1

http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/prezydent-andrzej-duda-pogratulowal-reprezentacji-polski,585010.html Prezydent Andrzej Duda wczoraj poszedł pogratulować naszym zawodnikom awansu na EURO 2016, tak odchodząc od tematu to strasznie duży przesyt mamy w bramce Fabiański, Szczęsny, Boruc i Tytoń, Polska nigdy nie miała słabych golkiperów, jestem ciekaw czy Szczęsny będzie bronił na EURO, jeśli Fabiański będzie utrzymywał taką formę to Wojtek może o tym pomarzyć.

4

Trzeba być pozytywnej myśli i tak spełniliśmy swoją misję gra na takim EURO to dla nas duże wyzwanie, patrząc że do takich Niemców Mistrzów Świata traciliśmy tylko 1 pkt. Dla Niemców i Hiszpanów gra na takiej wielkiej imprezie to normalność dla nas czy dla innych Reprezentacji to wielki sukces, jeszcze dostańmy się na MŚ w 2018 to będę bardzo szczęśliwy, z dobrej strony patrząc na to, to już jest nasze 3 EURO z rzędu :)

2

Na pewno nie w tym gdzie ty.

0

Widzę awansowaliśmy na EURO i dalej czytam komentarze od małych ekspertów "nie ma co się cieszyć. Radość będzie jak podczas Euro z grupy wyjdą."

13

Żartujesz to absolutny TOP 3.

0

Będzie chlańsko do rana.

0

Kibic Realu mówi że Ronaldo nurkuje, uszczypnijcie mnie bo chyba śnie.

12

Lewandowski jeszcze okradnie Ronaldo z 2 miejsce o ZP mówię wam, o ile Ronaldo znowu nie zacznie seryjnego ładowania ogórkom.

0

Nie przesadzasz z tym Olkowskim?

1

A tak narzekałem na Wawrzyniaka, a chłopina gra mecz życia.

1

I tak lepiej niż za Smudy który grał trójką defensywnych pomocników i nie potrafił wykorzystać pełnego potencjału Lewandowskiego, zresztą to samo było za Fornalika tylko bez trzech ŚPD.

0

Przecież Ozil gra jak za starych dobrych czasów w Realu.

0

Mimo że bez Bastiana to skład wciąż kozacki, u nas nie ma Milika i wszystko się sypie.

0

Problem w tym że niewiele osób tutaj ufało Lucho poza mną, choć nawet ja czasami traciłem cierpliwość do Hiszpana.

0

To jest tylko ta sama beznadziejna wymówka od 2 lat.

1

Wawrzyniaka to ja bym bał się wystawić na Gruzję, a co dopiero na Irlandię i to jeszcze w najważniejszym meczu Eliminacji EURO.

38

Gimenez się wydaję najbardziej sensowną opcją, Markos jest nie do wyrwania z PSG zresztą nie raz próbowaliśmy go wyciągnąć, może tak Bartra powinien więcej grać niż co 4 mecze.

21

Leonidas jest nam potrzebny.

2

Niektórzy wzorują się na Messim czy na CR, ale prawdziwym wzorem do naśladowania jest nasz Tarzan.

0

Ale to raczej Alba będzie mieć do czynienia z Douglasem ponieważ to LO, a Costa to PS.

5

Tylko jakbyś nie wiedział to są jak na Pomocnika bardzo dobre statystyki.

1

I jeszcze ten Warzywniak, czy oni chcą awansować normalnie?

0

Niepotrzebny jest nam kolejny ŚPO, a właśnie na takiej pozycji gra Coutinho, ponieważ mamy Ardę, Inieste, Rafinhe który kiedyś się wyleczy, a Cou to byłby 4 ŚPO.

14

Najbardziej realistycznym transferem zimą byłby Gundogan, ponieważ jego Borussia nie gra w LM i jakby trafił do Barcy mógłby grać w LM bez problemu, niemożliwe do spełnienia zimą to Pogba, Verratti(ten to już w ogóle niemożliwy ponieważ szejki go nigdy nie puszczą).

0

Myślę że Lucho od przyszłego sezonu powinien dać wielką szansę Halilovicowi chłopak ma wielkie umiejętności co pokazuje w ostatnich meczach dla Gijon, dobrze mu wyjdzie to wypożyczenie do Gijon ma większy potencjał niż D.Suarez.

0

Inieste mógłbym zrozumieć ponieważ nie ma młota w nodze i nie dysponuje atomowym uderzeniem, ale Ivan to powinien co najmniej 3 strzały na mecz oddawać, chłop ma właśnie ten młot w nodze i ma atomowe uderzenie.

35

Barca jest w stanie obronić LM, rok temu też na Jesieni nie graliśmy dobrze, na formę trzeba było poczekać, ale byliśmy cierpliwi, liczę że w tym sezonie też będziemy cierpliwi i będziemy w formie w najważniejszych meczach sezonu.

0

Tylko jakbyś nie wiedział to Real by nawet Arbeloi by nam nie sprzedał, nawet za 40 mln Euro, są naszymi wrogami od lat.

8

Redakcjo czekam na bana dla tego trolla, pisze głupoty i zaniża poziom tej strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?