Ronaldo mnie dzisiaj po prostu w****ł jak można mieć pretensję po golu kolegi? Dla mnie jest to chore, jak on strzela to jest wszystko w porządku, a jak ktoś inny to już jest obrażoną panienkę struga.
Nie nastawiam się na to że Real straci punkty na pewno nie z Getafe czy z Espanyolem, wiadomo z jakiś powodów, pytanie ile ich strzeli 4 lub więcej, za to my walczymy na bardzo trudnym terenie jakim jest Mestalla i musimy wygrać.
Teraz trzeba być podwójnie zmotywowany by zdobyć tryplet, Real już nam w Pucharze Króla nie zaszkodzi, w lidze sytuacja wygląda jak wygląda mamy 6 pkt, ale Real dalej jest naszym rywalem również nam Atletico może zaszkodzić, możemy się spotkać również z Realem w LM, choć wątpliwe żebyśmy się z nimi spotkali w 1/8 czy nawet w Ćwierćfinale, pewnie gdzieś w Półfinale czy w może w Finale.
W lidze Angielskiej miałby jeszcze łatwiej tam to obrońcy to drewna i jest więcej miejsca i mógłby spokojnie biegać na prawym skrzydle. Messi jest dość szybki i ma świetną technikę na pewno by sobie poradził w Anglii.
Nawet nie wiedziałem że jesteś dziewczyną, to powiem ci że masz dużą wiedzę o piłce jak na dziewczynę pierwszy raz się spotkałem z dziewczyną o takiej dużej wiedzy o piłce nożnej na tej stronie, bo już czytałem twoje komentarze i miałem wrażenie że jesteś chłopakiem :D
Oczywiście że Shakira ma prawie 40 lat, a dalej wygląda świetnie, Irina i Antonella mi jakąś nie przypadają do gustu, obie jakieś sztuczne, zresztą to mój typ o gustach się nie dyskutuję.
Cała Brazylia głosuję na Neymara? To mnie akurat nie zaskoczyło, podobnie jak to że cała Portugalia głosuję na Ronaldo. Tylko mi nie mów że Polska głosuję na Ronaldo.
I pomyśleć że od 20 lat nie ma żadnego Polskiego klubu w LM, ciekawe jakby Nawałka byłby trenerem takiego Lecha lub Wisły, a składzie miałby naszą Polską kadrę, ciekawe czy Polski klub zagrał by wtedy w LM.
Taka prawda że można pogrzebać w komentarzach, w tych osobach co teraz Lucho wychwalają i zobaczyć co pisali o nim rok temu czyli gdzieś w Listopadzie, Grudniu czy Styczniu.
Trochę mnie zaczął denerwować tylko z tym że nie stawiał na Bartrę, ale ogólnie jako jeden z nielicznych na tej stronie uważałem że trzeba oceniać trenera po sezonie.
0
Cały Gucio :D
6
Brak ławki rezerwowych był widoczny, nie było na ławce nikogo kto mógłby postraszyć Nietoperzy.
1
Mestalla to ulubiony stadion Messiego, on tam chyba ustrzelił nawet hat tricka w słabym jak na niego sezonie 2013 2014.
1
Pechowe pomarańczowe koszulki :(
0
Sorry nie oglądam meczu, podobno pisało że ma nie grać jeszcze z Chelsea :)
5
Ronaldo mnie dzisiaj po prostu w****ł jak można mieć pretensję po golu kolegi? Dla mnie jest to chore, jak on strzela to jest wszystko w porządku, a jak ktoś inny to już jest obrażoną panienkę struga.
0
Lewy się chyba zawiesił 3 mecz w Bundeslidze bez gola.
0
To nie ta pozycja, od tego zacznijmy, to ja mówię że Pique jest lepszy niż Vidal.
0
Nie mówiłbym że Ronaldo dzisiaj nic nie strzeli, hat trick to będzie minimalnie, on strzelił już Getafe 18 goli w 10 meczach.
