Rakitic z Sevilli i Rakitic z Barcy to dwa różne Rakitice, tam to strzelał piękne gole i notował sporo asyst, on się po prostu dusi w tym stylu on nigdy nie będzie drugim Xavim nie ta postura czy technika i ogólnie Rakitic to piłkarz fizyczny, a Xavi to techniczny magik i wirtuoz, trzeba będzie sypnąć kasą po Verattiego on jest jedynym godnym następcą Xaviego, bo Ivan jest kompletnie bezproduktywny.
Nie pokładam w Tello żadnych nadziei nawet jak powróci do Barcelony, wydaje mi się że jest za słaby na zmiennika choć możliwe że jest lepszy niż Munir czy Sandro, był obiecujący w sezonie 2011 2012, ale to tyle.
Włodek Szaranowicz w FIFIE powiedział "Że na Katalończyków mówi się Polaki czyli Polacy, ale to już jest złośliwość ludzi z Madrytu" mówi o tym często jak się tylko gra Barceloną w starej FIFIE 15.
@El_Jarek 2 godz.2 godziny temu
"Paco Jemez i jego taktyki na wielkie mecze. Powinno być 4:0 po 10 minutach. Oby w końcu spadli albo go zwolnili." Już piecze dupsko.
Byłem na więcej niż 100% pewny że Enrique dzisiaj wystawi Bartre, ale widać że nawet z takim przeciwnikiem go nie wystawi, woli wystawiać Pique i Mathieu bez formy, Bartra ma większy potencjał niż bycie rezerwowym w Reprezentacji Hiszpanii jest 3 stoperem bo podstawowa para to Pique-Ramos, a u nas jest 5 stoperem.
Suarez niech dzisiaj coś wpakuje najlepiej 2-3 bramki na przełamanie, liczę że jeszcze zawalczy o Pichichi, ale ma marne szansę przy takim Ronaldo który przecież też strzela karne, a Suarez tego nie robi.
Jese jest wciąż młody tak jak mówią komentatorzy, ale Raul w jego wieku albo jak był młodszy już miał podstawowy skład zapewniony i strzelał bardzo ważne gole i uciszał Camp Nou.
0
Tylko Messi i Iniesta nie wyleczą tej bolączki w obronie.
2
Tak samo powinien powiedzieć Lucho o Pique. Enrique: "Pique się ogarnie, albo zostanie na ławce"
3
Gorzej niż za Skorży nie może być, na pewno z Urbanem zajdą dalej niż z tamtym pseudo trenerem.
3
Szacunek dla Neymara za dogonienie takiej Legendy Barcelony jaką jest bez wątpienia Johan Cruyff.
0
Niestety muszę obalić twój artykuł ponieważ w tym roku Real w 1/8 nie będzie mieć Schalke ponieważ ich nie ma w LM.
8
Rakitic z Sevilli i Rakitic z Barcy to dwa różne Rakitice, tam to strzelał piękne gole i notował sporo asyst, on się po prostu dusi w tym stylu on nigdy nie będzie drugim Xavim nie ta postura czy technika i ogólnie Rakitic to piłkarz fizyczny, a Xavi to techniczny magik i wirtuoz, trzeba będzie sypnąć kasą po Verattiego on jest jedynym godnym następcą Xaviego, bo Ivan jest kompletnie bezproduktywny.
0
Nie pokładam w Tello żadnych nadziei nawet jak powróci do Barcelony, wydaje mi się że jest za słaby na zmiennika choć możliwe że jest lepszy niż Munir czy Sandro, był obiecujący w sezonie 2011 2012, ale to tyle.
0
Włodek Szaranowicz w FIFIE powiedział "Że na Katalończyków mówi się Polaki czyli Polacy, ale to już jest złośliwość ludzi z Madrytu" mówi o tym często jak się tylko gra Barceloną w starej FIFIE 15.
4
Gra naszej obrony pozostawia wiele do myślenia, na BATE musi wyjść duet Verma-Bartra.
3
@El_Jarek 2 godz.2 godziny temu
"Paco Jemez i jego taktyki na wielkie mecze. Powinno być 4:0 po 10 minutach. Oby w końcu spadli albo go zwolnili." Już piecze dupsko.
29
1 asysta Neymara do Suareza stała się faktem.
1
Neymar najlepszy mecz w sezonie do tej pory nie zawsze się strzela 4 bramki i notuję 1 asystę.
2
Może woli chłopaków, ale ty mu akurat nie przypadłeś do gustu :D
1
No właśnie to głupota by wystawiać swoje zdj w awatarze bo przecież to nie jest Facebook.
0
Byłem na więcej niż 100% pewny że Enrique dzisiaj wystawi Bartre, ale widać że nawet z takim przeciwnikiem go nie wystawi, woli wystawiać Pique i Mathieu bez formy, Bartra ma większy potencjał niż bycie rezerwowym w Reprezentacji Hiszpanii jest 3 stoperem bo podstawowa para to Pique-Ramos, a u nas jest 5 stoperem.
0
Mathieu chyba ostatnią szansę dostał.
0
5
No i właśnie dzisiaj Ronaldo pobił Raula, można powiedzieć że tamtą nagrodę dostał za wcześnie.
0
Boże, ale to było 3 lata temu, zmądrzał już od tamtego czasu.
0
Ładna, aż dziwnie się poczułem przecież on zwykle na pustaka lub z karnego.
5
Suarez niech dzisiaj coś wpakuje najlepiej 2-3 bramki na przełamanie, liczę że jeszcze zawalczy o Pichichi, ale ma marne szansę przy takim Ronaldo który przecież też strzela karne, a Suarez tego nie robi.
3
Jese jest wciąż młody tak jak mówią komentatorzy, ale Raul w jego wieku albo jak był młodszy już miał podstawowy skład zapewniony i strzelał bardzo ważne gole i uciszał Camp Nou.
5
Może z tego Jese będzie jeszcze Raul.
1
Jednak Ronaldo ma jeszcze jakiś drybling.
0
Xbox One pad wygodniejszy i ogólnie konsola jest lepsza niż PS4.
0
Zakłamywać rzeczywistość już można?
0
Chyba się przybliżył o 20 metry w wyścigu po ZP, a Messi jest przed nim jakieś 25 km.
0
Ławka: Casilla, Lienhart, Marcos Llorente, Czeryszew, Lucas Vázquez, Jesé, Borja Mayoral.
Ławka budzi postrach :D
0
Liczę dzisiaj na jakieś bramki Suareza i może na jakąś asystę.
23
Pewnie zagra dobry mecz i w nagrodę przez kolejne 4 spotkania nie zobaczymy go na boisku.