jak ktoś dostanie bana to nie może wejść tutaj na stronę dopóki ban mu nie minie, a jak ktoś dostanie dożywotniego bana to też nie może wejść na stronę?

0

Ktoś zapłaci za Sandro więcej niż 10 mln Euro? Jakoś mi się nie chcę w to wierzyć. Barcelona nigdy nie miała głowy na karku w sprzedawaniu, takich młodzików to wolała wypożyczać do końca kontraktu, a potem odchodził za darmo (tak było z Bojanem).

3

Co nie zmienia faktu że Angielskie kluby w LM dają d**y, Liga Hiszpańska też nie jest już taka słaba że liczy się w niej tylko Barca i Real, a reszta to 3 czy 4 półki niższe zespoły. W lidze Hiszpańskiej jest mocna Sevilla, Valencia, Villarreal, Atletico, Vigo i zawsze mocne u siebie Sociedad, kiedyś nie było takich mocnych drużyn za Guardioli laliśmy Atletico jak chcieliśmy 5-0 czy 5-1, pozostałe zespoły również, wydaję mi się że Liga Hiszpańska jest bardziej wyrównana niż kiedyś.

1

Ten Vardy ma całkiem dobrą szybkość prawie obiegł Mangalę niczym Robben Ramosa na MŚ w Brazylii.

0

Mahrez będzie lutował z wolnego.

0

Ponieważ byli w tym samym czasie na tej stronie w Wakacje i polecali komentarze, to nie może być przypadek. Jak Miki dostał bana to pojawił się LOL, to też nie może być przypadek.

0

LOL LOLa nie ma bo dostał bana właśnie za te wierszyki.

0

LOL LOL i Miki Messi to jedna osoba.

2

Za Leicester jest chyba każdy co nienawidzi Szejków, ja nie cierpię Arabusów więc jestem za Lisami :D

3

Lisy niech pokażą City że kasa to nie wszystko, liczę na taki mecz jak wczoraj United-Chelsea bramek nie było, ale mi się podobał.

1

Święta prawda niech wygra Football, coś cię dawno na tej stronie nie widziałem :d

3

Mirror Sport jest dosyć wiarygodny.

0

Ja czytałem bardzo dobra książka.

5

I tak będą mówić że Hazard jest lepszy niż Neymar.

1

Dla Obrońców 30-35 lat, choć są znani Obrońcy co w wieku 38 lat potrafią świetnie grać, liczyłem że takim obrońcą będzie Puyol, ale niestety nie dali mu się do końca wyleczyć.

0

Będzie mógł zagrać w rewanżu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?