1

I jeszcze ten Warzywniak, czy oni chcą awansować normalnie?

0

Niepotrzebny jest nam kolejny ŚPO, a właśnie na takiej pozycji gra Coutinho, ponieważ mamy Ardę, Inieste, Rafinhe który kiedyś się wyleczy, a Cou to byłby 4 ŚPO.

14

Najbardziej realistycznym transferem zimą byłby Gundogan, ponieważ jego Borussia nie gra w LM i jakby trafił do Barcy mógłby grać w LM bez problemu, niemożliwe do spełnienia zimą to Pogba, Verratti(ten to już w ogóle niemożliwy ponieważ szejki go nigdy nie puszczą).

0

Myślę że Lucho od przyszłego sezonu powinien dać wielką szansę Halilovicowi chłopak ma wielkie umiejętności co pokazuje w ostatnich meczach dla Gijon, dobrze mu wyjdzie to wypożyczenie do Gijon ma większy potencjał niż D.Suarez.

0

Inieste mógłbym zrozumieć ponieważ nie ma młota w nodze i nie dysponuje atomowym uderzeniem, ale Ivan to powinien co najmniej 3 strzały na mecz oddawać, chłop ma właśnie ten młot w nodze i ma atomowe uderzenie.

35

Barca jest w stanie obronić LM, rok temu też na Jesieni nie graliśmy dobrze, na formę trzeba było poczekać, ale byliśmy cierpliwi, liczę że w tym sezonie też będziemy cierpliwi i będziemy w formie w najważniejszych meczach sezonu.

0

Tylko jakbyś nie wiedział to Real by nawet Arbeloi by nam nie sprzedał, nawet za 40 mln Euro, są naszymi wrogami od lat.

8

Redakcjo czekam na bana dla tego trolla, pisze głupoty i zaniża poziom tej strony.

0

Jeśli zalicza jedno kluczowe podanie na mecz, to już Rakitic jest bardziej kreatywnym pomocnikiem, ponieważ w ostatnim meczu z Sevillą wykreował 3 świetne sytuację.

2

To już dawno było widać pod głównym wątkiem 80% komentarzy to nie na temat, nawet się nie dziwiłem że tyle banów było.

1

Też mi się ten transfer nie podobał, tylko broniłem Mathieu przed hejterami jak jeszcze żadnego meczu u nas nie zagrał, a teraz uważam że można było kupić po prostu kogoś młodszego Mustafiego czy kogoś innego, Mathieu nie był stoperem na lata, lecz tylko na 2 lub max na 3 lata, martwi mnie sytuacja naszych stoperów Masche już ma swoje lata i już raczej powoli jego forma spada, Verma jest bardzo podatny na kontuzje, a i tak ma 30 lat, Barta jak zagra świetny mecz to kolejne 3 spotkania go nie widzimy na boisku, Pique pewnie wróci do formy, ale na razie gra słabo.

9

Takie Ultimatum to powinien dostać też Pique, bo to co on wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie, ale wiadomo nawet jakby Pique strzelał w co mecz po 2 samobóje to i tak by go nie sprzedali bo to wychowanek, forma Gerarda też jest bardzo słaba, mam nadzieję że ją poprawi.

0

Sytuacja jest taka poprawi formę albo się z nim pożegnamy i tak się spłacił był w sezonie 2014 2015 bardzo ważnym zawodnikiem, szkoda że gra kosztem Bartry który bardziej zasługuje na grę bo jest w lepszej formie.

0

50 mln euro za takiego "Xavi 2" to prawdziwa promocja.

8

Jeszcze wczoraj Reus, przed wczoraj Nolito i Coutinho, a dzisiaj Gündoğan, szaleją te Hiszpańskie gazety.

0

Może jakiś transfer będzie w lecie 2016 na pewno nie przejdzie do nas Zimą w Styczniu ponieważ przez to nie grałby u nas w LM, ale Szejki i tak zawołają za niego 70 mln Euro lub więcej.

1

Skoro Niemcy zrobili z nich sieczkę w 2014 i to nawet nie pomogło, to im nic nie pomoże.

18

Może to nawet lepiej, my potrzebujemy typowego rozgrywającego, a nie kolejnego ofensywnego pomocnika, mamy Ardę i Inieste którzy właśnie są ŚPO, no przecież Rafa jak będzie zdrowy to już 3 ŚPO.

0

Jeśli cały sezon będzie mieć taki słaby będzie można o czymś wnioskować na razie nawet jego statystyki w lidze nie są dobre 0-0-5-0-0-0-0 poza 5 z Espanyolem i nic nie pokazał.

0

Wydaje mi się że to właśnie nie jakaś zniżka formy jest u Ronaldo tylko po prostu już lepszy nie będzie, ma już prawie 31 lat i wiek też robi swoje szybkość już nie ta sama co kiedyś, jego drybling jest na śmiesznym poziomie w porównaniu do tego z przed lat, ale zostało mu jeszcze wykańczanie. Oczywiście są piłkarze co mają 35 czy 36 lat i grają na świetnym poziomie, ale z Ronaldo tak nie będzie pewnie w wieku 36 lat skończy karierę lub wcześniej, jak teraz już widać że nie daje rady.

2

Typowy Polak Cebulak, jego drużyna jest jedną nogą na EURO 2016 dalej jest zły bo nie ma jakiś spektakularnych zwycięstw.

0

A kto znowu gadał bzdury że Ronaldo jest najlepszy?

2

Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!!!

0

Mączyński prawie że zaliczył asystę do Milika.

0

Piszczek dzisiaj odstaję od reszty i to widać, może tak na boisko Nawałka powinien wpuścić Olkowskiego chyba gorzej nie zagra.

0

No niestety coś się kończy.

2

Mączyński wreszcie zaczął coś grać, można powiedzieć że gra jak prawdziwy rozgrywający, mało gra tych piłek do tyłu, to on uruchomił Piszczka tym cudownym zagraniem, ale niestety Łukasz żle podał.

5

No cóż wyszedł mu gol życia, a Forest strasznie kręci Piszczkiem, znowu Łukasz jest bez formy.

1

Ostatnio byłem w takie Euforii kiedy graliśmy w finale LM!

0

Lewandowski gol! Ależ brameczka! Polacy, Polacy, Polacyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?