Wiadomo Calderon to wróg Pereza, ale Perez byłby raczej gotowy poświęcić Ramosa i Ronaldo byle żeby Żoze znowu zaczął trenować Real, ale ja bym na miejscu Pereza uważał Mou po swoich odejściach lubi zostawiać syf.
Jeśli twoja dziewczyna chodzi z nim na kręgle to na pewno cię zdradza i leci na 2 fronty, nigdy bym nie pozwolił gdybym miał dziewczynę żeby chodziła na kręgle ze swoim byłym, albo umów się z przyjaciółką żeby twoja dziewczyna była zazdrosna i zobaczymy jak się ona poczuję.
Mam dosyć oglądania Mascherano na ŚO, miałem nadzieję że Bartra wskoczy do składu, ale nadzieja już prysła, Bartra to taki Nacho Realu Madryt i on jak długo tu będzie to i tak będzie tylko zapchajdziurą.
Miło słyszeć od Oezila że jesteśmy najlepszym klubem na świecie, mam nadzieję że to będzie dobry dwumecz, tylko szkoda że Arsenal znów skończy swoją przygodę na 1/8 finału lubię ich, ale uważam że jeszcze im do nas brakuję.
Po meczu z Valencią znowu powrócą jego bóle kolana i to jest pewne, tak jest już od 2 czy 3 lat, nawala seryjnie z ogórami, przyjdzie ktoś po prostu z wyższej półki gra słabo i znika, a media piszą pierdoły że go boli kolano.
Słyszeliście że Guardiola chce od nas kogoś kupić jak już będzie trenerem City? A tak ogólnie trzeba się jeszcze skupić na Bayernie w LM, bo uważam że oni mogą być dla nas największą przeszkodą w obronie LM, będzie z nimi trudniej niż rok temu, tak coś czuję. Pep będzie zmotywowany bo to jego ostatni sezon w Bayernie i będzie chciał zdobyć tryplet, trzeba mu będzie przeszkodzić, mam nadzieję że tym razem spotkamy się z Bayernem w Finale.
Mieliście przecież w 1/8 mocarne Schalke 2 razy z rzędu w 2013 2014 i w ostatnim sezonie, a my słabiutkie City. Ty lepiej porównaj 6 ostatnich losowań Barcelony i Realu do 1/8 LM i zobacz komu UEFA pomaga, ale wy na nas zawsze będziecie mówić Uefalona mimo że pomimo tylu dołków kopanych pod nas i tak wygraliśmy 5 trofeów w tym roku.
Mam nadzieję że Isco odejdzie z Realu, jest niedoceniany, mimo że w zeszłym sezonie tylko Kroos i Ronaldo mieli więcej minut na boisku niż on, to uważam że gdyby Modric nie wypadł na 3/4 sezonu i oczywiście gdyby nie długa kontuzja Jamesa, to Hiszpan miałby tych minut sporo mniej. Tym bardziej że podstawowy skład to Navas Carvajal Pepe Ramos Marcelo Modric Kroos James BBC.
Jak ty byś wolał powrót Cesca to twoje zdanie które szanuję, ale dla mnie w Barcelonie jest skreślony, ja jestem może trochę przewrażliwiony i uczulony jak piłkarz przechodzi z klubu do jego wroga. Fabs nie przeszedłby z Barcy do Realu, tylko z Chelsea do Realu, ale i tak bym go uważał za Judasza, jest jednak Katalończykiem i wychowankiem Barcelony, a to do czegoś zobowiązuje, chyba że kasa jest dla niego ważniejsza.
1
Prawdziwa zima to była 10 lat temu, teraz nawet zapowiadają że na dworze może być 12 stopni.
3
Wiadomo Calderon to wróg Pereza, ale Perez byłby raczej gotowy poświęcić Ramosa i Ronaldo byle żeby Żoze znowu zaczął trenować Real, ale ja bym na miejscu Pereza uważał Mou po swoich odejściach lubi zostawiać syf.
2
Jeśli twoja dziewczyna chodzi z nim na kręgle to na pewno cię zdradza i leci na 2 fronty, nigdy bym nie pozwolił gdybym miał dziewczynę żeby chodziła na kręgle ze swoim byłym, albo umów się z przyjaciółką żeby twoja dziewczyna była zazdrosna i zobaczymy jak się ona poczuję.
0
Oby nie mieli takiej zaliczki z nami jak wygrali pierwszy mecz w fazie grupowej z Bayernem, bo będzie nerwowo.
0
Mam dosyć oglądania Mascherano na ŚO, miałem nadzieję że Bartra wskoczy do składu, ale nadzieja już prysła, Bartra to taki Nacho Realu Madryt i on jak długo tu będzie to i tak będzie tylko zapchajdziurą.
