Ronaldinho jedyny z Brazylijczyków który nie gada bzdur jak się wypowiada, czego nie można powiedzieć o Pele który mówi że Neymar jest 10 razy słabszy niż jakiś cienias czy Ronaldo który mówi że CR jest bardziej decydujący niż Messi.
Taki najemnik co całuję 3 różne herby klub niech się nie wypowiada, po tym co dzisiaj przeczytałem na fioletowej już go nie szanuję, wcale za nim nie tęsknie.
Casillas wcale nie był nowotworem Realu, może nie bronił już tak świetnie jak 3 czy 4 lata temu, ale był cały czas dobrym bramkarzem, prawdziwym nowotworem Realu jest uwielbiany przez gimbów za te Galaktyczne transfery Perez, to on nasprowadzał mnóstwo gwiazdeczek i wmówił im że nie muszą się słuchać trenera, Real by zaczął pewnie wygrywać coś częściej, ale Florek musiałby się poddać do dymisji, ale niech cały czas tam jest i niech niszczy ten klub, tym lepiej dla nas.
Ramos ma podobno zagrać z nami na blokadach i póżniej ma przejść operację tego barku, uważam że jak chcę ryzykować zdrowie to niech gra, ale Suarez mu nie da forów.
"Scena druga. Ronaldo odbiera syna ze szkoły. Podchodzi do niego jakiś wielki gostek. Gratuluje piłkarzowi i mówi, że ich dzieci uczą się w jednej klasie.
- Widziałeś jaki był duży? – pyta po chwili Ronaldo.
– Większy od ciebie! – odpowiada syn.
– Nie, był wyższy. Ale ja jestem silniejszy!" To jest kawałek tego filmu o Ronaldo, ale widać że CR ma wielkie ego.
Myślę że Neymar jeśli będzie dalej robił takie postępy przerośnie kiedyś Ronaldinho, tak jak Messi przerósł Maradonę czy tak jak CR przerósł Figo, uczeń zawsze przerasta swojego Mistrza.
Utrata Rakitica to żadna strata gość gra w tym sezonie słabo lub bardzo przeciętnie, zamiast coś wymyślić gra tylko do tyłu lub woli podać do Alvesa. Na pewno Enrique nie wyjdzie z Munirem lub Sandro na Real tego mogę być pewny, postawiłbym na taki skład Bravo Alves Pique Vermaelen Alba Mascherano Busquets Iniesta Roberto Neymar Suarez, czyli formacja 4 4 2. Mam nadzieję że Lucho nie wystawi obok Pique Francuza bo to by była masakra.
Obaj zapowiadali się wielkimi piłkarzami, a wiadomo że to są teraz przeciętniacy. Bojan też dobrze się zapowiadał i wiadomo co się z nim stało. Myślę że Munir lub Sandro wypalą jak Pedro, ten też nie miał tak dużego potencjału jak Cuenca, Tello czy Bojan i w latach 2009-2011 grał bardzo dobrze.
Niech nas UEFA wywali z LM i odda da te 5 pucharów Europy na konto Realu żeby był szczęśliwy, z drugiej strony tą wiadomość pisze AS największy szmatłowiec w Hiszpanii, dlatego nie chcę mi się wierzyć żeby UEFA chciała nas ukarać. poza tym pozostałe 3 gazety nic o tym nie piszą.
Ta strona trochę szwankuję, chcę polecić jakiś komentarz to pisze że " już polecasz ten komentarz" lub jak chcę dodać komentarz to pisze że musi być zachowana różnica czasu między komentarzami, czy tylko ja tak mam?
3
Wyszli by chyba z samym Jese.
0
Słaby lepszy był poprzedni Skyfall czy jakoś tak.
2
Ronaldinho jedyny z Brazylijczyków który nie gada bzdur jak się wypowiada, czego nie można powiedzieć o Pele który mówi że Neymar jest 10 razy słabszy niż jakiś cienias czy Ronaldo który mówi że CR jest bardziej decydujący niż Messi.
1
Sądząc po twojej inteligencji, na pewno więcej niż ty.
0
Taki najemnik co całuję 3 różne herby klub niech się nie wypowiada, po tym co dzisiaj przeczytałem na fioletowej już go nie szanuję, wcale za nim nie tęsknie.
0
Rakitic i kreacja? Hahahahahha.
