W tylu rzeczach się z tobą zgadzam tutaj nie mogę się zgodzić, jakby wypalił Halilovic u nas, Rafinha grałby po kontuzji tak jak grał przed kontuzją i Roberto cały czas grałby tak dobrze jak teraz, a nawet lepiej, to Pogba czy transfer za 100 baniek nie byłby potrzebny.
Dominowaliśmy przez całe 90 minut tamci poza strzałem z własnej połowy z którym łatwo uporał się Bravo nie stworzyli żadnego zagrożenia pod naszą bramką, powinno być więcej niż 0-2, Getafe dostało najmniejszy wymiar kary. Pamiętam jak rok temu Barca się męczyła z Getafe i zremisowała 0-0, w tamtym czasie to było walenie głową w mur, a tutaj gładko poszło.
Pele wspierał Neymara jak grał tam w tej ogórkowej Brazylijskiej lidze, mówił że Ney jest lepszy od Ronaldo i od Messiego, a teraz Neymar jest dużo lepszym piłkarzem niż był w Santosie i gra w dużo lepszej lidze, to już go krytykuje.
Wczoraj Alves nie grał żle, ale myślę że i tak gra ogólnie słabo lub przeciętnie, więc Aleix nie będzie mieć problemów z wygryzieniem Brazylijczyka, na Jesieni w zeszłym sezonie Alves grał słabo, a i tak Montoya i Douglas nie byli w stanie go wywalić z 1 składu, ale Vidal jest kilka półek wyżej niż tamci dwaj więc pewnie da radę.
Bravo Alves Pique Verma Alba Busquets Rakitic Roberto MSN, tutaj potrzebny jest wzrost, Ronaldo i Benzema przy Masche nawet nie muszą skakać żeby wygrać z nim pojedynek o górną piłkę, najlepiej postawić na wzrost Verma może nie jest za wysoki, ale jest bardzo skoczny i na pewno jest wyższy niż Mascherano.
Mam wrażenie że wczoraj cichym bohaterem był Busquets niby Neymar, Roberto i Suarez byli wczoraj najlepsi, ale Sergio zaliczał bardzo dobre przerzuty na skrzydła i zaliczał dobre odbiory, ogólnie pokazał że jest geniuszem i jednym z najlepszych na swojej pozycji.
Roberto to nawet na skrzydle dałby więcej niż Munir, on jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem, jeszcze go kiedyś będzie trzeba spróbować na LO i właśnie na skrzydle.
Verratti i podania do tyłu? Ty chyba go mylisz z Rakiticem który na 10 podań, 9 poda do tyłu, Verratti to o niebo lepszy rozgrywający, chyba nikt na świecie nie przypomina tak Xaviego i Pirlo jak właśnie Marco, on jest połączeniem tamtych dwóch geniuszów.
Trochę przesadzał z tymi różnymi informacjami dziennie zamiast wkleić 1 post i tam te wszystkie informację zebrać do kupy, to on pisał po 50-60 postów dziennie i w każdym poście osobno ciekawostka, trochę śmiecił.
Najlepiej jakby rozwalili dzisiaj to Getafe jak najwięcej, ale pewnie skończy się na skromnym 0-1 lub 0-2, przecież ta drużyna z nami zagra mecz na śmierć i życie i to jest pewne.
Dla mnie może do końca kariery nie symulować to i tak go będę pamiętał głównie z nurów w polu karnym lub z bicia wolnych piłka uderza w plecy lub w brzuch, a ten się domaga ręki.
0
W tylu rzeczach się z tobą zgadzam tutaj nie mogę się zgodzić, jakby wypalił Halilovic u nas, Rafinha grałby po kontuzji tak jak grał przed kontuzją i Roberto cały czas grałby tak dobrze jak teraz, a nawet lepiej, to Pogba czy transfer za 100 baniek nie byłby potrzebny.
2
Jak będzie drugim Modricem to będę bardzo zadowolony, ale tak dobry jak Messi to nigdy nie będzie.
2
Lepiej udajmy że chcę z nią porozmawiać, bo jeszcze inni zobaczą że mi tylko jedno w głowie.
1
Aha, to niech cię uczy żebyś dostawała same 5 i 4, a tak ogólnie to bym chciał porozmawiać z piłkarką, konkretnie to z Alex Morgan :D
0
O Matmie? A co wspólnie prace domowę odrabiacie z Matmy? :D
0
2 gole i 3 asysty ma.
