113

Musimy wygrać te KMŚ bo podobają mi się te plakietki na koszulkach.

6

Z Bilbao co przegraliśmy 4-0 graliśmy rezerwowym składem, z Leverkusen ten ostatni mecz również tylko Messi, Stegen, Alba, Rakitic z podstawowego składu. Remis u siebie z tak słabą Malagą to powinna być dla was sensacja, remis z Gijon również mimo że graliście na u nich to, to była 1 kolejka Ligowa powinniście wygrać, nie wspomnę o blamażu z nami 0-4 i to u siebie. Z Celtą była kompromitacja 4-1 to za dużo.

1

Arbeloa w latach 2010-2013 był pachołkiem Mourinho grającym brutalnie i chamsko, nie dość że nigdy nie był jakimś dobrym PO to jeszcze nadrabiał to brutalnym faulami i chamską grą, swój popis dał w 2011 jak z impetem nadepnął na nogę Davida Villi, zniszczył razem z Mourinho opinie Casillasowi, przez tamtych dwóch Iker był szmacony przez kibiców Realu.

0

Mareczka i AS jutro rano będą mieli pożywkę, już mnie tak nawet Hala Dzieci nie drażnią, tylko te dwa szmatławce.

0

Barca Enrique powinna brać akurat przykład z Barcy Guardioli, tutaj 2-0 im starczyło, a Barcelonie Pepa nie wystarczało 4-0.

1

Deportivo wy****ło nas bez mydła, my ich w zeszłym sezonie oszczędziliśmy, a oni się nam odpłacili.

0

Spokojnie remis to nie koniec świata, ale to wszystko przez Mathieu, Alba rozgrywał solidny mecz w obronie i jak był na boisku to był spokój, to był błąd Lucho że zdjął solidnego Albę.

0

Orientuję się ktoś który to już jest gol Messiego z wolnego w karierze?

0

Roberto za Rakitica i będzie tylko lepiej, Ivan nie gra żle, ale jest w cieniu Iniesty i Busquetsa.

0

Busquets, Iniesta i Alves.

1

Brak tego trzeciego wielkiego napastnika jest widoczny, Sandro czy Munir to są co najmniej 4 półki niżej niż Neymar.

3

3-0 dla Deportivo to najmniejszy wymiar kary.

2

Sandro o wiele lepiej wypadł z Leverkusen niż Munir.

18

Te statystyki to kłamstwo Messi pokonał Curtoisa w sezonie 2011 2012 4 razy, w sezonie 2012 2013 2 razy.

4

Myślę że na Finał LM będzie gotowy w 100%.

5

Nareszcie nasz Crack Sergi Roberto zagra, już się nie mogłem doczekać aż wróci na listę.

35

Oplułem monitor, dzięki redakcjo.

0

Mnie obojętne kogo Barca wylosuje i tak zagra w Ćwierćfinale, Barca z każdym sobie poradzi, ale łatwiej by było z Gent lub Dynamo niż Juve lub PSG.

5

Już jak się spełni ten finał z 2016 roku, to będę jak w niebie.

0

Najlepsza to zawodowiec lub klasa światowa, możesz też jechać jak ja na Legendarnym, ale trudno jest bardzo grać na takim poziomie.

0

Hahhahah Pique nie ma czego mu zazdrościć, chyba że chłopaka.

1

Dobra zaobserwowałem cię.

0

Jaką masz nazwę? to cię zaobserwuję, bo też mam twitera.

1

Chyba tylko 10-12 letni kibice myśleli że pykniemy Valencie 0-3 lub wyżej i to na ich stadionie.

0

Bana darmowego za multikonto, MikiMessi wiem że to ty.

0

Kibice Realu się na razie mogą cieszyć tylko z naszych wpadek, zapomnieli że ich za tydzień czeka trudny mecz na El Madrigal.

22

Ramos w Klasyku powinien w pierwszej połowie obejrzeć czerwoną kartkę, tak grał chamsko i ostro, najlepszy ŚO La Liga? Myślę że Klasyk pokazał jaki jest dobry.

14

Komentarz usunięty

3

Nasz Pistolet podtrzymał passę gola na mecz, to już 7 mecz z rzędu w lidze kiedy Suarez strzela minimalnie 1 gola, w tych 7 meczach strzelił 10 goli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?