0

"Tylko 65 godzin odpoczynku" Marca i te jej teorie spiskowe.

4

Największy minus La Rambla to właśnie jest to że można tutaj dyskutować o wszystkim, niestety również o polityce, a to powoduje kłótnie między użytkownikami, jedni głosują za Lewicą, inni za PiS, Korwinem i Kukizem lub za Nowoczesną każdy ma inne poglądy polityczne, to właśnie prowadzi do sprzeczek.

11

Minimalnie Ronaldo był gorszy od Messiego jak był w życiowej formie, teraz jest o co najmniej o klasę gorszym zawodnikiem.

2

A mówiłem że Urban odrodzi Lech i że jest lepszym trenerem niż Skorża.

7

Po lewej matka, a po prawej córka. Jakoś mi się nie chcę wierzyć że to ta sama osoba.

11

Wracając do wczorajszego meczu to Ronaldo sobie przy tym młodym ciemnoskórym PO nie pograł, zresztą zatrzymać Ronaldo to już praktycznie nie jest sztuka, bo on to już nawet dryblingu nie ma tylko macha tymi nogami w koło piłki, a i tak z tego pożytku żadnego.

0

Czyli Realowi znowu się upiecze.

0

Rok póżniej sędzia nas okradł z bramki Bojana i uznał gol ze spalonego dla Interu więc my też zostaliśmy pokrzywdzeni, w 2010 powinniśmy wygrać, a 2009 nie.

0

2015.10.22, godz. 10:48, New_Divide
"Kto jak kto, ale katalońska prasa na temat arbitrów NIGDY nie powinna się wypowiadać. Przykład pierwszy z brzegu:"

Ale jeden z adminów na Realmadrid.pl powiedział że po tym meczu z Chelsea w ogóle nie powinniśmy się wypowiadać na temat arbitrów, ten mecz był bardzo kontrowersyjny, ale był 6 lat temu, a Real bez przerwy jest wspierany przez sędziów czasami widoczniej ,a czasami mniej.

0

Nawet jeśli to okaże się prawdą to pewnie i tak Real z tego jakoś wybrnie i nie spotka ich żadna kara, może zapłacą 40 tys Euro, ale dla nich to tyle co dla nas 2 zł. Sędziowie nie tylko w lidze Hiszpańskiej sprzyjają Realowi również w LM przykład karny za to że piłka uderzyła piłkarza Szachtara w plecy, Dobrze by było gdyby wreszcie dostali za swoje, ale i tak nie nastawiam na to że jakąkolwiek karę dostaną.

8

Madryckie Gazety nic nie wspomniały o tej aferze, tym razem dosięgnie ich sprawiedliwość to na pewno nie będzie zmiecione pod dywan.

22

Carvajal 1,2 mln Euro na rok w dodatku jeden z najlepszych na swojej pozycji, a Douglas 1,5 mln Euro gdzie zagra 5 meczów na sezon i jest z 4 półki niżej niż Carvajal.

0

Rakitic zamknął mi mordę normalnie.

0

Mam nadzieję że to z Roberto to nic poważnego, bo tylko on może być na tą chwilę naszym lekiem w pomocy, Rakitic i Masche nie mają kreacji za grosz tylko piłki do tyłu albo do najbliższego kolegi grają, a Busquets sam całej pomocy nie pociągnie zresztą on ma inne zadania. Roberto to bardziej kreatywny zawodnik niż Masche który odzwyczaił się być pomocnikiem, bo u nas grał gównie na obronie i Rakitica który jest bez formy, choć i tak nawet jak był w formie to nie był za bardzo kreatywny.

3

Tylko Neymar się stara.

0

Pojechał po całości hhahahahha :d

0

Dobrze że chociaż Bartra gra, ale ten Pique mnie drażni.

40

Pewnie UEFA da kolejną karę Barcelonie bo przecież ta koszulka ma z tyłu pasy Katalonii.

0

Modric na 90% nie zagra z PSG.

0

I myślisz że dadzą Modricowi zagrać pełne 90 minut bez żadnego rytmu meczowego? On nawet z Levante nie dostał paru minut.

6

"Oficjalnie: Bale z kontuzją łydki." Real ma wielkie kłopoty nie wiadomo jak sobie poradzą z PSG bez Modrica, Jamesa, Benzemy i Balea.

3

Na tego faszystę w życiu bym nie zagłosował, Gimbaza się nim jara.

6

Obie partie są głupie, tylko nie wiem dlaczego tylu ludzi na nich głosuję.

1

O zwycięstwo Arsenalu może być ciężko Bayern jest w dobrej formie.

0

Niech UEFA jeszcze zabierze nam wszystkie LM Superpuchary UEFA i da Realowi.

5

Jeśli tylko Angel będzie w formie to będzie robił co chciał z obroną Realu, mimo że grał u naszego największego rywala, to darzę go i tak dużą sympatią.

0

Też bym wystawił taki skład nie widzę Munira czy Sandro nawet przeciwko takiemu BATE, oni mogą grać tylko z ogórami ligowymi na każdego przeciwnika w LM są nieprzydatni, Alves da więcej na PS niż taki Sandro który jest nominalnie napastnikiem i się nie daję żeby grać na skrzydle.

2

A i tak FIFA 16 bije na głowę PES 16, więc nie jest żle :)

1

Zyskał konkretnie na aerodynamice że prawie wczoraj przy wybiciu sobie nogę połamał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?