1

Prawdziwa zima to była 10 lat temu, teraz nawet zapowiadają że na dworze może być 12 stopni.

3

Wiadomo Calderon to wróg Pereza, ale Perez byłby raczej gotowy poświęcić Ramosa i Ronaldo byle żeby Żoze znowu zaczął trenować Real, ale ja bym na miejscu Pereza uważał Mou po swoich odejściach lubi zostawiać syf.

2

Jeśli twoja dziewczyna chodzi z nim na kręgle to na pewno cię zdradza i leci na 2 fronty, nigdy bym nie pozwolił gdybym miał dziewczynę żeby chodziła na kręgle ze swoim byłym, albo umów się z przyjaciółką żeby twoja dziewczyna była zazdrosna i zobaczymy jak się ona poczuję.

0

Oby nie mieli takiej zaliczki z nami jak wygrali pierwszy mecz w fazie grupowej z Bayernem, bo będzie nerwowo.

0

Mam dosyć oglądania Mascherano na ŚO, miałem nadzieję że Bartra wskoczy do składu, ale nadzieja już prysła, Bartra to taki Nacho Realu Madryt i on jak długo tu będzie to i tak będzie tylko zapchajdziurą.

0

Niby dlaczego? I tak nic z niego nie będzie.

0

Spokojnie Suarez go nauczy, Messi też nie umie Angielskiego też powinien się nauczyć :D

6

Pokory trochę

0

Higuain to może dla Realu lepiej że odszedł, tam partaczył po 3 czy 4 setki na mecz, a w Napoli strzela dosyć regularnie.

0

Miło słyszeć od Oezila że jesteśmy najlepszym klubem na świecie, mam nadzieję że to będzie dobry dwumecz, tylko szkoda że Arsenal znów skończy swoją przygodę na 1/8 finału lubię ich, ale uważam że jeszcze im do nas brakuję.

0

To jest transfer nie możliwy, Real by nam nawet Arbeloi nie sprzedał za 40 mln Euro. Oni nikogo nie sprzedadzą do nas.

1

Jeszcze jest za wcześnie, uważam że powinien jeszcze z 10 lat potrenować w klubach. Przyjdzie czas na kadrę.

2

Oezil to po prostu geniusz, szkoda że nigdy nie zagrał u nas.

3

"Djorkaeff: Jak Cristiano nie strzela, to robi z szatni burdel."

1

Po meczu z Valencią znowu powrócą jego bóle kolana i to jest pewne, tak jest już od 2 czy 3 lat, nawala seryjnie z ogórami, przyjdzie ktoś po prostu z wyższej półki gra słabo i znika, a media piszą pierdoły że go boli kolano.

1

Słyszeliście że Guardiola chce od nas kogoś kupić jak już będzie trenerem City? A tak ogólnie trzeba się jeszcze skupić na Bayernie w LM, bo uważam że oni mogą być dla nas największą przeszkodą w obronie LM, będzie z nimi trudniej niż rok temu, tak coś czuję. Pep będzie zmotywowany bo to jego ostatni sezon w Bayernie i będzie chciał zdobyć tryplet, trzeba mu będzie przeszkodzić, mam nadzieję że tym razem spotkamy się z Bayernem w Finale.

7

Mieliście przecież w 1/8 mocarne Schalke 2 razy z rzędu w 2013 2014 i w ostatnim sezonie, a my słabiutkie City. Ty lepiej porównaj 6 ostatnich losowań Barcelony i Realu do 1/8 LM i zobacz komu UEFA pomaga, ale wy na nas zawsze będziecie mówić Uefalona mimo że pomimo tylu dołków kopanych pod nas i tak wygraliśmy 5 trofeów w tym roku.

4

Wzajemnie kolego, wzajemnie :)

2

To był jakiś żart.

0

O czym oni mówili?

5

"Carles Puyol: Gerard Pique powinien siedzieć cicho."

0

Lepiej na razie dajmy sobie spokój z sprowadzaniem zawodników z Brazylii, ta saga z Neymarem trwała bardzo długo.

0

Czy go nie pamiętam? Dobrze go pamiętam dopiero 2 sezon u nas nie gra, a już z 8 lat Barcelonie kibicuję.

35

W ogóle nie tęsknie za Valdesem, mamy jeszcze lepszego bramkarza.

2

Jakaś kara musi być za złe oceny w szkole :D

0

Troll czy nie troll i tak robi z siebie w internecie pośmiewisko.

1

Mam nadzieję że Isco odejdzie z Realu, jest niedoceniany, mimo że w zeszłym sezonie tylko Kroos i Ronaldo mieli więcej minut na boisku niż on, to uważam że gdyby Modric nie wypadł na 3/4 sezonu i oczywiście gdyby nie długa kontuzja Jamesa, to Hiszpan miałby tych minut sporo mniej. Tym bardziej że podstawowy skład to Navas Carvajal Pepe Ramos Marcelo Modric Kroos James BBC.

0

Jak ty byś wolał powrót Cesca to twoje zdanie które szanuję, ale dla mnie w Barcelonie jest skreślony, ja jestem może trochę przewrażliwiony i uczulony jak piłkarz przechodzi z klubu do jego wroga. Fabs nie przeszedłby z Barcy do Realu, tylko z Chelsea do Realu, ale i tak bym go uważał za Judasza, jest jednak Katalończykiem i wychowankiem Barcelony, a to do czegoś zobowiązuje, chyba że kasa jest dla niego ważniejsza.

18

Statystyki nie kłamią, można powiedzieć że Bravo wciągnął dupą "Najlepszego bramkarza na świecie".

8

Przeciętniak mówi do najlepszego obrońcy na świecie żeby respektował drugiego przeciętniaka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?