http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/prezydent-andrzej-duda-pogratulowal-reprezentacji-polski,585010.html Prezydent Andrzej Duda wczoraj poszedł pogratulować naszym zawodnikom awansu na EURO 2016, tak odchodząc od tematu to strasznie duży przesyt mamy w bramce Fabiański, Szczęsny, Boruc i Tytoń, Polska nigdy nie miała słabych golkiperów, jestem ciekaw czy Szczęsny będzie bronił na EURO, jeśli Fabiański będzie utrzymywał taką formę to Wojtek może o tym pomarzyć.
Trzeba być pozytywnej myśli i tak spełniliśmy swoją misję gra na takim EURO to dla nas duże wyzwanie, patrząc że do takich Niemców Mistrzów Świata traciliśmy tylko 1 pkt. Dla Niemców i Hiszpanów gra na takiej wielkiej imprezie to normalność dla nas czy dla innych Reprezentacji to wielki sukces, jeszcze dostańmy się na MŚ w 2018 to będę bardzo szczęśliwy, z dobrej strony patrząc na to, to już jest nasze 3 EURO z rzędu :)
I tak lepiej niż za Smudy który grał trójką defensywnych pomocników i nie potrafił wykorzystać pełnego potencjału Lewandowskiego, zresztą to samo było za Fornalika tylko bez trzech ŚPD.
Gimenez się wydaję najbardziej sensowną opcją, Markos jest nie do wyrwania z PSG zresztą nie raz próbowaliśmy go wyciągnąć, może tak Bartra powinien więcej grać niż co 4 mecze.
Niepotrzebny jest nam kolejny ŚPO, a właśnie na takiej pozycji gra Coutinho, ponieważ mamy Ardę, Inieste, Rafinhe który kiedyś się wyleczy, a Cou to byłby 4 ŚPO.
Najbardziej realistycznym transferem zimą byłby Gundogan, ponieważ jego Borussia nie gra w LM i jakby trafił do Barcy mógłby grać w LM bez problemu, niemożliwe do spełnienia zimą to Pogba, Verratti(ten to już w ogóle niemożliwy ponieważ szejki go nigdy nie puszczą).
Myślę że Lucho od przyszłego sezonu powinien dać wielką szansę Halilovicowi chłopak ma wielkie umiejętności co pokazuje w ostatnich meczach dla Gijon, dobrze mu wyjdzie to wypożyczenie do Gijon ma większy potencjał niż D.Suarez.
Inieste mógłbym zrozumieć ponieważ nie ma młota w nodze i nie dysponuje atomowym uderzeniem, ale Ivan to powinien co najmniej 3 strzały na mecz oddawać, chłop ma właśnie ten młot w nodze i ma atomowe uderzenie.
Barca jest w stanie obronić LM, rok temu też na Jesieni nie graliśmy dobrze, na formę trzeba było poczekać, ale byliśmy cierpliwi, liczę że w tym sezonie też będziemy cierpliwi i będziemy w formie w najważniejszych meczach sezonu.
1
http://www.eska.pl/hotplota/news/grzegorz-krychowiak-ja-na-koniu-jade-filmik-podbija-siec-tak-krychowiak-i-szczesny-bawili-sie-po-meczu/n/89345 Hahahahh mają poczucie humoru.
1
http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/prezydent-andrzej-duda-pogratulowal-reprezentacji-polski,585010.html Prezydent Andrzej Duda wczoraj poszedł pogratulować naszym zawodnikom awansu na EURO 2016, tak odchodząc od tematu to strasznie duży przesyt mamy w bramce Fabiański, Szczęsny, Boruc i Tytoń, Polska nigdy nie miała słabych golkiperów, jestem ciekaw czy Szczęsny będzie bronił na EURO, jeśli Fabiański będzie utrzymywał taką formę to Wojtek może o tym pomarzyć.
4
Trzeba być pozytywnej myśli i tak spełniliśmy swoją misję gra na takim EURO to dla nas duże wyzwanie, patrząc że do takich Niemców Mistrzów Świata traciliśmy tylko 1 pkt. Dla Niemców i Hiszpanów gra na takiej wielkiej imprezie to normalność dla nas czy dla innych Reprezentacji to wielki sukces, jeszcze dostańmy się na MŚ w 2018 to będę bardzo szczęśliwy, z dobrej strony patrząc na to, to już jest nasze 3 EURO z rzędu :)
2
Na pewno nie w tym gdzie ty.
