0

Co jak co, ale gdyby Fabregas odszedł do Realu, to byłby większym sprzedawczykiem niż Figo i to jest prawda, on grał w dwóch wrogich klubach jak Arsenal i Chelsea w której gra obecnie i jeszcze grał u nas, ale nie miałbym nic przeciwko temu jakby odszedł do Realu.

1

Żewłakow też bałwan, zamiast go poprawić to go słucha i mu przytakuję.

2

Bzdura, bo Morrison niżej o nich pisze, a to nie jest 50 komentarzy niżej.

0

Przez głównie Internet, zamawiam.

0

Barca Enrique potrafi wszystko, jeszcze tylko niech padną jakieś gole z rożnych to będzie na prawdę dobrze i niech jak wygrywają z jakimś ogórem 2-0 to niech idą po kolejne gole, bo wiem że Barca w nawet w Finale LM z Juventusem potrafiła odpuścić przez co Juve strzeliło gola na 1-1, ale wtedy na szczęście szybko Barca się obudziła i nie dała Starej Damie najmniejszych szans.

1

Tak bardzo się cieszę że Barca będzie mieć ten herb KMŚ, ostatnio kupowałem koszulkę w sezonie 2011 2012 z herbem Klubowych Mistrzostw świata, oczywiście z LM, w tym roku sobie też kupie, specjalnie czekałem do czasu aż Barca wygra ten Mundial i sobie kupie z LM no i oczywiście z herbem KMŚ. Mam też oczywiście schowaną z sezonu 2010 2011 to była wyjątkowa koszulka, Barca grała wtedy futbol totalny, oczywiście nie mówię że teraz grają żle bo grają wspaniale, ale lubiłem styl Barcy Pepa.

1

Za rok 2016 chciałbym.

1

Mnie to nie boli, a cieszy że Benitez zostanie na dłużej, to świetny trener.

0

Komentator miał po części rację że Bale powinien ładować też z tymi mocnymi, ale też się wygłupił bo powiedział że to że Bale ładuje z słabszymi to nie ma znaczenia ważne że strzela, trochę zaprzeczył sobie.

0

Mimo co cieszę się że po dwóch latach od ostatniego hat tricka, Bale zapakował 4 bramki, nie oglądałem meczu, ale chciałbym zobaczyć minę Ronaldo jak Walijczyk pakował 4 bramkę.

0

Marca i AS jutro napompują nowy balonik, po wygraniu z Sociedad balonik się jeszcze napełni i pęknie po meczu z Valencią.

1

Gol jak się ciesze 6-2, Benio zostanie na dłużej.

1

Rozgromić Rayo grające i tak ofensywnie i do tego w 9, to nie sztuka.

0

Real i tak nawet jak jest bez formy zajdzie do Półfinału LM, o przejściu Romy nie ma co mówić i tak Rzymian wyeliminują z 1/8.

0

W Realu się nie poprawi sytuacja dopóki nie zmienią swojej filozofii czyli filozofii Florentino Pereza "Grają najdrożsi czy są w formie czy nie i trener ma g***o do gadania." Musieliby sprzedać pewnych zawodników, mam na myśli Ronaldo, Benzeme i Ramosa którzy myślą że wszystko wiedzą lepiej od trenera. Wystarczy zobaczyć jaka dziura była między formacjami pomocy i ataku z dobrze ponad 30 metrów, nie dziwię że dostali od nas takie baty, dla Neymara, Iniesty i Roberto taka wolna przestrzeń to woda na młyn, oczywiście nie bronie Beniteza bo jest trenerem przeciętnym, ale nie można powiedzieć że winę ponosi on. Winne są gwiazdeczki którym się nic nie podoba i to właśnie ich trzeba się pozbyć, Benzema, Ronaldo i Ramos mają dość długi staż w klubie i mają bardzo wysoką pozycję, szczególnie Ramos który jest kapitanem Białych. Jakikolwiek nie byłby trener w Realu na tą chwilę to i tak nie będzie dobrze.

0

Bez koszulki Realu, czemu nie?

0

No i crack Danilo, zapomniałem.

0

1.Dani Alves 2.Dani Carvajal.

0

Arbeloa wygląda jak wygłodniały pachołek.

50

Alves to najbardziej utytułowany PO w Historii, chyba żaden PO nie może się pochwalić taką liczbą trofeów.

0

Suarez w 1 turnieju zrównał się z Messim który rozegrał już 3 taki turniej, widać że Suarez to jest najlepsza 9 na świecie, 5 goli w 2 meczach? Crack i jeszcze raz Crack przez duże C!!

6

Dlaczego na Real mówią najbardziej utytułowany klub Świata skoro Barca ma 88 oficjalnych trofeów, a Real 82.

3

Campeones Campeones ole ole ole!!! Campeones Campeones ole ole ole Visca el Barca i Visca Katalonia!!

3

Messi ma 45 minut, jeśli w drugiej połowie coś wsadzi to będzie najskuteczniejszym strzelcem w KMŚ, będzie mieć 6 bramek.

0

Co ty gadasz? Messi zagrał barkiem, nie było żadnej ręki.

0

Te River tylko kopie po kostkach nic więcej, a Suarez powinien zabić ten mecz.

2

"RAC1: Leo Messi i Neymar są gotowi do gry. Argentyńczyk i Brazylijczyk są do dyspozycji Luisa Enrique w meczu z River Plate." To pewne żródło, więc na pewno MSN zagra.

0

To jest kobieta, co mnie mocno zaskoczyło.

1

Szkoda że nie zagra z Espanyolem, dużo by wzniósł i na pewno Sevilla by sobie poradziła z tymi pseudo-katalońcami, a tak to może być trudniej, ale myślę że Andaluzyjczycy sobie i tak poradzą bez Grzecha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?