1

Ja wole banowanie takich gości co są trollami i niszczą opinie stronie, z tych użytkowników na pewno nie zbanowałbym Piotra. Nie wiem dlaczego się ciebie czepiają te raki, ty tylko nam to pokazałeś, a to nie była twoja propozycja.

1

Narodziny nowego trolla.

12

Nasz były piłkarz Alexis Sanchez obchodzi dzisiaj 27 urodziny, wszystkiego najlepszego Alexis.

2

Van Gaal zamiast naprawić ten klub to go spieprzył jeszcze bardziej niech on dotrzyma słowa danego żonie i niech idzie na emeryturę, to samo Hiddink.

0

Mou chyba miał rację oni rzeczywiście grali tak żeby się go pozbyć, może go mieli dość, w sumie to nie wiadomo.

6

Mam nadzieję że Luisito zostanie królem strzelców, strzeli z 2 bramki i ustanowi rekord na Klubowych MŚ, a Andres zostanie wybranym MVP turnieju.

1

Mou ich wyniszczy od środka, a Pep sprawi że odzyskają swoją świetność.

6

Marce bym nie wierzył, ale dobrze by było jakby Ancelotti postawił taki warunek, nie fajnie by było oglądać Polaka u białych widziałbym go w Barcelonie, ale mamy już świetnego Suareza który pasuje do nas idealnie.

1

Real się wyżyje na Rayo będzie 4-0 lub 5-0 i znowu Marca zapowie pakt między Benitezem i zawodnikami, lub wielki CR 7.

33

Lewandowski nie dołączy do Realu w Bayernie jest mu dobrze, na razie Bayern to lepszy klub niż Real, nawet jeśli Real wystawi 100 mln Euro na stół to, to na Bayernie nie zrobi żadnego wrażenia, Bayern z taką łatwością odrzucił od MU 100 mln Euro za Mullera.

1

Hahahah widzieliście, ja nie oglądam takich udawanych głupot, ale to było ciekawe.

0

Skąd możesz wiedzieć co powiem? Oczywiście nic nie jest pewne, Real gra jeszcze cały czas na dwóch frontach, ale wątpliwe żeby nagle zaczęli grać na Kosmicznym poziomie, tym bardziej że sytuacja Beniteza jest dużo gorsza niż Lucho z poprzedniego sezonu.

10

Kibice Bayernu myśleli że Pep jak przyjdzie do Bayernu to co sezon będą wygrywać tryplet, bardzo się rozczarowali bo sezon 2012 2013 był Historyczny dla nich, a takiego sezonu praktycznie się nie da powtórzyć.

2

Skąd tyś się wytrzasnął? Ty w ogóle wiesz gdzie jest Luksemburg? Wiesz, a ja jestem Bill Gates i jestem na pewno bogatszy niż ty.

0

"Nie. Chociaż wiele mediów zgadza się w tym temacie, to powtarzam po raz kolejny, że Benítez przyszedł rozwiązać problem i dlatego Benítez jest rozwiązaniem. Nie jest problemem." Jak się cieszę z tych słów Florka, że Benitez zostanie na dłużej.

2

Tylko że Arsenal ma kilka razy większy budżet od Villarrealu, a nie zdobyli Ligi od tylu lat, to trochę wstyd.

0

Mam nadzieję że Mou nie wróci do Realu, znowu podczas GD by była brutalna i chamska gra, Pepe po odejściu Mou się ogarnął, a jakby znowu wrócił Jose znowu by wszystkim nogi łamał.

2

Casillasa, Ronaldo i Ramosa, dlatego jego przyjście do Realu jest mniej prawdopodobne, ponieważ są w tym klubie wciąż "dwa zgniłe jabłka" i do tego Mou miał konflikt z Madryckimi brukowcami.

0

Mou odszedł z Londynu, to pewnie on lub Zidane będzie brany pod uwagę jako następstwo dla Beniteza który jest na wylocie z Realu.

0

Mou może wrócić do Realu, ale jakoś mi się nie wydaję że tam wróci przecież tam wciąż są zgniłe jabłka jak określił, czyli Ronaldo i Ramos.

0

Scolari pojechał po Realu.

19

Powiem tyle że Benitez wcale nie jest w takiej sytuacji jak Lucho rok temu, jest w dużo gorszej sytuacji. Jego drużyna dostała baty i to u siebie 0-4 z największym rywalem i nie wygrali w tym sezonie w lidze z nikim z czołówki, Barca Lucho nie urywała tyłka na Jesieni, ale jakoś te punkty zdobywali, a Real Beniteza już w pierwszej kolejce ligowej dał popis z Gijon.

2

Alexisa trudno upilnować ciężko się przeciwko niemu gry.

8

Faksem nie przeszło.

2

Ribery znowu kontuzjowany, ten piłkarz to już nigdy do formy nie wróci, Bayern go powinien sprzedać pożytku z niego żadnego nie ma, najlepiej jak odejdzie on i Robben.

0

Arbeloa to przeciętniak zawsze był przeciętniakiem, ale i tak osiągnął coś w przeciwieństwie do takie Granero.

4

Akurat Arbeloa i tak sobie nie pogra w Reprezentacji Hiszpanii, jak w Realu jest za słaby na rezerwowego to miałby pojechać na Euro? choć Sfinks to Sfinks on nawet Torresa który strzelił w sezonie 6 bramek potrafił powołać na MŚ.

2

"Arbeola: Szanowny panie, dzieli nas klasa. Pan jesteś kutas, ja mam kutasa”. Odpowiedz pachołka Mou na wczorajszy komentarz Pique, kolejne obrażanie, widać że Alvaro prawda boli.

1

kuba 1624 Choćby gratulując nam 1 punktu z Valencią Guti pokazał swój poziom inteligencji, on jest żałosny. WhiteKnight gościu wiesz że w 2009 2010 poza Xabim Alonso i Ronaldo, transfery to niewypały Kaka, Granero, Albiol, Leon i Arbeola, Benzema to się dopiero po przyjściu Mou sprawdził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?