Niepotrzebny jest nam kolejny ŚPO, a właśnie na takiej pozycji gra Coutinho, ponieważ mamy Ardę, Inieste, Rafinhe który kiedyś się wyleczy, a Cou to byłby 4 ŚPO.
Najbardziej realistycznym transferem zimą byłby Gundogan, ponieważ jego Borussia nie gra w LM i jakby trafił do Barcy mógłby grać w LM bez problemu, niemożliwe do spełnienia zimą to Pogba, Verratti(ten to już w ogóle niemożliwy ponieważ szejki go nigdy nie puszczą).
Myślę że Lucho od przyszłego sezonu powinien dać wielką szansę Halilovicowi chłopak ma wielkie umiejętności co pokazuje w ostatnich meczach dla Gijon, dobrze mu wyjdzie to wypożyczenie do Gijon ma większy potencjał niż D.Suarez.
Inieste mógłbym zrozumieć ponieważ nie ma młota w nodze i nie dysponuje atomowym uderzeniem, ale Ivan to powinien co najmniej 3 strzały na mecz oddawać, chłop ma właśnie ten młot w nodze i ma atomowe uderzenie.
Barca jest w stanie obronić LM, rok temu też na Jesieni nie graliśmy dobrze, na formę trzeba było poczekać, ale byliśmy cierpliwi, liczę że w tym sezonie też będziemy cierpliwi i będziemy w formie w najważniejszych meczach sezonu.
Jeśli zalicza jedno kluczowe podanie na mecz, to już Rakitic jest bardziej kreatywnym pomocnikiem, ponieważ w ostatnim meczu z Sevillą wykreował 3 świetne sytuację.
Też mi się ten transfer nie podobał, tylko broniłem Mathieu przed hejterami jak jeszcze żadnego meczu u nas nie zagrał, a teraz uważam że można było kupić po prostu kogoś młodszego Mustafiego czy kogoś innego, Mathieu nie był stoperem na lata, lecz tylko na 2 lub max na 3 lata, martwi mnie sytuacja naszych stoperów Masche już ma swoje lata i już raczej powoli jego forma spada, Verma jest bardzo podatny na kontuzje, a i tak ma 30 lat, Barta jak zagra świetny mecz to kolejne 3 spotkania go nie widzimy na boisku, Pique pewnie wróci do formy, ale na razie gra słabo.
Takie Ultimatum to powinien dostać też Pique, bo to co on wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie, ale wiadomo nawet jakby Pique strzelał w co mecz po 2 samobóje to i tak by go nie sprzedali bo to wychowanek, forma Gerarda też jest bardzo słaba, mam nadzieję że ją poprawi.
Sytuacja jest taka poprawi formę albo się z nim pożegnamy i tak się spłacił był w sezonie 2014 2015 bardzo ważnym zawodnikiem, szkoda że gra kosztem Bartry który bardziej zasługuje na grę bo jest w lepszej formie.
Może jakiś transfer będzie w lecie 2016 na pewno nie przejdzie do nas Zimą w Styczniu ponieważ przez to nie grałby u nas w LM, ale Szejki i tak zawołają za niego 70 mln Euro lub więcej.
Może to nawet lepiej, my potrzebujemy typowego rozgrywającego, a nie kolejnego ofensywnego pomocnika, mamy Ardę i Inieste którzy właśnie są ŚPO, no przecież Rafa jak będzie zdrowy to już 3 ŚPO.
Jeśli cały sezon będzie mieć taki słaby będzie można o czymś wnioskować na razie nawet jego statystyki w lidze nie są dobre 0-0-5-0-0-0-0 poza 5 z Espanyolem i nic nie pokazał.
Wydaje mi się że to właśnie nie jakaś zniżka formy jest u Ronaldo tylko po prostu już lepszy nie będzie, ma już prawie 31 lat i wiek też robi swoje szybkość już nie ta sama co kiedyś, jego drybling jest na śmiesznym poziomie w porównaniu do tego z przed lat, ale zostało mu jeszcze wykańczanie. Oczywiście są piłkarze co mają 35 czy 36 lat i grają na świetnym poziomie, ale z Ronaldo tak nie będzie pewnie w wieku 36 lat skończy karierę lub wcześniej, jak teraz już widać że nie daje rady.
Mączyński wreszcie zaczął coś grać, można powiedzieć że gra jak prawdziwy rozgrywający, mało gra tych piłek do tyłu, to on uruchomił Piszczka tym cudownym zagraniem, ale niestety Łukasz żle podał.
1
I jeszcze ten Warzywniak, czy oni chcą awansować normalnie?
0
Niepotrzebny jest nam kolejny ŚPO, a właśnie na takiej pozycji gra Coutinho, ponieważ mamy Ardę, Inieste, Rafinhe który kiedyś się wyleczy, a Cou to byłby 4 ŚPO.
14
Najbardziej realistycznym transferem zimą byłby Gundogan, ponieważ jego Borussia nie gra w LM i jakby trafił do Barcy mógłby grać w LM bez problemu, niemożliwe do spełnienia zimą to Pogba, Verratti(ten to już w ogóle niemożliwy ponieważ szejki go nigdy nie puszczą).
0
Myślę że Lucho od przyszłego sezonu powinien dać wielką szansę Halilovicowi chłopak ma wielkie umiejętności co pokazuje w ostatnich meczach dla Gijon, dobrze mu wyjdzie to wypożyczenie do Gijon ma większy potencjał niż D.Suarez.
