2

Dla Lewego to i tak jest osiągniecie zająć 5 miejsce, Polacy będą wspierać Lewandowskiego sądząc że jest lepszy od Messiego, ale ja nie będę mieć klapek na oczach, ja już od 6 czerwca wiem kto wygra ZP.

0

Ukończenie studiów w moim przypadku jest niemożliwe :D

0

Poradzimy sobie z Sociedad spokojnie, gramy u siebie, a oni są słabsi właśnie na wyjazdach niż na Anoeta.

6

Nominacje do FIFA FIFPro World XI w tym roku to są jakieś żarty, jakim cudem się w niej znalazł Robben jak pauzował prawie cały rok, Modric też bardzo długo pauzował, Bale też został nominowany mimo że strzelił 8 bramek w tym roku kalendarzowym dla Realu i cały ten rok ma słaby.

7

"Kahn: Myślę, że Ronaldo wygra Złotą Piłkę." Temu to już na starość odbija, jak był świetnym bramkarzem tak z kolejną wypowiedzią się kompromituję.

0

Znowu powtórka z rozrywki i autobus?

0

Nie porównujcie obecnej sytuacji Beniteza do sytuacji Enrique z zeszłego roku, ponieważ my mimo słabszej formy Jesienią cały czas deptaliśmy Realowi po piętach i zdobywaliśmy te punkty, a Real ma obecnie 6 punktów straty do nas, a nawet właściwie 7 ponieważ liczą się też bezpośrednie pojedynki np jakbyśmy pod koniec sezonu z Realem mieli po równo punkty to i tak wygrywamy Mistrza, ponieważ w bezpośrednich pojedynkach Real w tym sezonie na pewno nie będzie lepszy od nas, wątpliwe że wygrają na Camp Nou 0-4 lub więcej.

5

Co może powiedzieć taki biznesmen jak Perez który się nie zna na piłce, robi tylko z Realu maszynkę do zarabiania pieniędzy.

0

Benitez to bardzo dobry trener niech zostanie w Madrycie jak najdłużej :D

3

Widać że to prawdziwy Madrista, a nie jakiś najemnik.

6

No jak może być bez slipów? Chyba że aż ma takie owłosienie.

0

No i Pichichi dla Neymara, a nie dla pięknego.

0

Jerzy Dudek daję czadu w "Jakiej to Melodii".

5

Nie spodziewałem się że Mathieu aż tak dobrze zastąpi Mascherano.

0

Benitez to wygląda jakby grali 5 napastników.

1

To nie jest wina Beniteza że dostali wczoraj od nas taki łomot, tylko tego ich Prezesa który wyniszcza Real od środka i taka jest prawda, w tamtym klubie oczekuję się od trenera już w pierwszym sezonie wygrania trypletu, mnie jako wieloletniego kibica Barcelony taka sytuacja cieszy, ale współczuje jedynie Benitezowi który tam pracuję, Ancelotti został na sezon dłużej bo wygrał LM gdyby nie główka Ramosa stawiam że Carlo by się pożegnał.

11

Nic wczoraj nie powiedziałem o fatalnym zachowaniu Isco który z impetem kopnął Neymara i jeszcze kibice go oklaskiwali o ile słuch mnie wczoraj nie mylił, też czytałem na TT jakiś kibiców Realu mówili "Oby mu coś pękło" chodzi o nogę Neymara.

0

Iniesta wczoraj grał kapitalnie nawet bez tego gola i asysty, każdy by zauważył jego rewelacyjną grę, on i Roberto oraz Busquets pożarli Kroosa, Modrica i Jamesa.

0

Munir wczoraj powinien dokonać dzieła zniszczenia lub przepuścić piłkę i żeby to Pique trafił na 0-5, widać że Bojan i Jeffren byli lepiej zapowiadającymi się wychowankami niż Munir i Sandro, a i tak okazali się zbyt słabi na Barcelone.

0

Marcelo to był najlepszy ich piłkarz, wiedziałem że jak on zejdzie to Real się już z kolan nie podniesie, ale i tak nawet z Brazylijczykiem nie mieli z nami szans.

8

Polskie Media mówiły że Kroos jest lepszy od Busquetsa ponieważ ma 3 asysty, a Busi ma 1. Może i Kroos ma lepszy podania i celniejsze, ale Busquets jest naszym dyrygentem, a Kroos tylko nabija licznik celnych podań.

3

Dzisiaj sobie chyba pozwolę ponieważ jestem Antimadristą.

1

Możecie mi powiedzieć dlaczego Iniesta po każdym golu ssie kciuka?

2

"El Jarek ‏@El_Jarek 19.11
@TChomczyk moją liczbą zawsze była czwóreczka ;))" Przypadek?

10

"My nie powinniśmy mówić masakra, tylko masakracja ponieważ wciąż jesteśmy młodzi." Ci komentatorzy z Eleven mają humor widać że grają dużo w FIFE :D

1

Stegen prędko ze składu nie wgryzie Bravo, jeśli ten będzie tak dalej bronił.

2

Bravo zakrył Navasa kapeluszem, on skakał po tej bramce normalnie jak kocur, nie dało się go dzisiaj pokonać. Ronaldo by mu nawet nie trafił z karnego gdyby Claudio miał opaskę na oczach.

9

Munir powinien sobie zobaczyć Jeffrena jak on dobił kiedyś Real na 5-0, a ten zmarnował 3 setki.

1

Cristiano za ten agresywny faul na Alvesie powinien również dostać żółtko, walnął go w głowę z impetem.

0

Czyżby znów powracają te lata co były za Guardioli że lejemy Real jak chcemy i gdzie chcemy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?