Najlepiej obok Pique wystawić jakiegoś ogarniętego ŚO od razu mam na myśli Verme który jest szybki, silny skoczny i zwrotny, Mathieu jest szybki i silny, ale w ogóle nie jest zwrotny łatwo jest nim kręcić.
Neymar jeszcze ma lata świetlne do tego jak nurkuję Ronaldo, zresztą czego się mogłem spodziewać po kibicu Białych, oni są zaślepieni w swój klub, nie można uważać że Ronaldo symuluję i trzeba mówić że to jest najlepszy klub na świecie bo inaczej ci oczy wydrapią.
Genialny artykuł dobra robota, ale i tak twierdzę uparcie że styl Lucho nie jest żadną Tiki Taką, Tiki Taka była za Pepa i póżniej Barcelona Ś.P Tito trochę tej Tiki Taki pokazywała, ale to już nie była ta Barca co za Guardioli, Luis Enrique stworzył swój własny styl i to już nie jest Tiki Taka, to jest coś innego.
Super, jest powołany Adriano który od 2 sezonów gra piach. Niech on lepiej odejdzie dla swojego dobra, Enrique marnuję tylko jego potencjał robiąc z niego tego 5 czy 6 stopera.
Kibice Realu twierdzą że obronę i pomoc mają o klasę lepszą, a w ataku to Real jest na równi z atakiem Barcy, ja uważam że atak Barcelony, a Realu to niebo i ziemia, a pomoc to mają jednak lepszą, ale obrona? Podyskutowałbym, Sevilla pokazała jaką Real ma dobrą obronę, bardziej genialny Navas ratował im tyłek i to dużo razy w tym sezonie.
El Clasico na Eleven to nie to samo co było na NC+, choćby dlatego że duet Wolski-Orłowski jest najlepszy na świecie, a tamtych amatorów się słuchać nie da.
Ja pamiętam 3 najpiękniejsze bramki jakie widziałem w GD gol Davida Villi z 2011, rajd Messiego z 2011 w Półfinale LM, gol Sancheza z sezonu 2013 2014.
0
No i gdzie jest ta lepsza o klasę obrona Realu niż nasza, no gdzie?
0
Niech jeszcze strzeli Pique i Messi jak wejdzie, wtedy będę w 7 niebie.
0
Barcelona robi z Realem co chcę i to bez Messiego, co się będzie działo gdy na boisku pojawi się Argentyńczyk strach pomyśleć.
0
Czyli Benitez wyleci.
0
Roberto, Iniesta, Busquets, Suarez i Neymar grają magię.
0
Najlepiej obok Pique wystawić jakiegoś ogarniętego ŚO od razu mam na myśli Verme który jest szybki, silny skoczny i zwrotny, Mathieu jest szybki i silny, ale w ogóle nie jest zwrotny łatwo jest nim kręcić.
1
Strzelam że to był Jese :D
0
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/polacy-za-granica/grzegorz-krychowiak-powtarzalem-sobie-ronaldo-nie-strzeli/rezj69 Szczere wyznanie Krychowiaka, ale i tak Onet to większe dno i kilo mułu niż sąsiedzi z fioletowej, na Onecie dowiedziałem się że Sevilla to Rojiblancos masakra 0___0
0
Tego też nie wykluczam, fajnie by było jakby Pique jak w 2009 roku dobił Real na 2-6 :)
0
Ostatnio tak pewnie się czułem podczas GD w 2010 w Listopadzie, stawiam że wygramy 2-3 strzelcami Modric i Isco, dla Barcelony Messi, Neymar i Suarez.
0
Neymar jeszcze ma lata świetlne do tego jak nurkuję Ronaldo, zresztą czego się mogłem spodziewać po kibicu Białych, oni są zaślepieni w swój klub, nie można uważać że Ronaldo symuluję i trzeba mówić że to jest najlepszy klub na świecie bo inaczej ci oczy wydrapią.
0
Powinien wyjść ten Sportu, ale za Mathieu powinien zagrać Verma i Messi powinien wejść na te 30 minut, od początku bym go nie wystawiał.
6
Genialny artykuł dobra robota, ale i tak twierdzę uparcie że styl Lucho nie jest żadną Tiki Taką, Tiki Taka była za Pepa i póżniej Barcelona Ś.P Tito trochę tej Tiki Taki pokazywała, ale to już nie była ta Barca co za Guardioli, Luis Enrique stworzył swój własny styl i to już nie jest Tiki Taka, to jest coś innego.
0
Super, jest powołany Adriano który od 2 sezonów gra piach. Niech on lepiej odejdzie dla swojego dobra, Enrique marnuję tylko jego potencjał robiąc z niego tego 5 czy 6 stopera.
0
Kibice Realu twierdzą że obronę i pomoc mają o klasę lepszą, a w ataku to Real jest na równi z atakiem Barcy, ja uważam że atak Barcelony, a Realu to niebo i ziemia, a pomoc to mają jednak lepszą, ale obrona? Podyskutowałbym, Sevilla pokazała jaką Real ma dobrą obronę, bardziej genialny Navas ratował im tyłek i to dużo razy w tym sezonie.
101
Porównywać Bejla do Neymara, to jest obraza dla Brazylijczyka.
0
Jedyny słuszny następca Generała.
0
Niech sobie będzie faworytem, ciekawe co powie Benitez jak załadujemy Manitę.
3
No cóż Real się niczym wielkim pochwalić nie może poza tą LM z 2014.
4
El Clasico na Eleven to nie to samo co było na NC+, choćby dlatego że duet Wolski-Orłowski jest najlepszy na świecie, a tamtych amatorów się słuchać nie da.
2
Francja jest sama sobie winna, mogę zostać skrytykowany, ale tak uważam, przesadzili trochę w sprowadzaniu tych arabów.
4
Też mi pytanie, przecież wiadomo co bym wybrał. Oczywiście że El Clasico nie chciałbym HIV czy jakiś inny wirus od niej złapać.
0
Musiałbyś spróbować zadzwonić do NC+ i zamówić.
0
Ja pamiętam 3 najpiękniejsze bramki jakie widziałem w GD gol Davida Villi z 2011, rajd Messiego z 2011 w Półfinale LM, gol Sancheza z sezonu 2013 2014.
1
Mam nadzieję że to pytanie to żart.
2
Też tak przeżywacie to GD jak ja? Ja już od 4 dni tylko o tym myślę.
1
1
A no nie zauważyłem tego, serio :d
1