0
Niby dlaczego? I tak nic z niego nie będzie.
0
Spokojnie Suarez go nauczy, Messi też nie umie Angielskiego też powinien się nauczyć :D
6
Pokory trochę
0
Higuain to może dla Realu lepiej że odszedł, tam partaczył po 3 czy 4 setki na mecz, a w Napoli strzela dosyć regularnie.
0
Miło słyszeć od Oezila że jesteśmy najlepszym klubem na świecie, mam nadzieję że to będzie dobry dwumecz, tylko szkoda że Arsenal znów skończy swoją przygodę na 1/8 finału lubię ich, ale uważam że jeszcze im do nas brakuję.
0
To jest transfer nie możliwy, Real by nam nawet Arbeloi nie sprzedał za 40 mln Euro. Oni nikogo nie sprzedadzą do nas.
1
Jeszcze jest za wcześnie, uważam że powinien jeszcze z 10 lat potrenować w klubach. Przyjdzie czas na kadrę.
2
Oezil to po prostu geniusz, szkoda że nigdy nie zagrał u nas.
3
"Djorkaeff: Jak Cristiano nie strzela, to robi z szatni burdel."
1
Po meczu z Valencią znowu powrócą jego bóle kolana i to jest pewne, tak jest już od 2 czy 3 lat, nawala seryjnie z ogórami, przyjdzie ktoś po prostu z wyższej półki gra słabo i znika, a media piszą pierdoły że go boli kolano.
1
Słyszeliście że Guardiola chce od nas kogoś kupić jak już będzie trenerem City? A tak ogólnie trzeba się jeszcze skupić na Bayernie w LM, bo uważam że oni mogą być dla nas największą przeszkodą w obronie LM, będzie z nimi trudniej niż rok temu, tak coś czuję. Pep będzie zmotywowany bo to jego ostatni sezon w Bayernie i będzie chciał zdobyć tryplet, trzeba mu będzie przeszkodzić, mam nadzieję że tym razem spotkamy się z Bayernem w Finale.
7
Mieliście przecież w 1/8 mocarne Schalke 2 razy z rzędu w 2013 2014 i w ostatnim sezonie, a my słabiutkie City. Ty lepiej porównaj 6 ostatnich losowań Barcelony i Realu do 1/8 LM i zobacz komu UEFA pomaga, ale wy na nas zawsze będziecie mówić Uefalona mimo że pomimo tylu dołków kopanych pod nas i tak wygraliśmy 5 trofeów w tym roku.
4
Wzajemnie kolego, wzajemnie :)
2
To był jakiś żart.
0
O czym oni mówili?
5
"Carles Puyol: Gerard Pique powinien siedzieć cicho."
0
Lepiej na razie dajmy sobie spokój z sprowadzaniem zawodników z Brazylii, ta saga z Neymarem trwała bardzo długo.
0
Czy go nie pamiętam? Dobrze go pamiętam dopiero 2 sezon u nas nie gra, a już z 8 lat Barcelonie kibicuję.
35
W ogóle nie tęsknie za Valdesem, mamy jeszcze lepszego bramkarza.
2
Jakaś kara musi być za złe oceny w szkole :D
0
Troll czy nie troll i tak robi z siebie w internecie pośmiewisko.
1
Mam nadzieję że Isco odejdzie z Realu, jest niedoceniany, mimo że w zeszłym sezonie tylko Kroos i Ronaldo mieli więcej minut na boisku niż on, to uważam że gdyby Modric nie wypadł na 3/4 sezonu i oczywiście gdyby nie długa kontuzja Jamesa, to Hiszpan miałby tych minut sporo mniej. Tym bardziej że podstawowy skład to Navas Carvajal Pepe Ramos Marcelo Modric Kroos James BBC.
0
Jak ty byś wolał powrót Cesca to twoje zdanie które szanuję, ale dla mnie w Barcelonie jest skreślony, ja jestem może trochę przewrażliwiony i uczulony jak piłkarz przechodzi z klubu do jego wroga. Fabs nie przeszedłby z Barcy do Realu, tylko z Chelsea do Realu, ale i tak bym go uważał za Judasza, jest jednak Katalończykiem i wychowankiem Barcelony, a to do czegoś zobowiązuje, chyba że kasa jest dla niego ważniejsza.
18
Statystyki nie kłamią, można powiedzieć że Bravo wciągnął dupą "Najlepszego bramkarza na świecie".
8
Przeciętniak mówi do najlepszego obrońcy na świecie żeby respektował drugiego przeciętniaka?