Tak bardzo jak szanuję Laportę za to co zrobił dla tego klubu, to teraz mu się dziwię. Co on chcę żebyśmy mieli czyste koszulki bez sponsorów i żebyśmy co sezon 5 miejsce lidze zajmowali i walczyli o Ligę Europy?
Jeżeli to prawda, to się zastanawiam co ci niektórzy piłkarze mają we łbach? Żeby jechać po matkach sędziów. Szczerze to jeśli Masche rzeczywiście to powiedział, to niech spodziewa się surowej kary. W takiej Gimbazie to by życia nie miał gdyby pojechał czyjąś matkę.
Oglądał ktoś dzisiaj derby Manchesteru? Nudne jak flaki w oleju były, nie tego się spodziewałem po takiej randze meczu, to był raczej nie hicior tylko kicior.
Aha, czyli składanie niemoralnych propozycji jak w ostatnim GD jest dobre, łapanie się za jajka jak Ronaldo i mówienie do sędziego "Ty tak lubisz" to jest już dobre?
Ronaldo nazwał sędziego w GD w sezonie 13/14 cytuje: "Jesteś kawałkiem gówna". Dostał tylko za to żółtą kartkę, widać że są równi i równiejsi zresztą to nie pierwszy taki argument że są równi i równiejsi.
Ludzie po co komentujecie tutaj jakiekolwiek mecze czy gadacie tutaj jakieś pierdoły, od tego jest La Rambla, potem się nie dziwicie że tutaj jest tyle usuniętych komentarzy.
Jak on gra 2 spotkania na sezon to po co nam taki bramkarz? Do tego się u nas marnuję. Już lepiej mieć dwóch niż trzech golkiperów. Po sezonie pewnie odejdzie Masip, Adriano, Mathieu tak coś przeczuwam.
Jeśli ma kontuzję biodra to niech przejdzie operację, a jak gra słabo to szuka wymówki i mu się uruchamia syndrom Ronaldo i Fabregasa jednego boli kolano, drugi żali się że gra z przepukliną.
Ja tam w nic nie uwierzę dopóki sam Messi się nie wypowie że chcę odejść, to są tylko plotki jakieś. Poza tym nie wiem czy nawet którykolwiek klub zapłaci minimalnie 250 mln Euro za Messiego.
0
Może mu włosy farbuję, albo ma po mamie te blond włosy.
0
Nie można ludzi wyzywać od śmieci, każde ma swoje poglądy i nie trzeba ich rozumieć, ale należy szanować ludzi.
10
Halilović to będzie w przyszłości kozak, o ile będą go omijać kontuzję i będzie się słuchać trenera.
0
Teraz będzie pewnie obowiązek chodzenia do Kościoła.
0
Co takiego może powiedzieć Brazylijczyk i piłkarz z Realu Madryt o piłkarzu z Barcelony i do tego Argentyńczyku?
0
Tak bardzo jak szanuję Laportę za to co zrobił dla tego klubu, to teraz mu się dziwię. Co on chcę żebyśmy mieli czyste koszulki bez sponsorów i żebyśmy co sezon 5 miejsce lidze zajmowali i walczyli o Ligę Europy?
0
Oby PSL się nie udało wejść, bo to są takie lizusy rządziło PO to popierali PO, teraz będzie rządzić PIS to właśnie ich będą popierać.
0
Jeżeli to prawda, to się zastanawiam co ci niektórzy piłkarze mają we łbach? Żeby jechać po matkach sędziów. Szczerze to jeśli Masche rzeczywiście to powiedział, to niech spodziewa się surowej kary. W takiej Gimbazie to by życia nie miał gdyby pojechał czyjąś matkę.
0
Choć można się spodziewać że teraz Kaczyński pójdzie na Ruskich z ciupagą, tak na prawdę PIS to tylko mniejsze zło niż PO.
2
Nie wypowiadam się zwykle o polityce, ale powiem tylko że lepiej PIS niż PO.
0
Miałem nadzieję na coś lepszego, grają tam tacy techniczni zawodnicy jak De Bruyne, Sterling, Schweinsteiger, Herrera, a zero techniki.
0
Oglądał ktoś dzisiaj derby Manchesteru? Nudne jak flaki w oleju były, nie tego się spodziewałem po takiej randze meczu, to był raczej nie hicior tylko kicior.
0
Chłopie wiesz że jeszcze trwa cisza wyborcza?
0
I dobrze że Neymar zaczyna wreszcie współpracować z Suarezem, tego właśnie brakowało w poprzednim sezonie.
0
Pique powinien posiedzieć 4 mecze z rzędu na trybunach czy na ławie tak jak to było w zeszłym sezonie, to może się ogarnie.
0
Mi się w 15 udało Robina Van Persiego wcisnąć z 88 do 92, a miał 32 lata.
2
Eibar to nie ten poziom co Celta, nie można do tego meczu podchodzić z posranym portkami, trzeba z takim przeciwnikiem wygrać jak najwięcej.
10
Mów za siebie, ja oglądam.
5
Aha, czyli składanie niemoralnych propozycji jak w ostatnim GD jest dobre, łapanie się za jajka jak Ronaldo i mówienie do sędziego "Ty tak lubisz" to jest już dobre?
4
Ronaldo nazwał sędziego w GD w sezonie 13/14 cytuje: "Jesteś kawałkiem gówna". Dostał tylko za to żółtą kartkę, widać że są równi i równiejsi zresztą to nie pierwszy taki argument że są równi i równiejsi.
5
Ludzie po co komentujecie tutaj jakiekolwiek mecze czy gadacie tutaj jakieś pierdoły, od tego jest La Rambla, potem się nie dziwicie że tutaj jest tyle usuniętych komentarzy.
2
Widzę że tu wchodzą HD i się mądrzą zapomnieli chyba że my swój mecz gramy jutro i znowu będziemy po równo w punktach.
1
Próbował podać, a podał to różnica.
0
Chciałbym duet Bartra-Verma, a pewnie zobaczę Mathieu-Verma.
6
Jak on gra 2 spotkania na sezon to po co nam taki bramkarz? Do tego się u nas marnuję. Już lepiej mieć dwóch niż trzech golkiperów. Po sezonie pewnie odejdzie Masip, Adriano, Mathieu tak coś przeczuwam.
1
To chyba o Ronaldo mówisz, na pewno nie o Lewym, ten opis idealnie pasuje do CR.
0
Jeśli ma kontuzję biodra to niech przejdzie operację, a jak gra słabo to szuka wymówki i mu się uruchamia syndrom Ronaldo i Fabregasa jednego boli kolano, drugi żali się że gra z przepukliną.
0
Ja bym widział Grimaldo lub Gaye z Valencii.
0
Ja tam w nic nie uwierzę dopóki sam Messi się nie wypowie że chcę odejść, to są tylko plotki jakieś. Poza tym nie wiem czy nawet którykolwiek klub zapłaci minimalnie 250 mln Euro za Messiego.
1
Kahn, Roberto Carlos, Puyol, Maldini, Cafu, Lothar Matthäus, Xavi, Zidane, Ronaldo, Bergkamp, Messi.
Chodzi o tego prawdziwego Ronaldo z Brazylii.