8
Casillas wcale nie był nowotworem Realu, może nie bronił już tak świetnie jak 3 czy 4 lata temu, ale był cały czas dobrym bramkarzem, prawdziwym nowotworem Realu jest uwielbiany przez gimbów za te Galaktyczne transfery Perez, to on nasprowadzał mnóstwo gwiazdeczek i wmówił im że nie muszą się słuchać trenera, Real by zaczął pewnie wygrywać coś częściej, ale Florek musiałby się poddać do dymisji, ale niech cały czas tam jest i niech niszczy ten klub, tym lepiej dla nas.
13
Ramos ma podobno zagrać z nami na blokadach i póżniej ma przejść operację tego barku, uważam że jak chcę ryzykować zdrowie to niech gra, ale Suarez mu nie da forów.
3
"Scena druga. Ronaldo odbiera syna ze szkoły. Podchodzi do niego jakiś wielki gostek. Gratuluje piłkarzowi i mówi, że ich dzieci uczą się w jednej klasie.
- Widziałeś jaki był duży? – pyta po chwili Ronaldo.
– Większy od ciebie! – odpowiada syn.
– Nie, był wyższy. Ale ja jestem silniejszy!" To jest kawałek tego filmu o Ronaldo, ale widać że CR ma wielkie ego.
0
Myślę że Neymar jeśli będzie dalej robił takie postępy przerośnie kiedyś Ronaldinho, tak jak Messi przerósł Maradonę czy tak jak CR przerósł Figo, uczeń zawsze przerasta swojego Mistrza.
33
Gorsi niż PO nie będą.
0
Kiedy Messi przebiegł mniej niż Bravo? Niech sobie plują nie potrafią uszanować wielkiego piłkarza, to ich głupota.
0
1
Mnie to nie obchodzi, teraz jest bez formy i każdy o tym dobrze wie. Nie będę do końca życia mu wdzięczny za tego gola.
0
Czyli już wiadomo kto zagra w obronie na GD, to będzie masakra jak Mathieu i Pique będą kręceni przez atak Realu.
0
Lucho zawsze konkretnie, lubię czytać jego wypowiedzi.
0
"Madrycki AS" i przestaję czytać.
1
Ja się nie mogę pogodzić że Lucho woli takiego Gumbau niż Sampera.
0
Iniesta na LS? Od tego mamy Neymara.
17
Utrata Rakitica to żadna strata gość gra w tym sezonie słabo lub bardzo przeciętnie, zamiast coś wymyślić gra tylko do tyłu lub woli podać do Alvesa. Na pewno Enrique nie wyjdzie z Munirem lub Sandro na Real tego mogę być pewny, postawiłbym na taki skład Bravo Alves Pique Vermaelen Alba Mascherano Busquets Iniesta Roberto Neymar Suarez, czyli formacja 4 4 2. Mam nadzieję że Lucho nie wystawi obok Pique Francuza bo to by była masakra.
0
Obaj zapowiadali się wielkimi piłkarzami, a wiadomo że to są teraz przeciętniacy. Bojan też dobrze się zapowiadał i wiadomo co się z nim stało. Myślę że Munir lub Sandro wypalą jak Pedro, ten też nie miał tak dużego potencjału jak Cuenca, Tello czy Bojan i w latach 2009-2011 grał bardzo dobrze.
2
Niech nas UEFA wywali z LM i odda da te 5 pucharów Europy na konto Realu żeby był szczęśliwy, z drugiej strony tą wiadomość pisze AS największy szmatłowiec w Hiszpanii, dlatego nie chcę mi się wierzyć żeby UEFA chciała nas ukarać. poza tym pozostałe 3 gazety nic o tym nie piszą.
4
Za słaby nawet na zmiennika.
6
Chyba Wood Boy.
0
"Wujek Valbueny: Jeśli Benzema ma iść do więzienia, niech idzie." Hahhahaha wujek pojechał po całości :D
2
Ta strona trochę szwankuję, chcę polecić jakiś komentarz to pisze że " już polecasz ten komentarz" lub jak chcę dodać komentarz to pisze że musi być zachowana różnica czasu między komentarzami, czy tylko ja tak mam?
2
Powiem też że nawet Gumbau gra odważniej niż Rakitic, a kto uważa że Rakitic jest lepszy od Modrica po prostu nie zna się na piłce i tyle.
0
A to nie było na MŚ w Brazylii?
0
Karimek sobie sam biedy narobił, było chodzić na prostytutki?
1
Nawet nie ma co porównywać, Adriano był zawsze tylko zmiennikiem.