0
Inieste mógłbym zrozumieć ponieważ nie ma młota w nodze i nie dysponuje atomowym uderzeniem, ale Ivan to powinien co najmniej 3 strzały na mecz oddawać, chłop ma właśnie ten młot w nodze i ma atomowe uderzenie.
35
Barca jest w stanie obronić LM, rok temu też na Jesieni nie graliśmy dobrze, na formę trzeba było poczekać, ale byliśmy cierpliwi, liczę że w tym sezonie też będziemy cierpliwi i będziemy w formie w najważniejszych meczach sezonu.
0
Tylko jakbyś nie wiedział to Real by nawet Arbeloi by nam nie sprzedał, nawet za 40 mln Euro, są naszymi wrogami od lat.
8
Redakcjo czekam na bana dla tego trolla, pisze głupoty i zaniża poziom tej strony.
0
Jeśli zalicza jedno kluczowe podanie na mecz, to już Rakitic jest bardziej kreatywnym pomocnikiem, ponieważ w ostatnim meczu z Sevillą wykreował 3 świetne sytuację.
2
To już dawno było widać pod głównym wątkiem 80% komentarzy to nie na temat, nawet się nie dziwiłem że tyle banów było.
1
Też mi się ten transfer nie podobał, tylko broniłem Mathieu przed hejterami jak jeszcze żadnego meczu u nas nie zagrał, a teraz uważam że można było kupić po prostu kogoś młodszego Mustafiego czy kogoś innego, Mathieu nie był stoperem na lata, lecz tylko na 2 lub max na 3 lata, martwi mnie sytuacja naszych stoperów Masche już ma swoje lata i już raczej powoli jego forma spada, Verma jest bardzo podatny na kontuzje, a i tak ma 30 lat, Barta jak zagra świetny mecz to kolejne 3 spotkania go nie widzimy na boisku, Pique pewnie wróci do formy, ale na razie gra słabo.
9
Takie Ultimatum to powinien dostać też Pique, bo to co on wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie, ale wiadomo nawet jakby Pique strzelał w co mecz po 2 samobóje to i tak by go nie sprzedali bo to wychowanek, forma Gerarda też jest bardzo słaba, mam nadzieję że ją poprawi.
0
Sytuacja jest taka poprawi formę albo się z nim pożegnamy i tak się spłacił był w sezonie 2014 2015 bardzo ważnym zawodnikiem, szkoda że gra kosztem Bartry który bardziej zasługuje na grę bo jest w lepszej formie.
0
50 mln euro za takiego "Xavi 2" to prawdziwa promocja.
8
Jeszcze wczoraj Reus, przed wczoraj Nolito i Coutinho, a dzisiaj Gündoğan, szaleją te Hiszpańskie gazety.
0
Może jakiś transfer będzie w lecie 2016 na pewno nie przejdzie do nas Zimą w Styczniu ponieważ przez to nie grałby u nas w LM, ale Szejki i tak zawołają za niego 70 mln Euro lub więcej.
1
Skoro Niemcy zrobili z nich sieczkę w 2014 i to nawet nie pomogło, to im nic nie pomoże.
18
Może to nawet lepiej, my potrzebujemy typowego rozgrywającego, a nie kolejnego ofensywnego pomocnika, mamy Ardę i Inieste którzy właśnie są ŚPO, no przecież Rafa jak będzie zdrowy to już 3 ŚPO.
0
Jeśli cały sezon będzie mieć taki słaby będzie można o czymś wnioskować na razie nawet jego statystyki w lidze nie są dobre 0-0-5-0-0-0-0 poza 5 z Espanyolem i nic nie pokazał.
0
Wydaje mi się że to właśnie nie jakaś zniżka formy jest u Ronaldo tylko po prostu już lepszy nie będzie, ma już prawie 31 lat i wiek też robi swoje szybkość już nie ta sama co kiedyś, jego drybling jest na śmiesznym poziomie w porównaniu do tego z przed lat, ale zostało mu jeszcze wykańczanie. Oczywiście są piłkarze co mają 35 czy 36 lat i grają na świetnym poziomie, ale z Ronaldo tak nie będzie pewnie w wieku 36 lat skończy karierę lub wcześniej, jak teraz już widać że nie daje rady.
2
Typowy Polak Cebulak, jego drużyna jest jedną nogą na EURO 2016 dalej jest zły bo nie ma jakiś spektakularnych zwycięstw.
0
A kto znowu gadał bzdury że Ronaldo jest najlepszy?
2
Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!!!
0
Mączyński prawie że zaliczył asystę do Milika.
0
Piszczek dzisiaj odstaję od reszty i to widać, może tak na boisko Nawałka powinien wpuścić Olkowskiego chyba gorzej nie zagra.
0
No niestety coś się kończy.
2
Mączyński wreszcie zaczął coś grać, można powiedzieć że gra jak prawdziwy rozgrywający, mało gra tych piłek do tyłu, to on uruchomił Piszczka tym cudownym zagraniem, ale niestety Łukasz żle podał.
5
No cóż wyszedł mu gol życia, a Forest strasznie kręci Piszczkiem, znowu Łukasz jest bez formy.
1
Ostatnio byłem w takie Euforii kiedy graliśmy w finale LM!
0
Lewandowski gol! Ależ brameczka! Polacy, Polacy, Polacyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!