0
Dominowaliśmy przez całe 90 minut tamci poza strzałem z własnej połowy z którym łatwo uporał się Bravo nie stworzyli żadnego zagrożenia pod naszą bramką, powinno być więcej niż 0-2, Getafe dostało najmniejszy wymiar kary. Pamiętam jak rok temu Barca się męczyła z Getafe i zremisowała 0-0, w tamtym czasie to było walenie głową w mur, a tutaj gładko poszło.
3
http://fangol.pl/view/128090/cr7-leo-messi-i-zlota CR o Złotych Piłkach Messiego.
2
Pele wspierał Neymara jak grał tam w tej ogórkowej Brazylijskiej lidze, mówił że Ney jest lepszy od Ronaldo i od Messiego, a teraz Neymar jest dużo lepszym piłkarzem niż był w Santosie i gra w dużo lepszej lidze, to już go krytykuje.
6
Vasco co? Jemu na starość to już wali, boi się że jest rodak który w bardzo młodym wieku może go przewyższyć.
0
Wczoraj Alves nie grał żle, ale myślę że i tak gra ogólnie słabo lub przeciętnie, więc Aleix nie będzie mieć problemów z wygryzieniem Brazylijczyka, na Jesieni w zeszłym sezonie Alves grał słabo, a i tak Montoya i Douglas nie byli w stanie go wywalić z 1 składu, ale Vidal jest kilka półek wyżej niż tamci dwaj więc pewnie da radę.
0
Bravo Alves Pique Verma Alba Busquets Rakitic Roberto MSN, tutaj potrzebny jest wzrost, Ronaldo i Benzema przy Masche nawet nie muszą skakać żeby wygrać z nim pojedynek o górną piłkę, najlepiej postawić na wzrost Verma może nie jest za wysoki, ale jest bardzo skoczny i na pewno jest wyższy niż Mascherano.
1
Mam wrażenie że wczoraj cichym bohaterem był Busquets niby Neymar, Roberto i Suarez byli wczoraj najlepsi, ale Sergio zaliczał bardzo dobre przerzuty na skrzydła i zaliczał dobre odbiory, ogólnie pokazał że jest geniuszem i jednym z najlepszych na swojej pozycji.
37
Roberto, Neymar i Suarez to najlepsi zawodnicy wczorajszego meczu z Getafe. Jak Roberto dalej będzie grać tak jak grał to będzie pewniakiem na GD.
0
Cała pomoc Barcy grała dobrze.
0
Nie gra żle, ale jest jeszcze trochę niepewny.
1
Roberto to nawet na skrzydle dałby więcej niż Munir, on jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem, jeszcze go kiedyś będzie trzeba spróbować na LO i właśnie na skrzydle.
0
Verratti i podania do tyłu? Ty chyba go mylisz z Rakiticem który na 10 podań, 9 poda do tyłu, Verratti to o niebo lepszy rozgrywający, chyba nikt na świecie nie przypomina tak Xaviego i Pirlo jak właśnie Marco, on jest połączeniem tamtych dwóch geniuszów.
2
Nie, bo i tak są żałośni.
1
Trochę przesadzał z tymi różnymi informacjami dziennie zamiast wkleić 1 post i tam te wszystkie informację zebrać do kupy, to on pisał po 50-60 postów dziennie i w każdym poście osobno ciekawostka, trochę śmiecił.
3
Właśnie dzięki temu La Rambla nie ma tylu banów pod tytułem " Dyskusję nie na temat".
2
Najlepiej jakby rozwalili dzisiaj to Getafe jak najwięcej, ale pewnie skończy się na skromnym 0-1 lub 0-2, przecież ta drużyna z nami zagra mecz na śmierć i życie i to jest pewne.
2
Dla mnie może do końca kariery nie symulować to i tak go będę pamiętał głównie z nurów w polu karnym lub z bicia wolnych piłka uderza w plecy lub w brzuch, a ten się domaga ręki.
0
Jesteś trollem czy piszesz to na poważnie?
5
No i Jese to jest zmiennik jak wejdzie to strzeli jakąś bramkę i wzniesie coś do ataku, a u nas Munir i Sandro cieniują nawet z 3 ligowcem.
1
Bravo jest o klasę lepszym bramkarzem niż Valdes, przy nim jestem cały czas spokojny, tylko mnie obrona martwi.
0
Dla mnie to jest najlepsza gra jaką grałem w ostatnich 5 latach.
0
Ten 3 najsłabszy sezon Mourinho staje się powoli tradycją.
0
Muller po jednym dobrym meczu? Bez przesady.
2
Może go nienawidzić Inter ponieważ grał we wrogim Milanie, ale ja osobiście nic do niego nie mam.