2
Nie nastawiam się na to że Real straci punkty na pewno nie z Getafe czy z Espanyolem, wiadomo z jakiś powodów, pytanie ile ich strzeli 4 lub więcej, za to my walczymy na bardzo trudnym terenie jakim jest Mestalla i musimy wygrać.
3
I co taki Ramos może zrobić? Gość jest śmieszny nie dość że jest na boisku jest gburem i gra brutalnie, to jeszcze się czepia jakiś głupich żartów.
1
http://www.realmadryt.pl/fotki/_up/newsy/niebenitez.png Benitez.
Hahahahha
0
Real to Real, w zeszłym sezonie cieniowali, a dotarli do Półfinału LM.
0
Dziękuje za zapytanie o stan zdrowia, ja się dobrze czuję, a ty?
1
Teraz trzeba być podwójnie zmotywowany by zdobyć tryplet, Real już nam w Pucharze Króla nie zaszkodzi, w lidze sytuacja wygląda jak wygląda mamy 6 pkt, ale Real dalej jest naszym rywalem również nam Atletico może zaszkodzić, możemy się spotkać również z Realem w LM, choć wątpliwe żebyśmy się z nimi spotkali w 1/8 czy nawet w Ćwierćfinale, pewnie gdzieś w Półfinale czy w może w Finale.
1
A, sam piszesz o nich
0
Oni chyba nigdy nie zdobędą trypletu.
0
Czyli Real znowu nie ma szans zdobyć trypletu?
0
Dlaczego wszyscy zaczęli się znęcać nad biednym Munirem, chyba dalej mu nie potrafią wybaczyć tych 3 setek z Realem.
2
W lidze Angielskiej miałby jeszcze łatwiej tam to obrońcy to drewna i jest więcej miejsca i mógłby spokojnie biegać na prawym skrzydle. Messi jest dość szybki i ma świetną technikę na pewno by sobie poradził w Anglii.
0
"Butragueño: Real Madryt nigdy się nie kompromituje." Jedyne możliwe uzasadnienie.
4
To fajnie mam nadzieję że pograją na tych Mistrzostwach coś.
0
Legia dostała karę, to Real też dostanie karę, no chyba że są równi i równiejsi.
1
Nawet nie wiedziałem że jesteś dziewczyną, to powiem ci że masz dużą wiedzę o piłce jak na dziewczynę pierwszy raz się spotkałem z dziewczyną o takiej dużej wiedzy o piłce nożnej na tej stronie, bo już czytałem twoje komentarze i miałem wrażenie że jesteś chłopakiem :D
0
Każdy ma inny gust, tobie się podobają Ruskie innym rudę lub brunetki.
0
Oczywiście że Shakira ma prawie 40 lat, a dalej wygląda świetnie, Irina i Antonella mi jakąś nie przypadają do gustu, obie jakieś sztuczne, zresztą to mój typ o gustach się nie dyskutuję.
1
Cała Brazylia głosuję na Neymara? To mnie akurat nie zaskoczyło, podobnie jak to że cała Portugalia głosuję na Ronaldo. Tylko mi nie mów że Polska głosuję na Ronaldo.
0
I pomyśleć że od 20 lat nie ma żadnego Polskiego klubu w LM, ciekawe jakby Nawałka byłby trenerem takiego Lecha lub Wisły, a składzie miałby naszą Polską kadrę, ciekawe czy Polski klub zagrał by wtedy w LM.
2
Taka prawda że można pogrzebać w komentarzach, w tych osobach co teraz Lucho wychwalają i zobaczyć co pisali o nim rok temu czyli gdzieś w Listopadzie, Grudniu czy Styczniu.
0
Trochę mnie zaczął denerwować tylko z tym że nie stawiał na Bartrę, ale ogólnie jako jeden z nielicznych na tej stronie uważałem że trzeba oceniać trenera po sezonie.