3

Munir gra lepiej niż Ronaldo.

0

Rzut karny.

0

Widać że dobre minuty Iniesty z Getafe to nie są tylko przebłyski, rzeczywiście jest w formie.

0

Z taką formą jaką prezentuję obecnie Rakitic, to nie ma różnicy czy gra on lub Munir.

2

Dużo pożytku i tak z niego nie było, lepiej on niż Roberto.

0

I ty się dziwisz że tak o tobie piszą użytkownicy? a jak mają pisać jak kłócisz się z każdym który skrytykuje twojego Lorda Alvesa.

1

Komentarz usunięty

0

Roberto gra na ŚPD, teraz popatrzałem.

0

A co znowu gra Rakitic mimo że Roberto ma zajebistą formę? Serio nie wiem bo nie patrzałem na skład.

7

Mimo że nie spisuję się najlepiej takiego bramkarza który za 2 lata będzie jednym z najlepszych nie można się pozbywać, gdzie był Neuer w wieku 23 lat? Też nie bronił najlepiej i nie był od razu najlepszy. Poza tym parodia jest w obronie, a Stegen poza golem z Bilbao i z Leverkusen nie jest winien że tyle wpuścił.

0

http://fangol.pl/view/128683/benzema-zglasza-sie?barc Benzema chyba chcę pożyczyć strój od Daniego w sumie bardziej mu się przyda :d

0

19

Benzema to chyba w celi pogra.

2

Chłopie ty w ogóle wiesz kim jest figo dla całej Barcelony? A nie wiesz bo on jak grał w Realu to cię na świecie nie było.

0

PSG same jest sobie winne.

0

Modric coś dzisiaj gra słabo zanotował kilka strat które mogły zakończyć się grożnymi kontrami dla PSG.

1

To które kolanko boli Ronaldo?

0

Bardzo dobrze gra Rabiot, a pomyśleć że ten gość ma dopiero 20 lat.

1

Nie wiem czemu tak się spuszczają nad Navasem zwykły dobry golkiper, to bardziej mnie martwi Cavani który partaczy setki.

0

Gra dzisiaj Ronaldo?

0

Verratti to kozak.

0

To jest prawda tak robi, z nim się nie da gadać zero argumentów tylko próbuje wybielić Alvesa i oczernić Albę lub Mascherano.

1

Pax widzę próbuje przekabacić tutejszych użytkowników na swoją stronę pisząc te felietony o Alvesie, Alves był świetny, ale najlepsze lata ma już za sobą, wypełni kontrakt i odejdzie.

2

Tam to poziom jest niższy lub podobny jeśli chodzi o komentarze jak na Realmadrid.pl i mówię to z pełną świadomością.

0

To już wszystko zmienia :)

4

http://www.sport.pl/pilka/1,65041,19130225,liga-mistrzow-cristiano-ronaldo-nie-ma-dnia-bez-bolu-w-kolanie.html Skoro go tak to kolanko boli to niech przejdzie jakąś operację, to jest raczej szykowana wymówka po dzisiejszym meczu jeśli znowu będzie się bawił w niewidzialnego, zresztą narzeka na to kolano od dwóch lat i tak uważam że to są tylko wymówki.

0

Nie wiadomo czy Iniesta jest jeszcze w formie, jedna jaskółka wiosny nie czyni.

2

Lepiej żeby Messi nie zagrał jeśli miałby wrócić tak jak na rewanż z PSG w 2013, to niech się do końca wyleczy, bo taki brutal jak Ramos czy Pepe nogi nie odstawią i jeszcze mu coś zrobią i nie zagra jeszcze przez kolejne 2 miesiące, jasnowidzem nie jestem, ale wolę żeby Messi się wyleczył do końca.

0

Na pewno nie może wyjść formacja 4 3 3 z Munirem w składzie, tego to bym nie wytrzymał emocjonalnie i bym dostał zawału, gość gra przeciętnie z takim Getafe, to jakby zagrał z naszym rywalem. Postawiłbym na 4 4 2 Bravo Alves Pique Vermaelen Alba Iniesta Masche Busi Roberto Neymar Suarez.

1

James jeśli tak powiedział, długo miejsca tam nie zagrzeje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?