0
Widzę awansowaliśmy na EURO i dalej czytam komentarze od małych ekspertów "nie ma co się cieszyć. Radość będzie jak podczas Euro z grupy wyjdą."
13
Żartujesz to absolutny TOP 3.
0
Będzie chlańsko do rana.
0
Kibic Realu mówi że Ronaldo nurkuje, uszczypnijcie mnie bo chyba śnie.
12
Lewandowski jeszcze okradnie Ronaldo z 2 miejsce o ZP mówię wam, o ile Ronaldo znowu nie zacznie seryjnego ładowania ogórkom.
0
Nie przesadzasz z tym Olkowskim?
1
A tak narzekałem na Wawrzyniaka, a chłopina gra mecz życia.
1
I tak lepiej niż za Smudy który grał trójką defensywnych pomocników i nie potrafił wykorzystać pełnego potencjału Lewandowskiego, zresztą to samo było za Fornalika tylko bez trzech ŚPD.
0
Przecież Ozil gra jak za starych dobrych czasów w Realu.
0
Mimo że bez Bastiana to skład wciąż kozacki, u nas nie ma Milika i wszystko się sypie.
0
Problem w tym że niewiele osób tutaj ufało Lucho poza mną, choć nawet ja czasami traciłem cierpliwość do Hiszpana.
0
To jest tylko ta sama beznadziejna wymówka od 2 lat.
1
Wawrzyniaka to ja bym bał się wystawić na Gruzję, a co dopiero na Irlandię i to jeszcze w najważniejszym meczu Eliminacji EURO.
38
Gimenez się wydaję najbardziej sensowną opcją, Markos jest nie do wyrwania z PSG zresztą nie raz próbowaliśmy go wyciągnąć, może tak Bartra powinien więcej grać niż co 4 mecze.
21
Leonidas jest nam potrzebny.
2
Niektórzy wzorują się na Messim czy na CR, ale prawdziwym wzorem do naśladowania jest nasz Tarzan.
0
Ale to raczej Alba będzie mieć do czynienia z Douglasem ponieważ to LO, a Costa to PS.
5
Tylko jakbyś nie wiedział to są jak na Pomocnika bardzo dobre statystyki.
1
I jeszcze ten Warzywniak, czy oni chcą awansować normalnie?
0
Niepotrzebny jest nam kolejny ŚPO, a właśnie na takiej pozycji gra Coutinho, ponieważ mamy Ardę, Inieste, Rafinhe który kiedyś się wyleczy, a Cou to byłby 4 ŚPO.
14
Najbardziej realistycznym transferem zimą byłby Gundogan, ponieważ jego Borussia nie gra w LM i jakby trafił do Barcy mógłby grać w LM bez problemu, niemożliwe do spełnienia zimą to Pogba, Verratti(ten to już w ogóle niemożliwy ponieważ szejki go nigdy nie puszczą).
0
Myślę że Lucho od przyszłego sezonu powinien dać wielką szansę Halilovicowi chłopak ma wielkie umiejętności co pokazuje w ostatnich meczach dla Gijon, dobrze mu wyjdzie to wypożyczenie do Gijon ma większy potencjał niż D.Suarez.
0
Inieste mógłbym zrozumieć ponieważ nie ma młota w nodze i nie dysponuje atomowym uderzeniem, ale Ivan to powinien co najmniej 3 strzały na mecz oddawać, chłop ma właśnie ten młot w nodze i ma atomowe uderzenie.
35
Barca jest w stanie obronić LM, rok temu też na Jesieni nie graliśmy dobrze, na formę trzeba było poczekać, ale byliśmy cierpliwi, liczę że w tym sezonie też będziemy cierpliwi i będziemy w formie w najważniejszych meczach sezonu.
0
Tylko jakbyś nie wiedział to Real by nawet Arbeloi by nam nie sprzedał, nawet za 40 mln Euro, są naszymi wrogami od lat.
8
Redakcjo czekam na bana dla tego trolla, pisze głupoty i zaniża poziom tej strony.